Gramy CS:GO! 341 PLN do wygrania!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Typy bukmacherskie ESPORT

Heroic – Endpoint. stavn powyżej 39,5 eliminacji.

Lider Heroic w ostatnim okresie. Gra bardzo równo i na większości map kręci statystyki w okolicach 20 fragów +. Dzisiaj przeciwnik z pozoru słabszy, jednak Endpoint to całkiem nieźle grający team niższych tierów.

Powinni postawić wystarczający opór, by nie zabrakło rund na over. Prawdopodobne mapy Mirage, Dust/Vertigo

Complexity – Japelano. Handi map -1,5 na Complexity.

Świeżo upieczony zwycięzca BLASTa zmierzy się z Japaleno, które w ostatnim czasie gra bardzo w kratkę żeby nie napisać, że przeciętnie. Potrafili wygrać z AGO, by wcześniej przegrać dwa mecze BO3 z Navi i Flames w obu przypadkach na dwóch mapach.

Zapowiada się jedno z bardziej jednostronnych pojedynków. Najlepsza mapa Szwedów zostanie zbanowana, a każda kolejna to mocna przewaga Complexity, dlatego pobieramy 2:0.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Gdzie znaleźć typy?

Handicap Complexity – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1167280

Over stavna – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1210890

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln