HellRaisers poradzi sobie z ex-ETHEREAL?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

HellRaisers – ex-ETHEREAL (godz. 13:10): JlaYm minimum 40 fragów

Wczorajsza propozycja na torzsi’ego padła głównie przez dwie jednostronne mapy. 38 rund na dwóch pierwszych mapach to zdecydowanie za mało, by myśleć o overach wysokich linijek. Dzisiaj próbujemy po raz kolejny propozycji na fragi, lecz tym razem liczymy na zdecydowanie bardziej wyrównane widowisko. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest HellRaisers, które ma zbudowaną większą renomę na scenie i obecnym składem grają ze sobą od maja poprzedniego roku. Od tego czasu zdążyli rozegrać całą masę spotkań, gdzie ich najbliższy przeciwnik oficjalnych spotkań pod banderą (jeszcze) ETHEREAL rozegrał zdecydowanie mniej. Rosyjska ekipa pokazywała jednak pod koniec roku, że są w stanie zaskakiwać faworytów i grać jak równy z równym. Zresztą obie drużyny spotkały się ze sobą pod koniec listopada i wtedy nieoczekiwanie to właśnie zorte i spółka byli górą wygrywając 2:0. Wyrównany map pool zapowiada nam ciekawe starcie i z pewnością nie powinno być tak jednostronne jak wczorajsze zmagania Navi Junior z Budapest Five. Gramy over JlaYm’a podobnie jak wczoraj ze względu na godziny w grze w ostatnich 2 tygodniach. 22-latek rozegrał aż 165h w ostatnim czasie, co z pewnością powinno przełożyć się na jego formę strzelecką. To jeden z lepszych skillowo graczy tej formacji i z pewnością jego dyspozycja będzie kluczowa.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln