Sprawdź jak wypłacić pieniądze od bukmachera ✅

Wypłata od bukmachera to istotna sprawa, bo w końcu typujemy zakład z takim zamiarem, żeby w ostatecznym rozrachunku zarobić. A jeśli o zarobku mowa, to pieniądze są odkładane na koncie bukmacherskim. Środki z salda depozytowego klient może wypłacić kiedy tylko chce. Jak dokładnie wygląda wypłata pieniędzy od bukmachera? To ważne zagadnienie z dziedziny zakładów sportowych, które powinieneś poznać.

Z naszego artykułu dowiesz się:

  • Co trzeba zrobić, żeby wypłacić pieniądze od bukmachera?
  • Ile trwa wypłata pieniędzy od bukmachera?
  • Jakie są metody wypłaty u legalnych bukmacherów?
  • Jak obrócić bonus, żeby wypłacić pieniądze?

Bukmacherskie płatności to wpłata i wypłata. Wpłacając przelewasz środki z własnego portfela na konto bukmacherskie. Przy wypłacie odbierasz wygrane (lub bonus) od bukmachera i otrzymujesz je na swój rachunek bankowy. To klasyczne transakcje finansowe, które u bukmacherów online odbywają się za pośrednictwem elektronicznych systemów płatności. Pieniądze krążą online, a ważne jest, żeby ostatecznie trafiały zawsze zgodnie z planem na twoje konto – bankowe lub bukmacherskie (w zależności, jaką transakcje robisz).

Bukmacherzy w Polsce przestrzegają prawa i nie robią niewyjaśnionych akcji związanych z twoimi pieniędzmi. Mając środki na saldzie depozytowym nie mogę one nagle zniknąć lub być przejęte przez firmę bukmacherską. To pieniądze, które są twoje i możesz je wypłacić.

Jak wygląda wypłata pieniędzy od bukmachera?

Z reguły proces wypłacania pieniędzy od legalnego bukmachera jest podobny. Dodać trzeba, że opcja ta jest zarezerwowana dla klientów, którzy zweryfikują dane osobowe. To rejestracja konta stałego, a nie tymczasowego bez dowodu osobistego. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze od bukmachera, to najpierw sprawdź, czy masz do tego prawo. Dokładniej mówiąc: czy już dołączyłeś do swojego konta skany dokumentu tożsamości, a bukmacher zaakceptował weryfikacje. Do wypłat potrzebne jest uzyskanie konta stałego.

W Fortunie, Betclic, eWinner czy forBET wypłata przebiega w standardowy sposób. Podgląd na stan swoich finansów masz w prawym górnym rogu serwisu. Wchodząc w zakładkę “wypłać” lub “wypłata” wyświetli ci się komunikat z pytaniem: ile chcesz wypłacić? Od twojej decyzji zależy, ile bukmacher przeleje na twój rachunek bankowy. Oczywiście w zleceniu wypłaty może pojawić się tylko taka kwota, która jest możliwa do pobrania z twojego salda depozytowego. Inaczej mówiąc – nie wypłacisz więcej niż masz.

Wymienieni bukmacherzy, a więc Betclic lub forBET umożliwiają robienie wypłat przez swoje strony internetowe i aplikacje mobilne. To ułatwia wszystko, bo np. na jakimś wyjeździe przez telefon można sobie wypłacić pieniądze od bukmachera.

Jaki jest czas oczekiwania na wypłatę od bukmachera?

W wypłatach od bukmacherów wiele uwarunkowane jest od tego, jakiego dnia wypłaciłeś środki oraz o której godzinie. To nie dotyczy wpłat, ponieważ w przypadku depozytów w płatnościach online konto u bukmachera doładowywane jest błyskawicznie.

Podejście do wypłat jest bardzo indywidualną kwestią bukmachera. Na rynku są operatorzy, od których otrzymasz przelew szybciej i później. Zawsze też trzeba wziąć poprawkę na to, że banki o różnych porach księgują sesje przychodzące. Dlatego posiadając konto u takiego samego bukmachera jeden klient może otrzymać wypłatę szybciej, a drugi wolniej – tylko dlatego, że różnica polegała na tym, gdzie posiadają konto bankowe.

Jak to wygląda z perspektywy bukmacherów? Zasady wypłat u polecanych bukmacherów przez serwis Obstawiamy.info:

Bukmacher Fortuna wypłaca pieniądze raz dziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00. Firma zaznacza, że czas oczekiwania na środki może wynosić 1-2 dni. W rzeczywistości wszystko to się może wydłużyć, bo jeśli wypłacisz pieniądze w piątek, to będą się one mogły pojawić u ciebie najszybciej w poniedziałek. W dni robocze banki nie księgują płatności zewnętrznych. Limit wypłaty w Fortunie to 2 PLN.

Jak wypłacić pieniądze od bukmachera Fortuna

Betclic daje sobie 48 godzin na zatwierdzenie zlecenia wypłaty. Po tym czasie w zależności na metodę – Przelewy 24 lub przelew bankowy – trzeba czekać jeden, a nawet pięć dni roboczych na pieniądze. Minimalna wypłata to 1 PLN.

W eWinner dział płatności akceptuje wypłaty codziennie w godzinach 8:00 – 23:00 i 8:00 – 16:00 (weekend). Posiadając konto w banku akceptującym błyskawiczne przelewy – można odebrać pieniądze nawet kilka minut po zleceniu – wtedy jednak trzeba wypłacić minimum 50 PLN. Dla normalnego przelewu wypłata rozpoczyna się od kwoty 20 PLN.

Jak wygląda wypłata pieniędzy u bukmachera eWinner

Najniższa kwota, jaką można wypłacić od forBET to 1 PLN. Bukmacher forBET zleca wypłaty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:00. W systemie Quick Pay pieniądze mogą być zaksięgowane u ciebie w ciągu kilkudziesięciu minut. Tam jednak minimalna wypłata to 50 PLN. Oto banki współpracujące z Quick Pay od forBET:  BNP PARIBAS, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Credit Agricole Bank, Alior Bank, Pekao S.A., Getin, Noble Bank.

Wypłata pieniędzy od bukmachera forBET w 30 minut

Metody wypłaty pieniędzy od bukmacherów

Bukmacherzy nie mają prawa robić wypłat w oparciu o własne ustalenia. To dziedzina regulowana przez system prawny, a dokładniej ustawę hazardową. Ten dokument określa, że pieniądze o operatorów zakładów wzajemnych mogą być przesyłane tylko na rachunek bankowy gracza. Warto pamiętać o tym, bo konkretnie chodzi o konto bankowe, które będzie założone na twoje imię i nazwisko. Mając konto u polskiego bukmachera nie można wypłacić wygranych np. na rachunek brata lub kolegi.

To że pieniądze mogą być wypłacane na konto bankowe sprawia, że przy odbieraniu wygranych można skorzystać tylko z przelewu bankowego (tradycyjnego) lub poprzez system Przelewy 24 (jeśli jest taka opcja u bukmachera). Obie metody sprowadzają się jednak do tego samego, że pieniądze zostaną wytransferowane do banku.

Wypłata bonusów bukmacherskich

Jeśli jesteśmy przy kwestii wypłat, to warto poruszyć temat związany z wypłatą bonusów. Pieniądze od bukmachera można odebrać tylko z salda depozytowego. Z kolei bonus jest na drugim koncie nazywanym saldem bonusowym. To finanse, które można podjąć na rachunek bankowy, ale po zrobieniu obrotu.

Bonusy przed wypłatą muszą być obrócone i to dotyczy większości przypadków. Zdarzają się wyjątki takie jak darmowy zakład 20 PLN w Fortunie zakamuflowany w punktach FKP. Takie oferty są mimo wszystko rzadkością.

Obrót jest istotny, bo jeśli bez niego będziesz próbował wypłacić bonus, to ci się to nie uda. Co gorsza, bukmacher pomyśli, że chcesz działać niezgodnie z regulaminem i ci odbierze promocyjne środki.

Ile trzeba czekać na pieniądze od bukmachera?

W forBET i eWinner czas oczekiwania na wypłatę może wynosić tylko kilkadziesiąt minut. W Fortunie i Betclic okres ten może trwać nawet kilka dni.

Ile muszę posiadać na koncie, żeby zlecić wypłatę?

W Betclic i forBET to 1 PLN, w Fortunie 2 PLN, a w eWinner 20 PLN.

Kto może zrobić wypłatę?

Do wypłaty od bukmachera potrzebujesz zweryfikowanego konta, co oznacza, że jesteś stałym graczem.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln