Dubel na sobotnie e-sportowe emocje!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

fnatic – MAD Lions (godz. 16:00): MAD Lions handicap +1.5 map

Wczoraj przestrzelony dubelek na CS:GO, dziś spróbujemy się zrehabilitować. Na pierwszy rzut minimum jedna wygrana mapa przez MAD Lions. fnatic po dołączeniu do zespołu smooyi wygrali 6 ostatnich spotkań z rzędu i wydaje się, że Brytyjczyk to gracz, którego ta formacja potrzebowała. Dlaczego więc handicap w stronę przeciwnika? Szwedzi notorycznie banują Ancienta, a więc wyborem MAD Lions padnie prawdopodobnie Dust 2, a więc jeden z ich lepszych picków, a fnatic rozegrali tam tylko dwa mecze w ostatnich trzech miesiącach i na dodatek oba przegrali. Over 2.5 map wydaje się więc mocnym typem, a samo spotkanie powinno być stosunkowo wyrównane. Kursy nie oddają potencjału mapowego Lions. 

Fiend – D13 (godz. 17:00): Fiend wygrana 2:0

Wczoraj Sprout oddało swój pick przeciwnikowi i było to dla mnie spore zaskoczenie, jednak myślę, że dzisiaj Fiend nie popełni tego samego błędu i bez problemów pokona D13,a więc ekipę z innego esportowego świata. Różnica pomiędzy Fiend a Sprout jest taka, że Bułgarzy grają o wiele równiej i wygrali 8 z ostatnich 9 meczów BO3 z drużynami o wiele silniejszymi niż D13. Formacja z Mongolii może pochwalić się udanymi występami vs HONORIS, OFFSET czy OPAA, jednak mówimy o najniższych zespołowych tierach. Fiend to uznana marka na scenie i nie powinni zostawić rywalowi żadnych szans. Przewidujemy szybkie 2:0.

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln