Dubel na CS:GO ESL Pro League 15! Nip vs. Fnatic / Entropiq vs MOUZ

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC.

BETCLIC oferuje cashback aż do 550 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej (kliknij guzik) możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 550 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 550 złotych) w bonusie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Bonus odbierzecie tutaj ⬇️

Entropiq vs MOUZ

Rosyjska drużyna w czeskiej organizacji nie radzi sobie najlepiej w ostatnich tygodniach, co pokazywały męczarnie na Estatiq gdzie wygrali przez poddanie przeciwnika, 0:2 na macedońskie BLUEJAYS, i gładka przegrana na ENCE też 0:2, gdzie na dwóch mapach ugrali 9 rund. Myszy przywróciły do składu Bymasa, który zastępowany był przez JDC. Niecały miesiąc temnu, podczas fazy Play-IN IEM Katowice 2022, Mouz gładko rozprawiło się z dzisiejszym przeciwnikiem, wygrywając 2:0 i oddając rywalowi 20 rund. Dziś spodziewam się powtórki i skłaniałbym się tu ku wygranej bez oddania mapy, ale do dubla wybieram bezpieczną opcję z wygraną dextera i spółki.

Fnatic vs Ninjas in Pyjamas

W teorii pojedynek 8 z 16 drużyną na świecie, lecz ta lokata fnatic jest mocno zakłamana. Po IEMie doszło do zmian w rosterze i sporych kombinacji. Smooya odszedł, Brollan przeszedł na ławkę, a na ich miejsce wskoczyli zawodnicy z akademii w postaci regaliego i peppzora. Podczas quali do RMR ponownie wymieniono regaliego, a w jego miejsce grał poizon występujący dotychczas w Complexity. Dziś możliwe, że po tych kilku spotkaniach przerwy, do składu powróci Brollan w miejsce Peppzora. Podczas kwalifikacji do RMR bardzo dobrze wyglądał Krimz, który notorycznie kończył mecze na plus z 20+ zabójstw. NIP po zmianie trenera i dodaniu phzego na IEM zagrało średnio, ale z pewnością ostatnie 2 tygodnie mieli intensywne i nabrali odpowiedniego zgrania. Mecz na fnatic to idealna okazja, aby się przetestować a według mnie zgarnąć pierwsze trzy punkty w nowym sezonie ESL Pro League. Fnatic jednak nie odpuści łatwo, a przy odpowiednim oporze i wystarczającej ilości rund Plopski i Krimz pokryją linię 30 fragów.

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln