Dubel na podwojenie z NBA!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Phoenix Suns (godz. 01:00): Wygrana Phoenix

Ekipa z Waszyngtonu rozpoczęła sezon od bilansu 2-8 i nic nie zapowiada, że w najbliższym czasie mieliby ten bilans poprawić. W dzisiejszym meczu zabraknie dwóch ważnych ogniw u gospodarzy jakimi byli Westbrook i Bryant, który wyleciał do końca sezonu z powodu kontuzji. Mocno komplikuje to kwestie kadrowe i zanosi się na kolejny mecz “one man army” Bradley’a Beala. Suns mają dobrych obrońców w pierwszej piątce i zatrzymanie gwiazdy Wizards będzie w zasadzie jedynym kluczem do wygranej. Phoenix jak na razie grają niezłą koszykówkę i w dzisiejszym starciu powinni być górą.

Charlotte Hornets – New York Knicks (godz. 01:00): Randle over 40.5 pkt+zb+ast

Ostatnim razem graliśmy over Ziona Williamsona przeciwko Hornets, dzisiaj kolejny bet na wysokiego, tym razem Juliusa Randle. Charlotte oddają mnóstwo punktów i zbiórek wysokim rywala, wciąż brakuje im Cody Zellera, a rotację na pozycjach 4-5 uzupełnia młodziutki Jalen McDaniels. Randle to lider Knicks w tym sezonie nie tylko jeśli chodzi o punkty. Sporo zbiera, ale rozdaje także średnio 7 asyst, co jak na wysokiego gracza jest rzadko spotykane. Będzie miał dziś sporą przewagę pod koszem i w teorii wysoka linia na punkty, zbiórki i asysty nie powinna być dla niego problemem. Charlotte to na ten moment 26 obrona pozycji silnego skrzydłowego i 19 pozycji centra pod względem punktowym w lidze.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln