Dwa typy na CS:GO!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Nexus – Winstrike (godz. 13:10): Nexus wygra przynajmniej jedną mapę

Po długiej przerwie spowodowanej świętami i nowym rokiem, wracają powoli rozgrywki Counter Strike’a. Jak na razie musimy pocieszyć się mniejszymi turniejami i takim będzie kontynuacja grudniowych zmagań w Vulkan Fight. Na pierwszy ogień spotkanie Nexus z Winstrike, a propozycją na ten mecz będzie wygrana przynajmniej jedna mapa rumuńskiej formacji. Ciężko określić w jakiej formie będą oba zespoły, bo zdecydowana większość graczy zrobiła sobie przerwę od regularnej gry, jednak patrząc na formę obu zespołów w końcówce roku – zapowiada się wyrównany pojedynek. Głównym argumentem po stronie Nexus będzie wybór Mirage, czyli zdecydowanie ich najlepszej mapy, gdzie Winstrike grają najrzadziej. Wygrywali tam m.in dwukrotnie z forZe, a więc ekipą wyżej notowaną, która również lubi tam grywać. Bardzo prawdopodobnym scenariuszem będzie trzymapowy pojedynek, jednak ze względu na sporo znaków zapytania jeśli chodzi o formę samych graczy – wybieramy bezpieczniejszą opcję.

Budapest Five – NaVi Junior (godz. 16:30): torzsi minimum 42 fragi

Zdecydowanym faworytem w tym zestawieniu według bukmacherów jest Navi Junior, my przyjrzymy się jednak linii na fragi. torzsi to zdecydowany lider aimowy Budapest Five, o czym zresztą przekonuje jego rating na poziomie 1.17. Podczas 2 tygodniowej przerwy rozegrał zdecydowanie najwięcej godzin ze wszystkich graczy swojego zespołu i przynajmniej w teorii – powinien wyglądać najlepiej aimowo. 100h w grze biorąc pod uwagę świąteczno-noworoczny czas to naprawdę sporo i jest to fajna baza do utrzymania dobrej formy. Potencjalne mapy również na korzyść overka, bo zapowiada się na Mirage i Vertigo. 18-latek powinien być liderem Budapest Five.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln