Gramy o trzeci z rzędu plus na ESL Pro League 15. Łączymy zabójstwa w dublu.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC.

BETCLIC oferuje cashback aż do 550 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej (kliknij guzik) możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 550 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 550 złotych) w bonusie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Bonus odbierzecie tutaj ⬇️

Fnatic vs Entropiq, niedziela 19:30.

Atak podobny jak wczoraj, lecz na pary z innych drużyn. Fnatic od początku turnieju skazywani są na porażkę w każdym kolejnym meczu, a mimo to radzą sobie z rywalami. Spora w tym zasługa poizona, który notorycznie otwiera tabelę. Oprócz słabego otwarcia turnieju na NIP, pozostałe 3 mecze musi zaliczyć do udanych. 36 fragów na samym inferno przeciwko G2, 27 na duście i po 23 przeciwko mouz na mirage nuke dają nadzieję na łatwe 35 podczas dwóch pierwszych map przeciwko Entropiq. Przeciwko drużynie, która zaskoczyła mega pozytywnie, bo co prawda przegrała na NIP, ale pokonała Mouz, G2 i LFO. We wszystkich czterech meczach pozytywnie wypadł Forester, który zdobył 194 fragi na 9 mapach. Średnio jest to 21 i pół zabójstwa na mapę.

G2 vs NIP, niedziela 19:30.

Jak na mecz, który zapowiada się tak wyrównanie, indywidualna linia na m0nesiego w postaci 39 fragów wydaje się być niska. Tak samo 40 fragów na Reza jest niezbyt wygórowane a tutaj dodatkowo da radę sporo obniżyć te linie dzięki Betclicowi. Bukmacher wystawił bardzo korzystny kurs na zaledwie 35 fragów obu zawodników. We wczorajszym meczu G2 z Entropiq, m0nesy 37 fragów zdobył na zaledwie jednej mapie, a na drugiej dorzucił kolejne 30. 16-latek z meczu na mecz zyskuje ogranie w meczach tier1 i powinno być tylko lepiej. Rez cały turniej gra stabilnie i tylko na 1 z 10 rozegranych map nie wyszedł na plus, gdy jego statystyki wyniosły 24-25 na Mouz. Poza tym robił 54 fragi w wygranym 2:0 meczu na fnatic, 35 na Entropiq również przy 2:0 i 38 na dwóch pierwszych mapach na LFO i 44 na wspomniane Mouz.

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln