IEM Winter przed nami! Singiel na pierwszy dzień zmagań!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Ninjas In Pyjamas – Astralis (godz. 12:00): NIP wygrana

Pierwsze mecze IEM Winter i od razu śmietanka europejskiej sceny, a więc starcie NIP z Astralis. Obie drużyny mocno przebudowane i po pierwszym przetarciu na BLAST Premier, gdzie Duńczycy okazali się lepsi w stosunku 2:0. Był to ewidentnie dzień Astralis, a szczególnie dwójki k0nfig & blameF, którzy wyccarowali resztę zespołu. Dlaczego więc dziś stawiamy na Szwedów? Przede wszystkim potencjalna mapa – jest to format BO1, więc nie będziemy najprawdopodobniej świadkami Nuke’a, a mocno wierzę, że kolejny raz zobaczymy Overpassa – mocny pick NIP i mimo, że ostatnim razem przegrali swój wybór po dogrywce – moim zdaniem w ogólnym rozrachunku jest to lepszy zespół na tej mapie i mają więcej do zaoferowania. Dodatkowo Astralis wciąż nie są w pełni zgrani – to zespół z dwoma nowymi graczami, którzy skillowo na pewno pomogą i będą upgradem, jednak nie wiadomo jak będą współpracować z resztą zespołu. Kurs @2.2 na underdoga w mocno wyrównanym matchupie? Jesteśmy za! dev1ce ma coś do udowodnienia i myślę, że może błysnąć dzisiaj. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln