forBET Wypłaty: jaki czas oczekiwania?

forBET jest polskim, w pełni legalnym bukmacherem, który pojawił się na rynku w 2016 roku. Otrzymał wówczas licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu prowadzi swoją działalność w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Choć skupia się przede wszystkim na zakładach internetowych, posiada również wiele punktów naziemnych. W tym tekście skupiamy się na tym, jak w forBET działają wypłaty.

Jaki jest czas wypłaty forBET?

Na platformie forBET użytkownicy mogą w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone na swoim rachunku środki pieniężne lub dokonać ich wpłaty. Wystarczy, że gracz zaznaczy interesującą go opcję, wpisze odpowiednią kwotę oraz wybierze preferowany sposób płatności. Transfer realizowany jest w sposób błyskawiczny.

Każda powstała recenzja forBET, a także opinia wydana przez dziesiątki zadowolonych użytkowników podkreśla różnorodność oraz dogodność opcji płatniczych tej platformy. Gracze mają do dyspozycji wiele elektronicznych metod, np. PayU, Dotpay, Tpay, a także karty kredytowe. Użytkownik otrzymuje środki pieniężne na swoje konto bankowe następnego dnia roboczego.

Szybka wypłata w forBET

Na forBET wypłaty zwycięskich kuponów są realizowane jest przez całą dobę. Natomiast przy przelewie, gracz otrzymuje środki na swoje konto bankowe w mgnieniu oka. Dzięki opcji Quick Pay pieniądze przesyłane są w czasie rzeczywistym, siedem dni w tygodniu, w godzinach od 9.00 do 23.00. Czas trwania jednej operacji to zaledwie trzydzieści minut, przy czym minimalna kwota wypłaty wynosi 100 PLN. W metodzie tradycyjnej przelew można wykonać już od 1 PLN. W serwisie dostępny jest również system skycash oraz paysafecard.

Wypłaty to bardzo ważna kwestia dla wielu użytkowników. Nie inaczej jest przy omawianej marce, ale jak widać – bukmacher nie ma tu powodów do wstydu. W naszej recenzji: forBET opinie, znajdziesz opisane inne ważne kwestie związane z tymi zakładami sportowymi.

Jak założyć konto na forBET?

Założenie konta na forBET przebiega niezwykle sprawnie. Wymaga jedynie podania najważniejszych danych osobowych, a więc obywatelstwa, imienia i nazwiska, pełnego adresu, numeru telefonu kontaktowego, numeru PESEL, daty urodzenia, serii i numeru dowodu tożsamości, a także waluty, w jakiej gracz chce otrzymywać wypłaty. Konieczne jest również przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość użytkownika.

Rejestracja odbywa się błyskawicznie i otwiera przed klientami ogromne możliwości. Mogą oni korzystać z serwisu również za pośrednictwem aplikacji mobilnej i przez nią dokonywać w forBET wypłat. To opcja znacznie dogodniejsza dla graczy, dzięki której prowadzą swoje zakłady z dowolnego miejsca. Jedyne, czego potrzebują to przeglądarki na tablecie lub smartfonie oraz dostępu do Internetu.

Użytkownicy otrzymują wypłaty na swoje konto bankowe tego samego lub następnego dnia, w zależności od rodzaju banku, w którym posiadają rachunek. Dostępna jest także opcja Quick Pay.

Jak w forBET wypłacić bonus?

Składa się on z:

 • bonusu od drugiego depozytu powiększonego do 2050 PLN,
 • możliwości grania przez 30 dni bez 12-procentowego podatku,
 • specjalnego zakładu bez ryzyka w forBET do 1200 PLN

Ten ostatni dostępny jest dla użytkowników z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL.

forbet wypaty

Bonus od depozytu dostępny jest dla gracza, który wpłaci na swój rachunek minimum 20 PLN. Natomiast, aby otrzymać dodatkowe 50 PLN, podczas rejestracji należy wykorzystać kod promocyjny oraz dokonać depozytu na co najmniej 100 PLN. Dla lepszego zrozumienia mechanizmu działania tej promocji można zobrazować to w następujący sposób: wpłata 150 PLN oznacza, że użytkownik zyskuje kolejne 150 PLN z tytułu pierwszego depozytu, a także 50 PLN ekstra w ramach użytego kodu. Łącznie posiada on na swoim koncie 350 PLN! Na forBET wypłaty zdobytych środków odbywa się dopiero po obrocie. Szczegóły w osobnym tekście – forBET bonus powitalny.

Nowi użytkownicy korzystają z niezwykle opłacalnej promocji, jaką jest brak podatku przez 30 dni.

Oznacza to, że w ciągu następnych czternastu dni, współczynnik kuponu wrośnie z poziomu 0.88 do 1.00, jeżeli gracz obstawi kupony z co najmniej trzema zdarzeniami. Przy czym minimalny jednostkowy kurs zdarzenia musi wynosić 1.30. Opcja ta obejmuje oferty przedmeczowe, sporty wirtualne oraz na żywo.

Z kolei dzięki użyciu kodu promocyjnego od OBSTAWIAMYPL użytkownicy mogą skorzystać z kolejnego elementu bonusu, a mianowicie z zakładu bez ryzyka do 1200 PLN. Oznacza to, że w przypadku przegrania pierwszego z obstawionych zakładów, gracz uzyska zwrot stawki do ww. kwoty.

Więcej o cashbacku: forBET zakład bez ryzyka do 1200 PLN

Kiedy następujący wypłaty w forBET?

W zależności od rodzaju promocji, z której chce skorzystać użytkownik, musi on spełnić kilka prostych i przejrzystych warunków, aby móc otrzymać środki pieniężne na swoje konto. W innym tekście opisaliśmy szybkie wypłaty eWinner. Natomiast również w forBET wypłata wygranej następuje w dowolnym momencie, bez zbędnej zwłoki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasady poszczególnych bonusów szczegółowo wyjaśnia regulamin. Każdy element pakietu powitalnego jest inny i wyróżnia się odrębnymi regułami.

Podstawowym warunkiem jest założenie konta w serwisie bukmachera forBET. W trakcie rejestracji użytkownik powinien podać wszystkie niezbędne dane osobowe, przesłać skan obu stron dowodu tożsamości oraz zaznaczyć opcję, wyrażającą chęć skorzystania z bonusu powitalnego. Nowy gracz zyskuje w ten sposób dostęp do standardowego pakietu na start. Chcąc otrzymać kolejne promocje, powinien wpisać odpowiedni kod promocyjny. Wówczas otwiera się przed nim kolejna szansa na jeszcze większą wygraną.

Największą korzyścią wynikającą z zastosowania kodu promocyjnego od OBSTAWIAMYPL jest uzyskanie dostępu do bonusu od drugiego depozytu do wysokości 2050 PLN, gry bez podatku przez 30 dni, a także opcji zakładu bez ryzyka do 1200 PLN. Aby otrzymać środki pieniężne na swoje konto, należy spełnić kilka wymogów, które dotyczą minimalnego kursu zdarzeń oraz kuponu, a także liczby obrotów bonusu.

Bukmacher forBET prowadzi również imponującą działalność sponsoringową w obszarze sportu. Wspiera m.in. Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Motor Lublin, GKS Tychy, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. ATP Futbol, a także Włókniarza Częstochowa.

Jakie metody płatności ma forBET

Gracze mają do dyspozycji wiele elektronicznych metod, np. PayU, Dotpay, Tpay, a także karty kredytowe

Jak szybko dostanę wypłatę w forBET?

7 dni w tygodniu, w godzinach 9:00 – 23:00 wypłata pojawi się do 30 minut

Jakie banki gwarantują szybką wypłatę w forBET?

– BNP PARIBAS
– mBank
– PKO BP
– Santander
– Millennium
– ING
– Credit Agricole Bank
– Alior Bank
– Pekao S.A.
– Getin Noble Bank

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln