Dubel z kursem @2.47 na nocne NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Philadelphia 76ers (godz. 01:00): Philadelphia wygrana

Nic się w kwestii analizy tego spotkania nie zmieniło po ostatnim meczu i w zasadzie możemy napisać to samo, co przy ostatniej propozycji na czystą wygraną 76ers – jest to po prostu lepszy zespół. Na dodatek dzisiaj po stronie Wizards pod znakiem zapytania stoi występ Russella Westbrooka, który schodził w ostatnim starciu do szatni z bólem w kostce. Czarodziejom udało się ograniczyć Embiida, jednak Philadelphia skutecznie uruchomiła innych zawodników (dobre zawody punktowo zagrali m.in Simmons, Harris czy Korkmaz). Po stronie drużyny z Waszyngtonu brylował nie kto inny jak Beal, jednak w pojedynkę ciężko o jakikolwiek sukces. Doc Rivers i spółka mają wszystkie atuty, aby szybko skończyć tę serię i wydaje się, że dzisiaj inny wynik niż ich zwycięstwo będzie niespodzianką. 

Memphis Grizzlies – Utah Jazz (godz. 03:30): Gobert minimum 14 punktów

Główna propozycja na dziś to over punktowy środkowego Utah Jazz – Rudy Goberta. Francuz w sezonie regularnym w trzech rozegranych meczach przeciwko Grizzlies notował średnio ponad 16 punktów i skutecznie uprzykrzał życie Valanciunasowi pod obręczą. Pierwsze dwa mecze serii PlayOff to kolejno 11 i 21 punktów, jednak w pierwszym z przypadków Gobert rozegrał jedynie 25 minut ze względu na szybko złapane faule (mimo tego miał 100% z gry). W Game 2 był obok Mitchella najlepszym strzelcem Jazz i obecność Donovana jest w kwestii jego overa bardzo istotna. Otóż Memphis wychodzą bardzo wysoko w obronie do Mitchella, co pozostawia sporo miejsca ‘w trumnie’ dla Francuza, a ten potrafi to wykorzystać. W sezonie regularnym podopieczni Taylora Jenkinsa mieli 8 najgorszą obronę centra z całej ligi. Linijka w tym wypadku powinna być o oczko, a może nawet dwa wyższa. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln