forZe nie da szans polskiej formacji? Dubel na CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Anonymo – forZe (godz. 14:00): forZe wygrana
Finest – Tyloo (godz. 18:00): Finest wygrana

Dzisiaj prosty dubelek na połączenie FunSparka z ligą ESEA i propozycje wygranych dwóch faworytów. forZe przeciwko polskiej formacji, która na ostatnich 6 spotkań BO3 przegrała aż 5-krotnie i jedyną szansą na zryw Anonymo wydaje się być Inferno, gdzie Rosjanie grają bardzo przeciętnie. Każdy inny pick to teoretyczna przewaga forZe, którzy po zmianach w składzie wyglądają całkiem nieźle i mimo, że nie potrafią ustabilizować formy – wydaje się, że są po prostu lepszą formacją. 

Drugi mecz to starcie Finest z chińską drużyną Tyloo. Mimo, że traktuje Finest bardziej w formie mixu, aniżeli pełnoprawnej ekipy, tak widzę sporą różnicę pomiędzy poziomem sceny CS’a w EU, a tego w Azji, gdzie Tyloo tak naprawdę nie ma godnego rywala i nabijają sobie zwycięstwa naprzeciw o wiele słabszych drużyn. Finest są na 9 meczowym winstreaku, gdzie wygrywali m.in z forZe czy DBL Poney, a więc drużynami z podobnego poziomu. Tyloo zderzyli się wczoraj ze ścianą w postaci SKADE i mimo, że przegrali dopiero po dogrywkach – to dobrze wiemy, że Bułgarzy w ostatnim okresie stoją średnio z formą i nie jest to drużyna ze swojego prime w tym roku. Wybieramy Finest – mają graczy doświadczonych i skillowych, powinni sobie poradzić z ‘wariackim’ Tyloo.

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln