Dwie propozycje na Boston vs Miami!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Boston Celtics – Miami Heat (godz. 02:30):

Adebayo zanotuje double double – jeszcze raz próba z Adebayo. Bam w serii z Celtics zaliczał double double dwukrotnie. W jednym meczu zabrakło jednej asysty do skompletowania. Środkowy Miami ma sporą przewagę fizyczną na desce, co pokazał w ostatnich dwóch meczach, gdzie zbierał odpowiednio 10 i 16 piłek. Pomaga także w znacznym stopniu na rozegraniu. Średnio najwięcej potencjalnych asyst z wszystkich graczy serii Celtics vs Heat. Liczymy na kolejny dobry występ z jego strony.

Hayward zanotuje minimum jeden przechwyt – Gordon wyleczył kostkę i wrócił do gry w Game 3. Dostał od razu spore minuty jak na gracza, który nie był w rytmie meczowym, bo zagrał w okolicach 30 minut. Dzisiaj po kilku dniach przerwy z czasem gry powinno być podobnie. Hayward jest sporym wzmocnieniem Bostonu po obu stronach parkietu. My jednak skupimy się na kwestii obrony i jego przechwytach. Hayward jest aktywny w obronie i często zgarnia piłki od rywali. W ostatnim meczu trzy przechwycone piłki, z 76ers w trzecim meczu cztery. Biorąc pod uwagę, że zagra 30-35 minut – rynek na stealsy wydaje się bardziej niż realny. Jego pomoc w obronie będzie nieoceniona.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln