Gramy o trzeci plus z rzędu. Dubel na zabójstwa zawodników. Play-Off ESL Pro League!

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Fnatic vs Ence, wtorek 15:30.

ENCE postrzegane jest tutaj jako faworyt, bo dobrze zaprezentowali się zarówno w Katowicach jak i podczas fazy grupowej ESL Pro League. Są mocni, ale nie na tyle aby wygrywać mecze z dużym zapasem rund. Rywale zazwyczaj zbliżają się lub dobijają do dwucyfrówki. Z drugiej strony, przebudowane fnatic nie radzi sobie najlepiej. Pokazuje to też ostatnia porażka z francuskim HEET. Z mojej strony leci propozycja na fragi dwóch Polaków w szeregach ENCE. Zarówno dycha jak i hades zostali w tym meczu podliczeni na 38 zabójstw, natomiast ciekawie wygląda opcja na połączenie tych dwóch zawodników z obniżeniem linii do 35. Po 17/18 zabójstw na mapę dla tego duetu nie było w ostatnich meczach żadnym problemem. 

Players vs Faze, wtorek 19:00.

sh1ro to absolutny numer jeden wśród fragerów w tym meczu. W 2022 roku rozegrał 34 mapy, a 33 razy był na plus. W tym czasie 14-krotnie notował o ponad 10 zabójstw więcej od zgonów. Linia na samego sh1ro jest tu ryzykowna, bo bukmacherzy wymagają aż 42 zabójstw. Według mnie i tak spokojnie jest w stanie pokryć i śmiało można to grać do dubla. Jest natomiast opcja w duecie z ax1lem (39.5 na samego mnie nie przekonuje), z której ja korzystam. Mecz zapowiada się na wyrównany, bo takie do tej pory toczyły między sobą te ekipy. Ax1Le potrafi się odpalić i świetnie uzupełnia się z sh1ro. Zalicza co prawda słabsze mapy, ale zazwyczaj zdarza się to gdy mecze są jednostronne. Gdy dochodziło do bliskich starć robił dużo fragów. Na BIG miał 59 zabójstw. Na NIP zrobił 50, na Vitality 46, na CPH Flames 53. Spodziewam się, że będzie tutaj sporo rund a jeśli, któremuś z tych zawodników pójdzie gorzej, drugi nadrobi jego linię.

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln