Dzień rozgrywających? Gramy dubla na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans (godz. 00:30): Holiday minimum 26 punktów+asyst

Niewątpliwie granie overów Bucks w starciu z tak mocnym underdogiem jakim są Pelicans jest mocno ryzykowne ze względu na potencjalny blowout, jednak takowych w ostatnim czasie w wykonaniu Milwaukee było stosunkowo mało, a ostatnie starcie pomiędzy obiema ekipami skończyło się po dogrywce wygraną NOP (wtedy Bucks bez Giannisa i Middletona). Dzisiaj w barwach Milwaukee zabraknie Middletona i jest to znaczny boost do impactu Holidaya, który zyskuje ponad 8 punktów i 2.5 asysty więcej na 100 posiadań grając bez Khrisa. Oczywiście głównym egzekutorem u gospodarzy powinien być Antetokounmpo, jednak jeśli obrona Pelicans skupi się na nim – więcej miejsca pozostanie dla reszty graczy. Linijka jest o tyle atrakcyjna, że goście pozwalają na mnóstwo punktów rozgrywającym rywala (drugi najgorszy wynik w lidze) i jest to mecz przeciwko jego byłemu zespołowi, a to zawsze wyzwala dodatkową motywację. Ponadto Holiday pokrywał ten rynek w ostatnich 7 z 8 rozegranych spotkań, a ostatnie starcie w Nowym Orleanie zakończył z linijką 40/5. 

Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers (godz. 01:30): Jackson minimum 4 asysty

Reggie Jackson wrócił do akcji w ostatnim starciu z Toronto i w przeciągu 31 minut wykręcił linijkę 17/4/3. Całkiem niezły powrót po 10-dniowej przerwie i wygląda na to, że pod nieobecność George’a, Jackson będzie grał pierwsze skrzypce w LAC. Dziś rywal niezwykle ciężki, bo Nets są zdecydowanym faworytem, jednak widzę spore value w asystach rozgrywającego Clippers. Reggie na przestrzeni swoich ostatnich 10 meczów notował średnio 5 asyst i 9 potencjalnych, jednak były to liczby wykręcane w większości przypadków obok Paula George’a, a ten jak wiemy lubi grać z piłką i jeśli jest na boisku – otrzymuje najwięcej podań, ale także najwięcej ich wykonuje. Dziś bez PG13 będzie zdecydowanie więcej piłki w rękach Reggie’go, a biorąc pod uwagę stosunkowo szybki mecz (Nets to 8 drużyna ligi pod względem szybkości rozgrywania akcji) – powinno być sporo okazji do asyst. W moim przekonaniu linijka zaniżona o jedno oczko. Warto spróbować. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln