Dubel na pierwszy dzień MAJORA w CS:GO!

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Spirit vs Imperial

Spirit mocno namęczyło się podczas RMR i wywalczyło awans na Majora dopiero z bilansem 3:2, gdzie w pamiętnym meczu pokonali Anonymo 2:1. Podczas RMRa pokonali jeszcze słabiutkie ASG i będący w nie najwyższej formie Endpoint. Imperial to natomiast brazylijski skład mający w szeregach bardzo doświadczonych zawodników. Pamiętają oni zwycięstwa na Majorach i świetnie sobie podczas nich radzą. Fallen, fnx i fer są wspomagani młodszymi boltzem i Vinim. Ta mieszanka pozwoliła awansować z amerykańskiego RMRa z trzeciego miejsca z bilansem 3:1. Przegrali tam tylko na MIBR co ujmy nie przynosi, a ugrali nawet mapę. Mówi się, że dla wspomnianej brazylijskiej trójki jest to ostatni rok i ostatni Major. Motywacja zatem będzie jeszcze większa, aby zawalczyć o końcowy triumf. Dla mnie typ na ten mecz to wygrana Imperial.

MiBR vs Outsiders (Virtus.pro)

Outsiders bije na głowę swojego rywala jeśli chodzi o przygotowanie taktyczne map. Czasami odstają strzelecko, ale i tak przy odpowiedniej formie Jame’a i przede wszystkim YEKINDARA, nie powinni odstawać od zawodników Made in Brazil. Za nimi przemawia też doświadczenie LANowe i Majorowe. Jame, Qikert i Buster mają po 32 mecze rozegrane podczas turniejów najwyższej rangi. Dla wszystkich zawodników z Brazylii będzie to debiut podczas takiego eventu. Według mnie, Outsiders aka Virtus.Pro wygra ten mecz wykorzystując fakt, że od zawsze lepiej czują się na LANach niż turniejach online. Dla YEKINDARA też będzie to okazja, aby zabłysnąć i wywalczyć sobie transfer do innego zespołu.

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln