Gramy o 314 PLN na CS:GO!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Team Heretics – Saw. Wygrana Heretics.

Finał turnieju Orange Unity League, gdzie stawką jest ponad 9 tysięcy dolarów. Generalnie uważam, że Heretics to jeden z bardziej niedocenianych teamów na scenie Counter Strike’a, bowiem mają bardzo skillową ekipe i pokazali na ostatnich turniejach, że są w stanie rywalizować i wygrywać mecze z mocnymi faworytami.

Dzisiaj czeka ich mecz z sAw, czyli formacją, która również lubi grać na nosie silniejszym, aczkolwiek to nie jest aż taki kaliber, który mógłby w formacie BO3 zagrozić Heretics. Jedna mapa ugrana przez Portugalczyków powinna być dla nich sukcesem.

Nemiga – Winstrike. Winstrike wygra minimum 28 rund w meczu.

Po niemal miesięcznej przerwie od oficjalnych spotkań Winstrike wraca do gry. Na dzień dobry pojedynek z dobrze im znaną Nemigą w turnieju Clutch Island.

Pójdziemy tutaj w stronę rund na Winstrike głównie ze względu na fakt, że gracze tej formacji nie próżnują i w ostatnich 2 tygodniach większość rozegrała w okolicach 100-130h w grze co pokazuje, że chcą być przygotowani na nadchodzące turnieje.

Nemiga gra zdecydowanie częściej i utrzymuje równy poziom, jednak grając w maju 5 map przeciwko Winstrike zdołali ugrać tylko jedną, co pokazuje, że kazachstańska formacja ma na nich sposób. Dzisiaj do szczęścia wystarczy nam 28 rund w meczu, co nawet przy ewentualnym 2:0 dla Nemigi jest do zrobienia.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Gdzie znaleźć typy?

Wygrana Heretics – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1206560

Over rund Winstrike – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1179092

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln