Ćwierćfinały IEM Katowice. Fragi w Gambit vs FaZe i Virtus.pro vs G2.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC.

BETCLIC oferuje cashback aż do 550 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “odbierz bonus” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 550 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 550 złotych) w bonusie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Bonus odbierzecie tutaj ⬇️

Virtus.pro vs G2, piątek 15:30.

Bośniak NiKo był indywidualnie najlepszym graczem fazy grupowej IEM Katowice 2022 i głównie dzięki niemu G2 awansowało do ćwierćfinału. Trzeci zawodnik poprzedniego roku zazwyczaj nie zawodzi i notorycznie kręci dwudziestki na pojedynczych mapach. Niejednokrotnie zdarza się, że zbliża się do 30 zabójstw, tak jak było to ostatnio na Astralis (29), Furię (29), czy Liquid (28). Przy takich mapach tylko dopełnieniem jest te 14-15 fragów do pokrycia linii na 43 zabójstwa. Na tym etapie LANa, gdy NiKo jest bestią, wpadki takie jak na fnatic gdzie zrobił 12 fragów na mapie nie powinny się zdarzać. Virtusi to drużyna grająca spokojnie, lubiąca zachować broń i oddać rundę, w której stracili 2-3 zawodników. Mecz zapowiada się na zacięty, ze sporą ilością rund.

FaZe vs. Gambit, piątek 19:00.

Niby Gambit pokazuje, że przestaje być drużyną stricte online’ową, ale z drugiej strony trzeba przyznać, że trafili na łatwą drabinkę. Copenhagen Flames na start, słabo grające Vitality z Zywoo robiącym 22 fragi na 2 mapach i przebudowane Nip, które indywidualnie nie wygląda najlepiej. Pozytywem jaki Gambit może wyciągnąć z tych spotkań jest forma Ax1Le, który robił 53 fragi na CPH, 46 na Vitality i 50 na NIP. Jedynie w pierwszym spotkaniu na NIP nie pokrył linii na 41 zabójstw. Wtedy zabrakło zaledwie jednego trafienia, aby dzisiejsza linia była traktowana jako 4/4 w ostatnich spotkaniach. Młody Rosjanin przestaje odczuwać LANową presję i nie powinien przestraszyć się FaZe. Moim zdaniem to FaZe wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko, ale Gambit nie będzie tu tylko statystować i swoje rundy ugra. Motorem napędowym będzie Ax1Le, który wykręci te 41 zabójstw. 

Marcin OBSTAWIAMY CS

Marcin OBSTAWIAMY CS

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln