Fuksiarz freebet | jak zgarnąć bonus bez depozytu?

Większość firm bukmacherskich w Polsce proponuje darmowe promocje. Nie inaczej będzie w przypadku freebeta Fuksiarza. W tym tekście przeanalizujemy bonusy bez depozytu w Fuksiarzu.

Na start polecamy jednak sprawdzić Kod promocyjny Fuksiarz, z którym dostaniecie specjalne bonusy na powitanie.

Freebet – jaka to promocja?

Najpierw zdefiniujmy sobie pojęcie freebet. Jest to część tekstu dla początkujących graczy, którzy być może po raz pierwszy spotykają się z tą nazwą promocji.

Freebet, jest to bonus bez depozytu, w którym nie musimy wpłacać własnych środków, aby dostać promocje od bukmachera. W tym wypadku mamy kilka rodzajów freebetów.Bardzo często firmy bukmacherskie decydują się na przyznawanie freebeta już za samo zarejestrowanie konta. Wówczas jest to freebet powitalny.

Fuksiarz na start przygotował coś lepszego niż freebet, oczywiście naszym zdaniem. Jest to cashback 50% do 500 PLN. Promocja polega na tym, że w przypadku nietrafionego, pierwszego kuponu otrzymamy zwrot 50% naszej stawki. Co najważniejsze, zwrócone środki trafią na konto bonusowe depozytowe, zatem możemy je od razu wypłacić lub grać dalej. Wygrany kupon oznacza wygraną, również nie musimy dokonywać obrotów.

Cashback 500zł

Przykład pierwszego zakładu w Fuksiarzu:

 • Obstawiamy za 50 PLN pierwszy kupon
 • Jeśli przegramy, to Fuksiarz przyznaje zwrot stawki w gotówce
 • 22 PLN trafia na konto depozytowe (50% stawki -12% podatek od każdej stawki)
 • Możemy wypłacić zwrot na konto bankowe lub grać dalej

Trwa specjalna promocja na cashback w Fuksiarzu, jednak pamiętaj, że cały czas można odebrać 20 PLN za rejestrację w Fortunie.

Fortuna: odbierz freebet 20 PLN za rejestrację konta

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od II depozytu Drugiej wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2100zł

Zauważmy jednak, że bonusy bez depozytu dostaniemy też będąc posiadaczami konta, stałym klientami bukmachera. Operator eWinner przyznaje freebety co tydzień, w ramach swojej promocji Futbol Totalny. Tyle że nie jest to już freebet bez wpłaty.

Freebet bez depozytu bukmacher – lista wszystkich legalnych firm z freebetami dla graczy.

Teraz przechodzimy do kolejnego rodzaju freebeta, jest to darmowy zakład oferowany za podjęcie akcji, w szczególności zagrania kuponu.

Bonus w eWinnerze działa na zasadzie zagraj i odbierz. Na przykładzie Futbolu Totalnego – gramy za 49 PLN – zgarniamy 25 PLN freebeta. W dalszej części bonusu działa on już na zasadach klasycznych:

 • Gramy za freebet
 • Wygrywamy (oby!)
 • Otrzymujemy wygraną netto (wygrana brutto – stawka)
 • Możemy wypłacić wygraną lub grać dalej

Będąc stałym klientem możemy dostać bonus bez depozytu. Dobrymi przykładami będą TOTALbet i forBET, którzy rozdają darmowe freebety urodzinowe.

Fuksiarz freebet – co jest do odebrania?

Fuksiarz, chcąc dostosować się do wymagań graczy na pewno wprowadzi promocję freebet. W tej chwili nie mamy dostępnego bonusu bez depozytu, ale sytuacja ulegnie szybko zmianie.

Fuksiarz freebet będzie oscylował wokół kwoty do maksymalnie 50 PLN. W tej chwili taką kwotę posiada chociażby TOTALbet. Czy będzie to freebet na start? Byłaby to świetna opcja dla graczy, którzy nie chcą testować nowego bukmachera z własnych środków.

Kolejną kwestią jest bonus bez depozytu dla stałych klientów. Tutaj również Fuksiarz nie ujawnił szczegółów. Ale spokojnie, bukmacher jest świeżo po starcie. Włodarze operatora rozważają zapewne wiele scenariuszy obdarowywania graczy.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wspomniany wcześniej Futbol Totalny eWinnera, który zdecydowany (w trochę innej formie 😊) polecamy Fuksiarzowi.

Bonusy bez depozytu Fuksiarz

Bonusy bez depozytu to nic innego jak freebety. Chcieliśmy jednak to wyjaśnić, bo wiemy, że wielu z Was traktuje te promocje inaczej. Są to takie same bonusy. Tak samo jak darmowy zakład. Wszystkie „gratisy” niemal niczym się od siebie nie różnią.

Fuksiarz bonusem bez depozytu będzie musiał zaskoczyć graczy. Chcemy, aby był to bonus dla stałych graczy. Inaczej ciężko będzie wybrać tego bukmachera, jako ulubionego.

Aktualne promocje Fuksiarza

W tej chwili w Fuksiarzu mamy dostępne następujące promocje:

 • Prawdziwy Cashback na start
 • Early Payout
 • Cashback bez końca do 50%
 • Mega Kursy Boost,
 • Cashback na sporty wirtualne.

Cashback to bonus powitalny, dzięki któremu dostaniemy zwrot 50% stawki pierwszego zakładu. Co ważne, zwrot jest przyznany na konto depozytowe. Możemy go od razu wypłacić lub grać dalej.

Early Payout to nowość na polski rynku, brawo dla Fuksiarza! Polega to na tym, że jeśli obstawimy np. że Polska wygra z Anglią i w czasie meczu Lewy i spółka będą prowadzić min. 2 golami, np. 2:0 to Fuksiarz oznacza ten zakład jako wygrany. Nie musimy się martwić o dalsze losy spotkania. Takie rozwiązanie proponują tylko bukmacherzy zagraniczni, Fuksiarz jest z tym pierwszy w Polsce.

Cashback bez końca funkcjonuje na zasadzie zwrotu części stawki na konto główne! Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej wróci na Twoje konto, a co trzeba zauważyć, nie ma ograniczeń dotyczących częstotliwości korzystania z oferty. Maksymalny zwrot z jednego kuponu wynosi 200 PLN.

fuksiarz freebet - bonusy dla graczy

Mega Kursy Boost to standardowe podwyższenie kursów na wybrane zdarzenia, a cashback na sporty wirtualne pozwala na otrzymanie z powrotem części stawki postawionej na virtuale.

Nową rzeczą w Fuksiarzu jest też aplikacja mobilna! Obecnie skorzystają z niej posiadacze smartfonów z systemem Anroid, ale kwestią czasu będzie dodanie apki również do App Store na iPhone’y i iPady.

Czy Fuksiarz oferuje freebet?

Bukmacher oferuje freebety dla swoich graczy. Wszystkie szczegóły opisaliśmy w artykule.

Jaki jeszcze bonus oferuje Fuksiarz?

Bukmacher na powitanie proponuje cashback 50% do 500 PLN. Oznacza to, że nasz pierwszy zakład jest bez ryzyka. Potencjalny zwrot dostajemy na konto depozytowe, czyli możemy go wypłacić!

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Fuksiarz jest legalnym bukmacherem i posiada licencję Ministerstwa Finansów. Ambasadorem firmy jest Krzysztof Stanowski i cała grupa Weszło! Granie na stronie Fuksiarza jest bezpieczne.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln