Fuksiarz zakład bez ryzyka – 500 PLN do wypłaty!

Liczba legalnych operatorów w Polsce rośnie cały czas. Jednym z nowych bukmacherów na rynku jest Fuksiarz, którego twarzą został popularny dziennikarz Krzysztof Stanowski. Rolę pakietu powitalnego w Fuksiarzu pełni zakład bez ryzyka. Przez wielu ten rodzaj bonusu uważany jest za najlepszy możliwy dla obstawiających. Czy zakład bez ryzyka Fuksiarza wyróżnia się na tle pozostałych promocji powitalnych? Sprawdźmy.

Sprawdź wszystkie promocje bukmachera >>> Fuksiarz kod promocyjny na cashback

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 500 PLN!

Pierwszym, co rzuca się w oczy przy analizie zakładu bez ryzyka Fuksiarza, jest ambasador:

Fuksiarz bez ryzyka - Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski przyciąga uwagę, natomiast skupmy się na samym bonusie.

Promocja powitalna (czyli dla nowych klientów) w Fuksiarzu maksymalnie może osiągnąć wartość 500 PLN, ale wartość zwrotu to 50% stawki.

Sama kwota jest stosunkowo wysoka, jednak nie tylko to czyni tę ofertę atrakcyjną. Klucz do sukcesu tkwi w obrocie bonusem, którego… nie ma.

Porażka pierwszego zakładu w Fuksiarzu nie wiąże się z przyznaniem bonusu. Chodzi o to, że zwrot za przegrany kupon zostanie dopisany na konto główne. Co to oznacza? Zwrot jest od razu dostępny do wypłaty, czyli de facto są to pieniądze na koncie, a nie bonus.

Podobną mechanikę ma zakład bez ryzyka w eWinner. Po wpisaniu kod promocyjnego w eWinner przy rejestracji i zagraniu za 125 PLN przysługuje Ci maksymalny zwrot – 110 PLN. eWinner nie ma żadnych, dodatkowych warunków, które trzeba spełnić stawiając debiutancki kupon. Nieco inaczej jest z zakładem bez ryzyka Fuksiarza. Ale o tym nieco niżej.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu – jak odebrać?

Pierwszy etap to założenie konta gracza. Rejestracja jest darmowa i trwa dosłownie kilka chwil.

Formularz rejestracyjny składa się z dwóch kroków:

 1. Dane konta: adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz zaznaczenie niezbędnych zgód.
 2. Dane osobowe: imię i nazwisko, obywatelstwo oraz kod SMS oraz okienko „CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY”.

Jak sama nazwa wskazuje, zaznaczenie okienka jest konieczne, aby zakład bez ryzyka w Fuksiarzu został przypisany do Twojego konta.

Fuksiarz zakład bez ryzyka - okienko przy rejestracji do otrzymania bonusu powitalnego

Po wpisaniu i zatwierdzeniu danych pokaże Ci się komunikat „GRATULACJE! ZAREJESTROWAŁEŚ KONTO”. Wystarczy już tylko zatwierdzić limity (możesz je potem zmienić) i w ten oto sposób masz już konto tymczasowe w Fuksiarzu.

Fuksiarz zakład bez ryzyka - limity przy rejestracji

Konto tymczasowe pozwala na normalne obstawianie i wpłacanie środków na konto. Uzupełnienie pozostałych danych osobowych będzie niezbędne przy wypłacie pieniędzy. Na zrobienie tego masz 30 dni od daty rejestracji.

Teraz pora na wpłacenie środków.

Do skorzystania z Fuksiarz zakładu bez ryzyka Twój pierwszy depozyt musi wynieść co najmniej 20 PLN. Maksymalna wpłata, która pozwoli skorzystać z pełnego zwrotu (500 PLN), wynosi 1137 PLN.

Bonus nie będzie widoczny na Twoim koncie – zwrot zostanie zaliczony automatycznie. Wystarczy, że obstawisz swój pierwszy zakład po rejestracji, a na Twoim kuponie wyświetli się kwota zakładu bez ryzyka.

Fuksiarz bez ryzyka 2022 – warunki i zasady

Konto założone, depozyt wpłacony – pora odebrać zakład bez ryzyka od Fuksiarza.

Jak już wspomnieliśmy na początku, zwrot powitalny wynosi 50% do 500 PLN. Wielu z Was pewnie teraz się zastanawia: dlaczego w takim razie muszę zagrać za 1137 PLN? Przecież 50% z 1137 PLN to nie jest 500?!

Już spieszymy z tłumaczeniem.

Różnica w kwocie polega na tym, że do gry wchodzi podatek od stawki w wysokości 12%. Odliczając 12% od 1137 i biorąc z tego 50%, wychodzi dokładnie kwota 50 PLN.

Naturalnie, wysokość Twojego pierwszego zakładu nie musi być aż tak wysoka. Pamiętaj tylko, że uprawniająca do skorzystania z promocji wynosi 20 PLN.

Kwota to nie jedyny warunek dotyczący pierwszego kuponu. Pod uwagę należy wziąć też kursy i liczbę zdarzeń, a konkretnie:

 • minimum dwa zdarzenia na kuponie,
 • kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.20.

Poniżej zamieszczamy przykład kuponu spełniającego te warunki:

fuksiarz zakład bez ryzyka

Na kuponie wskazana została też kwota zwrotu. Tu widzimy, że grając za 1137 PLN, zwrot wyniesie 500 PLN.

Co dalej? Po zagraniu wybranych przez siebie zdarzeń pozostaje Ci czekać na rezultat.

Wygrasz? Tu sprawa jest prosta. Przegrasz? Na Twoje konto wróci 50% stawki pomniejszone jedynie o wartość 12% podatku. I tu uaktywnia się specjalna moc Fuksiarza – zwrot jest od razu do wypłaty na Twoje konto bankowe!

Przy takich ofertach promocyjnych warto zagrać nieco odważniej, czy to za wyższą stawką, czy to stawiając wyższy kurs.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu na tle innych bukmacherów

Fuksiarz to nie jedyny z grona zakładów bukmacherskich online, u którego dostępny jest zakład bez ryzyka na start. Jak zatem ten zakład bez ryzyka prezentuje się na tle innych?

Całkiem solidnie.

Dużą zaletą jest kwota, która wynosi 500 PLN i co najważniejsze, jest ona zwracana na konto główne. Spośród tego typu zakładów bez ryzyka jest to najwyższa kwota na rynku.

Z tym wiąże się również czas obrotu bonusem oraz liczba takich obrotów. Zwrot od Fuksiarza nie wymaga takich działań, co pozwala na wypłatę pieniędzy od razu – tu kolejny atut.

Doszukując się minusów, rzuca się w oczy zwrot tylko 50% przegranej kwoty. To w połączeniu z podatkiem od stawki zabiera graczowi znaczną część zwrotu.

Najlepiej widać to na przykładzie próby otrzymania maksymalnego zwrotu. Grając za 1137 PLN, wraca do Ciebie 500 PLN, czyli o 637 PLN mniej. Jasne, są to pieniądze do wypłaty, zakład nadal był bez ryzyka, jednak większa część tej kwoty została u bukmachera.

Wnioski? Fuksiarz zakład bez ryzyka to korzystny bonus, musisz się jednak liczyć z tym, że Twój zwrot wyniesie mniej, niż jest to u innych bukmacherów. Trzeba jednak docenić, że środki te są w formie pieniędzy, a nie bonusu.

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać wyższy zakład bez ryzyka w Fuksiarzu?

Załóz konto, wpłać minimum 20 PLN i zagraj swój pierwszy zakład – jeżeli przegrasz, środki do wypłaty trafią na Twoje konto!

Za ile muszę zagrać, żeby dostać maksymalny zwrot?

1137 PLN. Zwrot w wysokości 50 procent zakładu jest pomniejszony również o 12 procent stawki, pobranej z tytułu obligatoryjnego podatku obrotowego.

Czy muszę obrócić bonusem otrzymanym za przegrany zakład?

Nie ma takiej konieczności! Zwrot za pierwszy zakład może zostać od razu wypłacony – nie musisz nim obracać

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln