Goplusbet cashback 300 PLN (1 obrót!) | zakład bez ryzyka

Goplusbet to legalny bukmacher z jednym z najkrótszych stażów na polskiej scenie. Poza solidną ofertą zakładów na każdego nowego gracza czeka promocja powitalna, którą jest gwarantowany GO+bet cashback 300 PLN. Jak zgarnąć taki bonus? W jaki sposób go wykorzystać? U których bukmacherów dostępne są interesują bonusy powitalne? Sprawdzamy!

Goplusbet cashback na start dla nowych klientów bukmachera

W naszym najnowszym poradniku typera pod lupę bierzemy Goplusbet cashback. Z olbrzymim zadowoleniem obserwujemy, że coraz szersze grono legalnych bukmacherów w Polsce oddaje w ręce graczy ten rodzaj promocji powitalnej. Lista freebetów u bukmacherów wydłuża się z każdym miesiącem, a niektóre serwisy nie żądają w zamian jakiegokolwiek depozytu! 

Aż tak dobrze nie mają nowi klienci bukmachera Goplusbet, ale i tak zapewne żaden z nich nie znajdzie powodów do narzekań. Dlaczego? Chociażby dlatego, że powitalny Goplusbet zakład bez ryzyka to bonus gwarantowany, a bukmacher nie stawia przesadnie wygórowanych warunków w regulaminie promocji. 

go+bet bonus na start

Jak zgarnąć powitalny Goplusbet cashback?

Jakie warunki musi krok po kroku spełnić nowy klient, aby na jego koncie pojawił się GO BET cashback na start? Okazuje się, że nie ma ich zbyt wiele i nawet gracze stawiający swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych nie powinni mieć z tym najmniejszego problemu. 

Wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować konto stałe, zaznaczyć zgody marketingowe i dokonać weryfikacji danych osobowych, a następnie wpłacić pierwszy depozyt. 

Kolejnym krokiem jest obstawienie kuponu z oferty zakładów bukmachera GO+bet, tak by stawka zawarła się w zakresie 20-300 PLN, a kurs wyniósł maksymalnie 7.00. 

go+bet cashback do 300 PLN

Na koncie każdego gracza, który spełni powyższe warunki i przegra pierwszy zakład pojawi się zwrot stawki kuponu. Wartość darmowych środków uzależniona jest od stawki na pierwszym kuponie i wyniesie 100% kwoty, za którą typer zagrał premierowy zakład. 

Maksymalny Goplusbet cashback to 300 PLN, a żeby zgarnąć taką pulę darmowych środków należy zagrać pierwszy kupon za dokładnie taką samą kwotę. 

W jaki sposób wykorzystać Goplusbet zakład bez ryzyka? W ciągu 7 dni należy zagrać kupon AKO z oferty zakładów sportowych za całą sumę zwrotu, a wymagany jest zaledwie jednokrotny obrót bonusem. Warunkiem kuponu są co najmniej 4 typy na kuponie i kurs min. na poziomie 1.25, a do promocji nie kwalifikują się sporty wirtualne oraz gry karciane. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden Goplusbet cashback!

Sprawdź pozostałe bonusy bukmacherskie na start Obstawiamy.

Goplusbet cashback – jakie korzyści?

Jakie korzyści niesie za sobą wykorzystanie GO+bet bez ryzyka? Przede wszystkim podoba nam się fakt, że dostajemy możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka. A jeżeli przegramy, to dostajemy środki, które można przeznaczyć na dalszę grę u tego bukmachera.

Sama oferta zakładów sportowych Goplusbet prezentuje się naprawdę okazale i nie mamy wątpliwości, że coś dla siebie znajdzie tam każda grupa typerów.

Tym bardziej, że jedna z kolejnych promocji od tego bukmachera gwarantuje grę bez podatku non stop! W przeciwieństwie do pozostałych bukmacherów Goplusbet nie stawia żadnych warunków, a promocja obowiązuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i można z niej skorzystać wielokrotnie. 

go+bet bez podatku

Jedynym warunkiem jest zagranie kuponu po kursie min. 1.14 i… to wszystko! Ewentualna wygrana na kuponie automatycznie będzie o 14% wyższa, a do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo, sporty wirtualne i gry karciane. 

Sprawdź również: Fuksiarz bez depozytu – jak zgarnąć?

W Goplusbet można również do woli edytować obstawione wcześniej kupony, co także wyróżnia tego bukmachera na tle legalnych w Polsce konkurentów. O ile tylko na kuponie nie ma żadnej przegranej selekcji, to GO+bet daje możliwość:

 • Dodawania selekcji na kupon
 • Zamiany typów na kuponie
 • Usuwania zdarzeń
 • Zmiany typu zakładów
 • Podniesienia stawki kuponu

Wydaje nam się, że wymienione przez nas korzyści to wystarczające argumenty za dołączeniem do tego bukmachera i wykorzystaniem Goplusbet cashback. 

GO+BET cashback - edycja kuponu

Goplusbet cashback – alternatywy od legalnych bukmacherów

Zakład bez ryzyka to świetna opcja dla nowych graczy na polskim rynku. Legalni bukmacherzy coraz chętniej pozwalają swoim klientom na zabezpieczenia debiutanckiego kuponu. 

U których operatorów można zgarnąć taki cashback? Oferują go serwisy krajowe, czy legalni w polsce bukmacherzy zagraniczni (np. Fortuna lub Betclic)? Okazuje się, że nie ma reguły, a poniżej znajdziecie kilka cashbacków od operatorów z licencją w naszym kraju. 

 • Bukmacher Fortuna – cashback 600 PLN

Zakład bez ryzyka do 600 PLN po rejestracji OBSTAWIAMY mogą zgarnąć nowi klienci Fortuny. Otrzymany zwrot można wypłacić na konto już po jednym obrocie! Dodatkowo na start w Fortunie otrzymasz freebet 20 PLN w punktach FKP oraz 100% od 2100 PLN od drugiego depozytu,

 • Bukmacher Betcris – zakład bez ryzyka 500 PLN

Bardzo podobne warunki, co Goplusbet cashback, ma zakład bez ryzyka Betcris. Tam również jest on elementem promocji powitalnej, a do zgarnięcia jest 500 PLN. Wystarczy założyć konto z naszym kodem OBSTAWIAMY i za co najmniej 20 PLN zagrać pierwszy kupon SOLO lub AKO. Po porażce na koncie pojawi się bonus maksymalnie do 500 PLN i do wykorzystania na kuponie AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego 1.30.

go+bet cashback NA START
 • Bukmacher Betclic – cashback aż do 200 PLN

Jako freebet wraca na konto stawka za pierwszy przegrany kupon w Betclic. Maksymalna wartość takiego bonusu to 200 PLN, a środki wymagają obrotu 1x po kursie min. 2.14. Jak je otrzymać? Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWPL i zagrać pierwszy kupon za co najmniej 228 PLN. Porażka na kuponie sprawia, że 88% stawki wraca na konto (12% zżera podatek obrotowy). 

FAQ

Co to jest Goplusbet cashback?

To promocja powitalna dla nowych klientów, dzięki której każdy gracz zabezpiecza swój zakład aż do 300 PLN.

Na jakie zakłady mogę wykorzystać Go+bet zakład bez ryzyka?

Na kupon SOLO lub AKO z maksymalnym kursem 7.00.

Ile razy trzeba obrócić bonus za przegrany zakład?

Tylko raz, a na kuponie muszą znaleźć się min. 4 zdarzenia z kursem 1.25 każdego z nich.

Czy za Goplusbet cashback mogę zagrać sporty wirtualne?

Nie, sporty wirtualne oraz gry karciane są wyłączone z tej promocji.

Ile czasu mam na wykorzystanie bonusu?

Bonus będzie aktywny przez 7 dni, po czym niewykorzystany przepada.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln