Idziemy za ciosem? Kolejny dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Atlanta Hawks (godz. 01:00): Capela minimum 13 zbiórek

Clint Capela ma szansę na bycie difference makerem Hawks w starciu z Wizards. Dlaczego? Przede wszystkim braki kadrowe ekipy z Waszyngtonu – w dzisiejszym meczu nie zagra zarówno Bryant jak i Gafford. Wes Unseld zostaje w zasadzie tylko z Harrellem i z konieczności Bertansem, którzy są bardzo słabymi obrońcami i kiepsko kryją deskę, a o to nam w dzisiejszej propozycji chodzi. Atlanta gra spotkanie back to back i niewątpliwie jedyną kwestią o jaką możemy się obawiać będą minuty Capeli, który na początku sezonu grał na limicie, jednak w ostatnich starciach wracał do regularnego czasu na boisku i wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli kolejny raz rozegra w okolicach 30 minut – nie powinien mieć problemów ze zrobieniem linijki na tym poziomie, mając przeciwko sobie tak słabo zbierających rywali. W poprzednim sezonie w trzech meczach vs Wizards zdobywał średnio prawie 16 zbiórek na mecz. Jego naturalna linijka zbiórek powinna w trakcie sezonu oscylować w granicach 13.5-14.5.

Houston Rockets – Utah Jazz (godz. 02:00): Utah handicap -2.5 punktów

Jako, że nigdy nie podajemy propozycji mniejszych niż te na podwojenie stawki – dodatkowym typem na dzisiaj będzie minimalne handi w stronę Jazz w pojedynku z Rockets. Houston w tym sezonie będzie jedną z najsłabszych ekip w lidze, a Utah powinni z powodzeniem walczyć o górne lokaty na zachodzie. Popularne Rakiety mają wykreowanego lidera jakim jest Christian Wood, jednak dziś przy Gobercie powinien być mocno ograniczony. Pomijając własną halę, gospodarze nie mają żadnych argumentów i mecz powinien skończyć się do jednej bramki bez szczególnej historii. Warto także rozważyć under wspomnianego wyżej Wooda. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln