G2 przejedzie się po osłabionych NIP? Dubel na CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Tricked – SKADE (godz. 18:30): SKADE wygrana

Na start wygrana SKADE, którzy zmierzą się w ramach ESEA z Tricked. Bułgarska ekipa dała nam sporo zarobić w tym roku i mimo, że w ostatnim czasie nieco przygasła ich forma – w starciu z Tricked są zdecydowanym faworytem. Bogatszy map pool i bardziej utalentowani zawodnicy to główne argumenty przemawiające za SKADE, które dwukrotnie mierzyło się w tym roku z Duńczykami i dwukrotnie byli górą. Na dodatek najlepsza mapa Tricked – Nuke to regularny ban ze strony przeciwnika. Wybieramy czyste zwycięstwo. 

G2 – Ninjas In Pyjamas (godz. 19:15): G2 wygra 2:0

NIP przystępuje do tego starcia bez dev1ce’a, który jest ich liderem i prawdziwą gwiazdą. W jego miejsce wchodzi phzy, który jest graczem szwedzkiej akademii i z całą pewnością nie będzie prezentował takiego poziomu. Duńczycy stracili swój motor napędowy i snajpera. kennyS mimo, że po długim rozbracie będzie miał zdecydowanie ułatwione zadanie i wydaje się, że G2 jest tutaj zdecydowanym faworytem i drużyną, która powinna rozprawić się z przeciwnikiem w dwóch pickach. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln