Obstawianie FAME MMA 14: typy i kursy [GOTOWY KUPON]

Już dziś w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się Fame MMA 14. Dla nas to oznacza jedno… obstawianie typów. Fame MMA 14 zapowiedź bukmacherska – zapraszamy od przeczytania naszego artykułu! 

W analizie ekspertów Obstawiamy.info znajdziesz informacje:

 • u jakiego bukmachera obstawiać Fame MMA 14,
 • jaki bonus czeka na graczy typujących tę galę,
 • jakie walki odbędą się na Fame MMA 14 i kto jest faworytem w poszczególnych pojedynkach,
 • co obstawiamy na najbardziej elektryzujące starcia sobotniego wieczoru.

Polecamy: lista bukmacherów w Polsce 2022

Obstawianie Fame MMA 14 – tylko w Betclic

Kolejna gala, kolejni zawodnicy w oktagonie, ale jedno pozostaje niezmienne. Kursy na Fame MMA dostępne są tylko u jednego bukmachera – Betclic.

Potrzebny czas: 5 minuty.

Jak obstawiać FAME MMA 14?

 1. Rejestracja w Betclic

  Do obstawiania Fame MMA 14 potrzebujesz konto gracza. Rejestracja (z kodem OBSTAWPL) trwa dosłownie kilka chwil i jest całkowicie darmowe.

 2. Bonus z kodem promocyjnym

  Jeszcze lepsza wiadomość? Korzystając z naszego kodu promocyjnego, obstawisz Fame MMA 14 bez ryzyka. Wszystko dzięki Betclic cashback do 200 PLN!

 3. Zakładanie konta

  Kliknij w poniższy przycisk i w formularzu rejestracyjnym umieść kod: OBSTAWPL. Po rejestracji skorzystaj z cashbacku do 200 PLN. 

 4. Obstawianie FAME MMA 14

  Przejdź do oferty zakładów sportowych na FAME MMA 14 w Betclic i wybierz swoich faworytów. Jeśli to Twój pierwszy kupon to nie obawiaj się porażki, bo bukmacher przyzna Ci zwrot środków w razie braku wygranej.

Fame MMA 14 w Betclic - kod promocyjny na bonus

Wygrałeś pierwszy zakład? To wygrana jest Twoja i robisz z nią cokolwiek zechcesz! 

W przypadku porażki zwrot zostanie przyznany na konto w formie freebetu. Aby wypłacić środki, wystarczy zagrać kupon za freebet z kursem min. 2.14. Jeżeli wygrasz, to wygraną pomniejszoną o stawkę od razu wypłacisz na konto! 

Więcej o darmowym zakładzie: Betclic freebet

Podsumowując, po darmowej rejestracji z kodem OBSTAWPL:

 • obstawisz Fame MMA 14 przed i w trakcie gali,
 • zagrasz Fame MMA 14 bez ryzyka,
 • zabezpieczysz swój pierwszy kupon do 200 PLN.

Fame MMA 14 obstawianie – kursy i karta walk

Podczas FAME MMA 14 do typowania będzie łącznie 9 walk. Ze względu na kilka debiutów i wyrównane zestawienia przewidujemy naprawdę interesującą galę. Jakie walki zobaczymy w Tauron Arenie? Jak poszczególne rywalizacje typują analitycy Betclic? Odpowiedź znajdziecie w poniższej tabeli

Kursy na wszystkie pojedynki z oferty bukmachera Betclic:

Mateusz “Tromba” Trąbka – Tomasz “Gimper” Działowy (walka wieczoru)1.30 – 3.00
Sergiusz “Nitro” Górski – Marcin “Xayoo” Majkut (co-main event)3.00 – 1.28
Agata “Fagata” Fąk – Monika “Mona” Kociołek (co-main event)1.38 – 2.55
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Krystian “Krycha” Wilczak (walka o pas w kategorii do 77 kg)1.28 – 3.00
Piotr “Szeli” Szeliga – Norman “Stormin” Parke (rzymska klatka)3.35 – 1.22
Mateusz “Fit Lovers” – Adam “AJ” Josef (K1)2.65 – 1.35
Mateusz “Muran” Murański – Alan “Alanik” Kwieciński2.50 – 1.40
Mariusz “Hejter” Słoński – Dawid Malczyński6.50 – 1.05
Katarzyna “Laluna” Alexander – W. “Wiki” Jaroniewska1.28 – 3.00
Kursy aktualne z dnia 14.05, godziny 10:44

Przypomnijmy, że kursy odzwierciedlają procentowe szanse na wystąpienie danego zdarzenia. A im niższy kurs, tym większe szanse.

I tak najbardziej wyrównane powinno być starcie Karasia z AJ’em i Tromby z Gimperem. Teoretycznie najbardziej jednostronny pojedynek to rywalizacja Malczynśkiego z Hejterem. 

Pozostałe pojedynki mają swojego faworyta, natomiast w oczach analityków Betclic nie są to wielkie różnice.

Nie masz pomysłu, jakie typy grać na Fame MMA 14? Z pomocą przychodzimy my (konkretnie nasza analiza bukmacherska), ale też i procentowy rozkład zakładów graczy Betclic. 

Pod każdym starciem pokazane jest, jak użytkownicy bukmachera stawiają poszczególne rywalizacje:

fame mma 14 kursy bukmacherskie betclic

Największa odsetek graczy wierzy w wygraną Malczyńskiego i jest to ponad 90% obstawiających. 76% typuje triumf Fagaty, 69% Alanika, a 68% Wiewióra.

Jak będzie w rzeczywistości? Tego nie wie nikt. Kursy bukmacherskie są pewnego rodzaju wskazówką, ale historia pokazuje, że nawet najniższe przeliczniki nie dają gwarancji wygranej. 

Nowi klienci w Betclic mają ten przywilej, że pierwszy kupon grają bez ryzyka! Darmowa rejestracja z kodem OBSTAWPL równa się zabezpieczenia kuponu do 200 PLN. A Fame MMA 14 do świetna szansa na wykorzystanie tej oferty powitalnej.

Fame MMA 14 kod promocyjny do Betclic

We wcześniejszej części tekstu już o tym pisaliśmy, ale powtórzymy to jeszcze raz: Betclic kod promocyjny ma FAME MMA 14 to OBSTAWPL.

Założenie konta u tego bukmachera jest w 100% darmowe. Możesz przejść proces rejestracji w aplikacji mobilnej, wersji komputerowej lub mobilnej. Zajmie Ci to kilka chwil. 

Rejestracja w Betclic nie wymaga też załączania dokumentów tożsamości. Ten krok zrobisz dopiero przy wypłacie środków po wygraniu kuponu lub kuponów.

Dlaczego umieszczenie w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego jest takie ważne? Kod OBSTAWPL gwarantuję Ci ubezpieczenie pierwszego zakładu. Niezależnie od tego, jaki będzie rezultat, 200 PLN masz zabezpieczone! A przy nieprzewidywalnych wydarzeniach sportowych (a do takich zaliczymy FAME MMA) jest to szczególnie przydatne.

Fame MMA 14 typowanie – gotowy kupon

Pora na najważniejszą część tego tekstu – co typujemy na Fame MMA 14! Nie będziemy robić z siebie ekspertów od tego typu eventów. Obstawianie gal freakowych nie należy do najłatwiejszych i jest to zupełnie co innego od typów na klasyczne MMA.

Mamy w zanadrzu zakład bez ryzyka w Betclic. Przeanalizowaliśmy też (na ile to możliwe), możliwości poszczególnych zawodników. Efekt? Gotowy kupon na FAME MMA 14.

Sprawdź nasz poradnik: jak obstawiać Fame MMA?

Poniżej znajdziecie typy Fame MMA 14 i obstawianie BEZ RYZYKA:

 • Mateusz “Tromba” Trąbka vs Tomasz “Gimper” Działowy: wygrana Tromby, kurs 1.50
 • Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut: wygrana Nitro, kurs 2.75
 • Mateusz “Muran” Murański vs Alan “Alanik” Kwieciński: wygrana Alanika, kurs 1.45
Obstawianie Fame mma 14 - gotowy kupon w Betclic

Obstawianie Fame MMA 14: wygrana Tromby z Gimperem – kurs 1.50

Starcie dwóch zawodników debiutujących w Oktagonie i w naszych oczach to Tromba wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji.

Na korzyść członka Ekipy przemawia przewaga wzrostu (ok. 5 cm) czy dłuższy okres treningu MMA. Walka ma się stoczyć w kategorii do 81 kilogramów, co dla Tromby będzie wiązało się ze zrzuceniem wagi. Można założyć, że w dniu walki będzie cięższy od Gimpera, a w sztukach walki nawet niewielka różnica ma kolosalne znaczenie.

Obstawianie Fame MMA 14: wygrana Nitro z Xayoo – kurs 3.15

Kolejny pojedynek, który można uznać za chyba najbardziej medialny w polskim internecie. I o ile w pierwszej walce zgadzaliśmy się z analitykami Betlica, to tu pójdziemy w drugą stronę, typując triumf underdoga. 

Nitro ma za sobą debiut w Fame MMA, ale jest to debiut, który raczej wolałby zapomnieć. Sergiusz uległ Unboxallowi w walce w formule K1 (teraz walka w formule MMA).  

Jego sobotni rywal, Xayoo, nie stoczył ani jednej walki w oktagonie. I uważamy, że doświadczenie, nawet z jednego starcia, przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Nitro. 

W tego typu starciach warto szukać wartości w kursach, szczególnie, jeżeli nie wiemy, co jeden z zawodników może zaprezentować publiczności. W swoim debiucie to Nitro był zdecydowanym faworytem (kurs ok. 1.30), a wyszło, jak wyszło. Liczymy, że tym razem będzie odwrotnie i to Sergiusz pokona swojego rywala, mimo bycia w teorii na straconej pozycji.

Obstawianie Fame MMA 14: wygrana Alanika z Muranem – kurs 1.35

Ten typ to propozycja z kategorii “pewniaczki”. Wiemy, że wcześniej wspominaliśmy o braku takich zakładów, ale wygrana Alanika to naszym zdaniem dobra okazja.

Kwieciński zaprezentował się z całkiem dobrej strony w pojedynku z Denisem “Bad Boyem” Załęckim. Nie wygrał, natomiast jak na tak dużą przewagę masy na korzyść Załęckiego, Alanik wypadł solidnie.

Na jego korzyść przemawiają też warunki fizyczne, a o umiejętności fighterskie też nie musimy się martwić. W starciu z niższym i mniej doświadczonym Muranem powinien sobie poradzić bardzo dobrze i wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Gdzie obstawię Fame MMA 14?

Zakłady na FAME MMA dostępne są tylko w Betclicu. Obstawisz je po darmowej rejestracji.

Jaki jest kod promocyjny na Fame MMA 14 do Betclic?

Kod na FAME MMA 14 to OBSTAWPL, który aktywuje cashback do 200 PLN.

Jakie jest typowanie na Fame MMA 14?

Obstawiamy zwycięstwa Tromby, Nitro oraz Alanika. Łączny kurs 6.38 w kuponie granym BEZ RYZYKA.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln