Fuksiarz Wypłaty: metody płatności

Spory wybór błyskawicznych i w pełni bezpiecznych metod płatniczych to w obecnych czasach znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Tym razem pod lupę bierzemy Fuksiarz wypłaty. Jakie metody płatnicze respektuje ten legalny serwis? W jaki sposób dokonać wpłaty, a ile trwa wypłata? Sprawdzamy opinie graczy o wypłatach u bukmachera Fuksiarz.


Fuksiarz wypłaty – sprawdź dostępne opcje płatnicze

Fuksiarz to legalny serwis z jednym z najkrótszych stażów na rynku zakładów sportowych w naszym kraju. Pomimo niedługiej historii Fuksiarz bukmacher może liczyć na bardzo pochlebne wśród samych graczy, a wpływ na taki obrót spraw ma szereg czynników. 

Z pewnością nie bez znaczenia jest szeroka oferta zakładów, solidne kursy oraz ciekawe bonusy i promocje, natomiast według nas równie ważnym elementem każdego bukmachera są dostępne opcje płatnicze. 

fuksiarz wypłaty

Szczęście klientów tego operatora polega na tym, że do ich dyspozycji 24h są błyskawiczne Fuksiarz wypłaty, a także bezpieczne opcje wpłacenia depozytu, dzięki którym żaden typer nie musi obawiać się o swoje środki. Poświęćcie kilka minut, a poznacie zasady działania każdej z nich. 

Cashback do 500zł ze zwrotem w gotówce na start w Fuksiarzu

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Fuksiarz wpłaty – jak dokonać depozytu na konto gracza?

Żaden nowy gracz nie obstawi kuponu, dopóki nie dokona pierwszej wpłaty na konto. Taki scenariusz byłby możliwy dzięki powitalnemu darmowemu zakładowi za samą rejestrację konta, natomiast póki co taki bonus nie jest dostępny. A zatem konieczny jest depozyt. Jak go dokonać? Fuksiarz wpłaty dają graczowi kilka możliwości. 

Zacznijmy od tego, że należy zalogować się na swoje konto gracza i kliknąć button WPŁATA w prawym górnym rogu na stronie bukmachera. Następnie gracz powinien wybrać jedną z dostępnych opcji płatniczych oraz wpisać kwotę depozytu, jaki zamierza wpłacić (min. depozyt zaczyna się od 1 PLN). 

fuksiarz wpłaty

Kolejnym krokiem jest zjechanie na dół formularza, gdzie znajduje się button WPŁAĆ, którego kliknięcie przeniesie gracza automatycznie na stronę wybranej przez niego instytucji. 

Depozyt u bukmachera Fuksiarz – metody płatności:

 • DotPay
 • PayU
 • Blik
 • Tpay
 • Przelewy24
 • Visa
 • MasterCard

Tak jak wspominaliśmy min. kwota depozytu zaczyna się od 1 PLN, a wszystkie Fuksiarz wpłaty są rzecz jasna w 100% darmowe i pozbawione jakiejkolwiek prowizji. Bukmacher realizuje natychmiastowe depozyty od 17 najpopularniejszych banków w Polsce, a wszystkie operacje dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

fuksiarz metody płatności

Zanim wykorzystasz dostępne Fuksiarz metody płatności i dokonasz pierwszego depozytu na konto pamiętaj, żeby w trakcie rejestracji wykorzystać nasz kod promocyjny. Wtedy Fuksiarz bonus będzie aktywny. Wpisanie hasła OBSTAWIAMY w odpowiednie pole formularza sprawi bowiem, że gracz otrzyma atrakcyjny bonus na start. 

W Fuksiarzu będzie to pierwszy zakład bez ryzyka, dzięki któremu w przypadku niepowodzenia na kuponie połowa stawki wróci do gracza jako cashback bonus. Nie radzimy lekceważyć tej promocji, gdyż maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia to aż 500 PLN

fuksiarz wpłata na bonus

Fuksiarz wypłaty – opinie, metody, limity

Wypłata wygranych środków to za każdym razem znacznie przyjemniejsza czynność, niż dokonywanie depozytu. Wypłata środków oznacza, że typer stanął na wysokości zadania, a jego kupony okazały się zwycięskie. Jakie metody płatności respektuje Fuksiarz w trakcie wypłaty, ile trwa wypłata we Fuksiarzu oraz czy bukmacher Fuksiarz umożliwia szybkie wypłaty? Sprawdzamy!

O ile w kwestii respektowanych metod wpłacenia depozytu legalni bukmacherzy mają wolną rękę, o tyle co do wypłat ustawodawca narzuca im dość sztywne ramy. Jedyną opcją wypłacenia środków ze strony legalnego bukmachera internetowego może być tradycyjny przelew bankowy, a wypłatę można zlecić wyłącznie na rachunek osobisty. 

fuksiarz szybkie i darmowe wypłaty

Fuksiarz wypłaty są realizowane 24/7, natomiast czas potrzebny na zaksięgowanie środków na koncie uzależniony jest od polityki danego banku. Niektóre banki księgują wypłaty non stop, podczas gdy inne robią to tylko w określonych godzinach i np. nie pracują w niedzielę i święta. Listę obsługiwanych banków i czas księgowania wypłat od bukmachera Fuksiarz znajdziesz w tabeli poniżej. 

fuksiarz godziny wypłat

Kilka słów na temat szybkich wypłat od bukmachera Fuksiarz. Rzecz jasna wszystkie z nich są całkowicie darmowe i pozbawione jakiejkolwiek prowizji, dzięki czemu ile wypłacisz, tyle pojawi się na Twoim rachunku bankowym. W zależności od wypłaty różnią się natomiast limity oraz czas oczekiwania na środki. 

W przypadku tradycyjnego przelewu pieniądze znajdą się na rachunku bankowym w trakcie dwóch dni roboczych, natomiast wypłacana kwota powinna znaleźć się w przedziale 1 PLN – 200 000 PLN. Nieco inaczej ta kwestia wygląda w przypadku żądania przelewu natychmiastowego. 

Wówczas wypłacana kwota nie może być niższa od 10 PLN, jednak przy okazji nie może wynieść więcej niż 4999 PLN. Plusem jest natomiast czas oczekiwania na środki. Ile trwa wypłata błyskawiczna od Fuksiarza? Bukmacher chwali się, że jest to średnio ok. 15 minut, a my nie mamy powodów, aby mu nie wierzyć. 

Fuksiarz wypłaty – jak przelać środki na konto bankowe?

Załóżmy, że graczowi dopisało nieco szczęścia i wygrał fajną sumę. Jak wypłacić środki od bukmachera Fuksiarz? To bardzo proste! Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto, wejść na profil gracza klikając ikonkę w prawym górnym rogu i kliknąć button WYPŁATA

Następnie należy podać kwotę środków, które gracz chce przelać na rachunek bankowy i… gotowe! Przy najlepszym scenariuszu po kilkunastu minutach kasa będzie na koncie bankowym. 

Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że Fuksiarz wypłata środków możliwa jest wyłącznie w przypadku funduszy znajdujących się na saldzie depozytowym. Środki z salda bonusowego wymagają obrotu i dopiero wówczas będzie można je wypłacić na rachunek bankowy. 

Konto tymczasowe Fuksiarz – wypłata środków

Bukmacher Fuksiarz, jak zresztą każdy szanujący się bukmacher w Polsce, daje graczom możliwość błyskawicznej rejestracji konta tymczasowego. W jej trakcie prosi o minimalną liczbę informacji, a takie konto nie tylko umożliwia obstawianie zakładów, ale daje również dostęp do bonusu na start. 

fuksiarz szybkie wpłaty i wypłaty

Jest tylko jedno “ale”. A właściwie dwa. Tymczasowe konto we Fuksiarzu aktywne jest jedynie przez 90 dni oraz nie daje możliwości wypłaty. Oczywiście, wygrane środki nie przepadają bezpowrotnie, natomiast chcąc je wypłacić gracz musi dokończyć rejestrację i zweryfikować konto. 

Aby to uczynić należy wysłać skan lub zdjęcie dowodu, podać numer rachunku bankowego (w formacie IBAN, tj. z PL na początku) oraz adres zamieszkania. Kilka chwil później konto zostanie zweryfikowane, a do dyspozycji gracza będą szybkie wypłaty Fuksiarz. 

Polecamy artykuł: Freebet Fuksiarz

Fuksiarz metody płatności – pytania i odpowiedzi

Na jakie Fuksiarz wypłaty mogę liczyć jako klient tego bukmachera?

Do Twojej dyspozycji jest cały szereg szybkich i bezpiecznych opcji płatniczych. Więcej szczegółów znajdziesz w tekście.

Jaka jest minimalna kwota depozytu?

Wpłaty w Fuksiarzu rozpoczynają się od 1 PLN.

Mam konto u bukmachera Fuksiarz. Ile trwa wypłata? 

Czas oczekiwania na środki w przypadku wypłaty błyskawicznej to kilkanaście minut, natomiast przelew tradycyjny zajmuje nie dłużej niż 2 dni robocze.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty wygranych środków?

To zależy. Fuksiarz wypłaty tradycyjne można zlecić już od 1 PLN. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, wówczas min. kwota wypłaty błyskawicznej wynosi 10 PLN.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln