Gramy dubla z CS:GO. NIP vs Gambit / Heroic vs Virtus.pro.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC.

BETCLIC oferuje cashback aż do 550 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “Odbierz bonus” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 550 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 550 złotych) w bonusie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Bonus odbierzecie tutaj ⬇️

CS:GO IEM, Niedziela, 16:00

Dziś wykorzystujemy zaniżone linie na zawodników grających w przeciwnych teamach. Warto z tej opcji spróbować, gdy spodziewamy się wyrównanych spotkań, a dziś w obu przypadkach wybranych przeze mnie tak będzie.

Na start NIP vs. Gambit. Już 3 dni temu, gdy te ekipy się ze sobą mierzyły to Gambit stawiane było w roli mocnego faworyta, lecz NIP postanowiło sprawić niespodziankę. Tym razem też powinni się postawić i nawet przy porażce 0:2, swoje rundy ugrają. Z tego meczu wybieram fragi REZA i Ax1La. Indywidualnie linia na Szweda wynosi 36.5 fraga, a tutaj korzystamy z niższej o dwa zabójstwa. Szwed tylko w meczu na Movistar miał 31 eliminacji przy wyniku 16:6, 16:9, gdzie ewidentnie brakowało rund. W pozostałych spotkaniach pokrywał linię 35 zabójstw na dwóch pierwszych mapach. Ax1Le wystawiony jest indywidualnie na 39.5, gdyż jest po prostu mocny. W trzech dotychczasowych meczach na IEM Katowice zdobył 174 eliminacje (na 8 mapach) co daje niemal 22 fragi na mapę.

Drugie spotkanie to Heroic z VP. Duńczycy odprawili z kwitkiem OG, gdzie stavn robił kolejno 26, 28 i 23 fragi, a dzień później pokonali Vitality 2:0 z 54 zabójstwami stavna na dwóch mapach (10 rund dogrywki na drugiej mapie). Yekindar z VP podobnie jak Ax1Le w Gambit ma linię 39.5, której nie pokrył ani na CPH Flames ani na NIP. W obu przypadkach robił 35+, ale też rund nie było zbyt wiele, bo na 5 mapach tylko dwa razy był over 25 rund (26 i 28). Tak jak niewiele osób spodziewa się tu wygranej Heroic, ja również. Natomiast bliski mecz na dwóch mapach jest niemal pewny, stąd 35 fragów stavna jest do wzięcia. 

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln