Dubel na podwojenie na nocne NBA!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Atlanta Hawks – Detroit Pistons (godz. 01:30): Atlanta handicap -6.5

Wczorajszy występ Nets z Hornets zniechęcił do pobierania handicapów na faworytów, jednak w tym wypadku po prostu trzeba z tego skorzystać. W ekipie Pistons nie zagra dzisiaj Griffin i Rose, dwie podstawowe bronie w ofensywie Dwane’a Casey. Prawdopodobnie wyjdą piątką Hayes – Wright – Grant – Doumbouya – Plumlee, która ofensywnie nie jest zbyt mocna. W obozie Hawks powrotu na parkiety doczeka się prawdopodobnie Clint Capela, pod znakiem zapytania stoi występ Danilo Gallinariego. Atlanta w tym sezonie na papierze wygląda bardzo dobrze i dotychczasowe przekonujące zwycięstwa z Memphis i Chicago wysyłają sygnał, że popularne Jastrzębie będą się liczyć w walce o playoffy w tym sezonie. Na swoim parkiecie z osłabionym Pistons powinni sobie poradzić.

Oklahoma City Thunder – Utah Jazz (godz. 02:00): Gobert over 11.5 zbiórek

Oklahoma ma spore ubytki na pozycji numer pięć, grają tam Al Horford, który przecież za czasów Bostonu czy Philadelphii grał momentami jako czwórka i Mike Muscala, któremu do centra daleko. Na przeciw mają dziś Rudy Goberta, który według nas sporo pozbiera. Linijka na poziomie 11.5 zbiórek, gdzie w dwóch pierwszych meczach zbierał dwukrotnie 17 piłek z tablicy? Rynek wydaje się być mocno atrakcyjny. W powietrzu wisi widmo wysokiej wygranej przez Jazz i braku minut w 4 kwarcie, jednak już w dwóch pierwszych meczach Gobert grał niecałe 30 minut i potrafił rządzić na tablicy. Przewaga warunków i zasięgu po jego stronie, jeśli Oklahoma powalczy – powinien bez problemu pokryć overek.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln