CS:GO ESL Pro League 15. Wygrana faworytów na podwojenie!

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC.

BETCLIC oferuje cashback aż do 550 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej (kliknij guzik) możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 550 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 550 złotych) w bonusie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Bonus odbierzecie tutaj ⬇️

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

NIP vs Entropiq, 16:00.

Ninjas in Pyjamas gładko wczoraj przejechali się po fnatic, ale było to do przewidzenia i mało kto stawiał inaczej niż 2:0. Entropiq co prawda zaskoczyło mousesport, ale sporo namęczyli się aby zakończyć spotkanie wygraną. Mouz nie potrafiło domknąć prostych rund, w których mieli przewagę dwóch czy trzech zawodników. NIP to jednak dwie półki wyżej i nieregularna gra Entropiq będzie miała znaczenie. Wczorajsza wygrana na Myszy podbija nam tutaj kurs, lecz forma REZa, który ustrzelił 54 fragi przy zaledwie 43 rundach daje spore nadzieje na zakończenie spotkania wynikiem 2:0 dla szwedzko-duńskiej formacji. Kurs 1.65 na wygraną faworyta nada się do każdego dubla. Skłaniałbym się tu nawet do zagrania handicapu na NIP z kursem 2.90.

Fnatic vs LookingForOrg, 19:30.

Z kolei drugi mecz to pozmieniane i mocno odmłodzone fnatic, które jednak powinno już ochłonąć po pierwszym szoku związanym z grą na LANie. Potencjał w tych zawodnikach drzemie spory, a kwestią czasu jest kiedy odpalą. Teraz okazja idealna, bo LookingForOrg to ekipa, która najprawdopodobniej zajmie ostatnie miejsce w rozgrywkach. Urwanie jednej mapy w całej grupie to będzie dla nich sukces. Może zrobią to właśnie dziś, lecz mało kto spodziewa się ich wygranej w całej serii. Fnatic z Alexem i Pozionem w składzie musiało wczoraj ratować się grą “na heady”, gdyż zaledwie kilka godzin przed meczem dowiedzieli się o zmianach. W 24 godziny mogli dostosować bardziej grę taktyczną i dzisiaj powinno to wyglądać lepiej pod tym kątem.

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln