Gramy i typujemy Australian Open: Andrey Rublev – Holger Rune | 23.01.2023

Gramy i typujemy Australian Open: Andrey Rublev – Holger Rune | 23.01.2023

Darmowe typy bukmacherskie na Australian Open to nasze przewidywania na mecze Andreya Rubleva z Holgerem Rune, a także Roberto Bautisty-Aguta z Tommym Paulem.

Podczas całego Australian Open będziemy korzystać z oferty Fuksiarza. Fuksiarz kod promocyjny to oferta dla wszystkich nowych Graczy. “Prawdziwy cashback” – tak Fuksiarz reklamuje swój bonus na start. O co chodzi w tej promocji? W skrócie jest to cashback, w którym dostajemy zwrot 50% postawionej stawki. Co najważniejsze zwrócone środki są już gotowe do wypłaty, nie ma tutaj żadnego obrotu.

Fuksiarz kod promocyjny

Andrey Rublev (6 ATP) przez turniej idzie bez większych kłopotów. Te miały nadejść w pojedynku z Danielem Evansem, jednak również Brytyjczyka ograł bez straty seta. Niewykluczone, że Rosjanin wreszcie znalazł godnego rywala. Holger Rune (10 ATP) zagrał podczas tegorocznego Australian Open trzy mecze, z wymagającymi wydawać by się mogło rywalami, a mimo to w każdym z tych starć zwyciężał. Co więcej, uczynił to w świetnym stylu, nie tracąc choćby seta. Łatwe wygrane z takimi rywalami, jak Krajinović, Cressy i Humbert robią wrażenie.

typy tenis Australian Open

Andrey Rublev – Holger Rune – nasze typy bukmacherskie

Choć dla obu graczy tegoroczny Australian Open to póki co kraina mlekiem i miodem płynąca, to jednak wreszcie w ich grę wkradną się trudności. Te powinny dla nich przyjść w bezpośrednim pojedynku. Nie wygląda na to, aby któryś z zawodników był w stanie ten mecz wygrać do zera, ale też tym bardziej przegrać. Dotychczasowe występy zarówno Rosjanina, jak i Duńczyka wskazują, że mogą dojść w Australii bardzo daleko. Najbardziej rzucającym się w oczy typem na mecz Rubleva z Rune wydaje się być większa ilość setów. My również ten pogląd podzielamy.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Andrey Rublev – Holger Rune:

 • Powyżej 3,5 setów w meczu

Typy bukmacherskie na Australian Open: Roberto Bautista-Agut – Tommy Paul

Dyspozycja Tommy’ego Paula (35 ATP) nas nie zaskakuje, ale bukmacherów już tak. Pomimo świetnej formy Amerykanina, zdecydowali się wystawić kursy w starciu między nim, a Bautistą-Agutem (25 ATP) mniej więcej po równo. Naszym jednak zdaniem Tommy Paul pokazuje podczas tegorocznego Australian Open świetny tenis, gra z ogromną pewnością siebie, popełnia mało błędów. Bez problemów pokonał stosunkowo trudnych rywali, takich jak Struff, Davidovich-Fokina i Brooksby. Podobnych słów nie można powiedzieć również o Hiszpanie. Męczył się on niemiłosiernie z kwalifikantem Brandonem Holtem, a następnie z Andym Murrayem. Brytyjczyka pokonał on jednak głównie dlatego, że tenże nie miał już zbyt dużo sił na grę. Każdy pamięta zapewne heroiczne obrony Murraya, które musiały kosztować mnóstwo sił.

australian open typy

Fuksiarz nie przypadł Ci do gustu? Zobacz inne bonusy bukmacherskie!

Roberto Bautista-Agut – Tommy Paul – nasze typy bukmacherskie

Nasze zdanie się nie zmienia – widząc, co wyprawia na korcie Tommy Paul, nasze oczy bukmachera również musimy skierować w jego stronę. Mocny serwis, pewność przy każdym zagraniu i chłodna głowa. To cechy, które kształtują Paula na Australian Open. Dotychczas nie zawiedliśmy się na Amerykaninie i naszym zdaniem jego mecz z Roberto Bautisto-Agutem to dobra okazja, aby wykorzystać niezdecydowanie bukmacherów i zagrać kupon w stronę Tommy’ego Paula po bardzo przyjemnym kursie. Warto wspomnieć, że obaj Panowie zagrali przeciwko sobie kilka miesięcy temu, także na twardej nawierzchni. Górą był wtedy właśnie Paul, w dodatku bez straty seta.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Roberto Bautista-Agut – Tommy Paul:

 • Tommy Paul wygra mecz

Więcej darmowych typów na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln