Fuksiarz aplikacja mobilna – Android i iOS? [PORADNIK]

Bukmacher Fuksiarz szturmem przebił się do świadomości kibiców sportu w Polsce, głównie za sprawą swojego ambasadora Krzysztofa Stanowskiego. Fuksiarz jest bukmacher internetowym, co pozwala na obstawianie zakładów mobilnie np. przy pomocy aplikacji mobilnej. Fuksiarz i aplikacja na smartfonie – co musisz wiedzieć na ten temat? Sprawdzamy!

Sprawdź recenzję bukmachera: Fuksiarz opinie.

Fuksiarz – aplikacja mobilna na Twojego smartfona

Szukając informacji o aplikacji mobilnej Fuksiarza, chcesz pewnie poznać odpowiedź na zasadnicze pytanie: czy Fuksiarz takową aplikację w ogóle posiada? Odpowiadamy: tak, natomiast aktualnie skorzystać z niej mogą tylko posiadacze smartfonów z system Android. Apka na iOS jest w trakcie przygotowania.

betx aplikacja mobilna - włącz sportowe emocje

Nie jest to nic niespotykanego. Nowi bukmacherzy rozwijają swój produkt stopniowo, krok po kroku dodając kolejne funkcjonalności. Jedną z nich jest właśnie aplikacja mobilna.

Warto też odnotować, że ok. 90% użytkowników nadal korzysta z „androidów” i ograniczenie się do tego systemu pozwala na zaspokojenie potrzeb zdecydowanej większości graczy. Jest to dobry start i fundament dla bukmachera do dalszego rozwoju.

Brak aplikacji mobilnej Fuksiarza na iOS nie ogranicza w żadnym stopniu obstawiania na iPhone’ach czy iPad’ach. Nadal możesz to robić, tylko musisz robić to przez stronę mobilną bukmachera. A w wielu przypadkach apki mobilne są dokładnym odzwierciedleniem strony internetowej.

Przyjrzyjmy się teraz, jak zainstalować aplikację mobilną Fuksiarza.

Fuksiarz aplikacja mobilna – jak pobrać i zainstalować?

Pobranie aplikacji bukmacherskiej na smartfona różni się w zależności od systemu, z jakiego korzystasz. Jej pobranie i zainstalowanie są oczywiście w pełni darmowe.

Fuksiarz aplikacja mobilna na iOS

Na iOS sprawa jest bardzo prosta – wpisujesz nazwę apki (np. tu byłby to Fuksiarz) w App Store i wybierasz interesującą Cię pozycję z listy. Po wybraniu aplikacja instaluje się na Twojego smartfona i możesz już z niej w pełni korzystać.

Fuksiarz aplikacji na iOS na razie nie udostępnia (ale zakładamy, że to się szybko zmieni) i ten wariant nie jest dostępny.

Fuksiarz aplikacja mobilna na Android

Na Androidzie jest nieco inaczej niż na iPhone’ach.

Polityka Google nie pozwala oferowanie aplikacji bukmacherskich w sklepie Google Play. Powód? Trudno nam powiedzieć.

Trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. W Fuksiarzu znajdziecie apkę pod tym linkiem:

Kliknięcie w przycisk „POBIERZ APLIKACJĘ” uruchomi automatycznie proces pobierania jej na Twoje urządzenie. Teraz wystarczy ją tylko zainstalować. Jak to zrobić? Instrukcja krok po kroku na poniższej grafice:

betx aplikacja mobilna android - jak zainstalować

Czy konieczność zaznaczania opcji „Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.” świadczy o niebezpieczeństwie i zagrożeniu mojego smartfona? W żadnym stopniu.

Tu z powrotem wraca jak bumerang polityka Google’a, która nie pozwala aplikacjom bukmacherskim na pojawienie się w Google Play. Powyższy proces wynika wyłącznie z tego faktu, a nie z potencjalnego zagrożenia wywołanego przez aplikację.

Podsumowując: aplikacja Fuksiarz na Anroid jest w pełni bezpieczna!

Wiesz już, jak zainstalować apkę na smartfona. To teraz sprawdźmy, jakie korzyści płyną z jej posiadania.

Fuksiarz aplikacja mobilna – dlaczego warto pobrać?

Na początek sprawdźmy, jakie korzyści wymienia sam bukmacher na podstronie dotyczącej aplikacji mobilnej:

 • obstawianie na żywo,
 • korzystanie z promocji,
 • dokonywanie błyskawicznych płatności.

Nie sposób się nie zgodzić z tym, co Fuksiarz zamieścił na swojej stronie. Trzy powyższe cechy doskonale obrazują zalety obstawiania za pomocą smartfona (czy to w aplikacji, czy to stronie mobilnej).

Chodzi tu głównie o wygodę, oszczędność czasu i możliwość szybkiej reakcji na wydarzenia na boisku.

My od siebie dodamy też otrzymywanie powiadomień PUSH. Czasami mogą być one irytujące dla użytkowników, ale w dużej mierze informują o specjalnych promocjach czy ofertach. Nie zapominajmy też możliwych komunikatach o wygranych kuponach!

Bonusy w aplikacji mobilnej

Na tę chwilę Fuksiarz nie ma w swojej ofercie żadnych bonusów dedykowanej strcite pod aplikację mobilną. Zazwyczaj bukmacherzy dają graczom freebety do wykorzystania tylko w apce.

Brak dedykowanych bonusów pod aplikację nie wyklucza skorzystania ze standardowej oferty powitalnej, która dzięki kodowi promocyjnemu w Fuksiarzu: OBSTAWIAMY może być jeszcze lepsza!

Główną ofertą promocyjną jest bonus powitalny 50% do 500 PLN w formie cashbacku.

fuksiarz aplikacja mobilna - cashback do odebrania w aplikacji

Grając swój pierwszy zakład otrzymasz zwrot do 50% w razie przegranej.

Chcesz usłyszeć jeszcze lepszą wiadomość? Fuksiarz zwróci Ci pieniądze od razu do wypłaty! Nie ma potrzeby obracania bonusem, patrzenia na datę jego ważności i liczbę wymaganych obrotów.

Dodatkowo czekają na Ciebie promocje dedykowane klientom, którzy skorzystali już z promocji powitalnej. A są to np.:

 • Cashback bez końca do 50%,
 • Early payout,
 • Mega Kursy Boost,
 • Cashback na sporty wirtualne,
 • Wirtualny ranking.

A co z bonusami w aplikacji? Jeszcze ich nie ma, ale nie można wykluczać, że nie pojawią się w najbliższym czasie. Dlatego zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Fuksiarza lub samego Krzysztofa Stanowskiego, który lubi dzielić się swoimi „pewniaczkami” i przewidywaniami na spotkania piłkarskie.

Opinie o aplikacji mobilnej Fuksiarz

Aplikacja mobilna Fuksiarza została wydana dopiero niedawno i nie wszyscy gracze mieli okazję z niej skorzystać. Szkoda, że nie było szerzej zakrojonej akcji (jaką np. zrobił eWinner, rozdając każdemu klientowi 10 PLN na wydanie nowej apki), co zaowocowałoby większą liczbą pobrań.

Pierwsze wrażenia? Jak najbardziej w porządku. Należy docenić samo wydanie aplikacji w stosunkowo krótkim czasie od startu działalności.

Jeżeli lubisz korzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać na niej zakłady, to apka Fuksiarza powinna w 100% spełnić Twoje oczekiwania. Pozostaje nam czekać jeszcze o dostarczenie jej dla użytkowników z systemem iOS.

FAQ

Czy Fuksiarz posiada aplikację mobilną?

Tak, natomiast aktualnie dostępna jest wersja na system Android.

Czy muszę zapłacić coś za pobranie aplikacji Fuksiarza?

Apka jest w pełni darmowa, podobnie jak założenie konta!

Jakie bonusy czekają na mnie w aplikacji?

Najważniejszym bonusem jest cashback do 500 PLN ze zwrotem na konto depozytowe.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln