Dubelek na nocne emocje z NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers (godz. 00:00): Minimum 211 punktów w meczu

Spotykają się dwie ekipy, które stawiają nacisk na ofensywę i mimo, że w ostatnich meczach zarówno Memphis jak i Portland grają w okrojonych składach – udaje im się regularnie przekraczać po 220-230 punktów w meczu. W ostatnich 5 meczach obu zespołów (a więc łącznie 10) tylko dwukrotnie padł under dzisiejszej linii, co świadczy nie tylko o mocnym, ofensywnym usposobieniu, ale także o problemach w obronie. Szczególnie mam tutaj na myśli gości, którzy mają trzeci najgorszy defensywny rating ze wszystkich zespołów w lidze. W dzisiejszym starciu zabraknie takich zawodników jak Ja Morant czy CJ McCollum, jednak nie powinno być to decydującym czynnikiem. W dotychczasowych dwóch meczach pomiędzy obiema ekipami, dwukrotnie padał over – liczymy na podtrzymanie tego schematu. 

Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks (godz. 02:00): Russell minimum 6 asyst

Fajna linia na jednego z liderów Wolves, który w ostatnich 5 meczach aż 4-krotnie pokrywał rynek i dziś staje przed doskonałą okazją, by po raz kolejny wykręcić over stosunkowo niewymagającej linijki. Co trzeba odnotować – w dzisiejszym meczu zabraknie Anthony’ego Edwardsa, a więc o wiele więcej piłki w rękach D’Angelo. Dodatkowo sprawdzając statystyki widać jasno – pod nieobecność Edwardsa, Russell notuje o ponad 4 asysty więcej na 100 posiadań. Jego średnia w tym sezonie to 6.4, a więc powinniśmy się spodziewać linijki o co najmniej jedno/dwa oczka wyższej. Jeśli Beverley wyłapie szybkie faule, 25-latek pozostanie jedynym prawdziwym ballhandlerem w pierwszej piątce, co również zwiększy szansę na potencjalne asysty. W ostatnim meczu poprzedniego sezonu, DLo zanotował 10 asyst przeciwko Mavericks. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln