Bukmacherzy z freebetem – odbierz bonusy bez wpłaty!

Bukmacherzy z freebetem to operatorzy oferujący darmowe zakłady dla nowych i stałych graczy. Freebety są równie opłacalne, co zakłady bez ryzyka. U bukmacherów z tego typu bonusami można typować zakłady bez wkładu własnego, bo to często promocje bez depozytu. Oczywiście są też freebety za wpłatę, co dokładnie wyjaśniamy w tym artykule. Szukasz bukmacherów z freebetem? Tutaj znajdziesz wszystkie najlepsze oferty! 

Z naszego artykułu dowiesz się: 

 • Co to jest freebet u bukmachera? 
 • Jak odebrać bonus freebet? 
 • Jakie są zasady freebetów u bukmacherów? 
 • Kto oferuje freebety bez depozytu? 
 • Gdzie otrzymasz freebety za wpłatę? 

Bonusy freebet różnią się między sobą wieloma aspektami. Chodzi nie o tylko o kwoty, ale też warunki otrzymania i zasady obrotu. Freebet w eWinner działa nieco inaczej niż darmowy zakład w Fortunie lub Totalbet. Poniżej wyjaśnimy różnice, jakie panują pomiędzy tymi bonusami, ale najpierw dowiedzmy się, czym dokładnie jest freebet? 

Co to jest freebet? 

Zadając tak proste pytania, możemy otrzymać łatwe odpowiedzi, co lepiej pozwoli zrozumieć działanie freebetów. 

Freebet to zapożyczenie z języka angielskiego i w tłumaczeniu oznacza darmowy zakład.

Czy u bukmacherów freebet dosłownie jest darmowym zakładem? Tak, ponieważ freebet to finansowa gratyfikacja od bukmachera, która ma być przeznaczona na zagranie kuponu. 

W promocji z freebetem otrzymujesz bonus, za który obstawiasz zakład. W tym przypadku stawka pokrywana jest z konta bukmachera, a nie z twojej wpłaty. 

Jeśli bukmacher bierze na siebie koszt stawki za kupon, to nie dziwi, że freebety są tak znane i lubiane wśród typerów.

Typy za freebet zawsze wychodzą na plus dla gracza, ponieważ, gdy wygra – zyskuje pieniądze, a jeśli przegra – utracona stawka nie obciąża jego salda depozytowego

Freebet u bukmacherów – jak odebrać? 

Jak się odbiera freebety od bukmacherów?

Najczęściej darmowe zakłady spotyka się w akcjach promocyjnych dla nowych klientów. To stwarza konieczność rejestracji konta u bukmachera, żeby freebet został dla ciebie wypłacony. A jeśli już poruszamy kwestię rejestracji, to często spotyka się wraz z nią aktywowanie kodu promocyjnego. Tak to działa z ofertą kodu promocyjnego Fortuna, która to za rejestrację pozwala zdobyć freebet 20 PLN (poniżej opisujemy dokładnie, jak otrzymać ten bonus od Fortuny). 

Do freebetów wymagana jest rejestracja konta u bukmachera online.

Większość promocji, jakie oferują bukmacherzy, jest przeznaczonych dla klientów internetowych zakładów, a nie stacjonarnych punktów. 

Freebety otrzymuje się za rejestrację oraz skorzystanie z bonusów dla stałych graczy. Nie jest tak, że darmowy zakład wypłacany jest tylko jako bonus powitalny. Bywają bukmacherzy (np. eWinner), którzy przyznają freebety w stałych ofertach np. na piłkę nożną, tenis ziemny czy e-sport. 

Freebety można wyróżnić na bonusy bez depozytu i od wpłaty.

Na czym polega różnica?

We freebetach bez depozytu nie musisz robić własnej wpłaty, żeby zyskać darmowy zakład. U bukmacherów z freebetami za wpłatę – najpierw trzeba wykonać depozyt, a dopiero po tym firma wypłaca konkretny bonus freebet. 

Zasady freebetów u bukmacherów 

Na co zwracać uwagę u bukmacherów z freebetami? Główna zasada, to czytanie regulaminów promocji. To dotyczy nie tylko freebetów, ale również pozostałych bonusów np. zakładów bez ryzyka. Przy freebecie znajdują się zasady i warunki promocji – w tym dokumencie bukmacher informuje o sposobie odbioru bonusu oraz jego wykorzystaniu. 

Na początku trzeba zwrócić uwagę na to, żeby podać kod promocyjny, za który zostanie przyznany freebet. To dotyczy darmowych zakładów za rejestrację. Aktualną listę z kodami promocyjnymi znajdziecie tutaj: https://obstawiamy.info/kody-promocyjne/.

Po rejestracji warto zwrócić uwagę na to, ile czasu ma nowy gracz na odebranie freebetu. Tzn. jeśli otrzymasz darmowy zakład, to jak długo będzie on widniał na twoim koncie.

Co jeszcze?

Polecamy sprawdzić warunki kuponu, który może być zagrany za freebet. W tej kwestii chodzi dokładnie o kursy minimalne typów, rodzaje zdarzeń (np. przedmeczowe lub live) oraz sporty. Wielu bukmacherów dających freebety nie pozwala typować w ramach oferty m.in. sportów wirtualnych. 

Generalna zasada dla freebetów jest też taka, że kupon zagrany za bonus nie może być rozliczony przez funkcje cash-out, bo to z automatu wyklucza cię z promocji. 

Na koniec przy freebetach od bukmacherów trzeba znać zasady obrotu.

W tych bonusach stosowana jest reguła, że obrót może dotyczyć wartości freebetu lub kwoty, którą wygrasz (obstawiając za bonus). Na rynku bukmacherskim są też takie freebety, których nie trzeba obracać, o czym dowiesz się w kolejnych akapitach. W regulaminie dotyczącym obrotu sprawdź czas na jego wykonanie oraz wszystkie wytyczne, co do kuponów, kursów itd. 

Bukmacherzy z freebetem bez depozytu 

Gdzie otrzymasz freebet bez depozytu? Przeanalizowaliśmy oferty legalnych bukmacherów i wiemy, którzy operatorzy wypłacają freebety bez depozytu. Do najlepszych bonusów trzeba wpisać nasze kody promocyjne, co da najwyższe darmowe zakłady! 

Fortuna – bukmacher z freebetem 20 PLN 

Freebet bez depozytu jest możliwy do zgarnięcia w Fortunie. Kto może to zrobić? Nowy klient, który wklei nasz kod promocyjny: OBSTAWIAMY do formularza rejestracyjnego.

Fortuna freebetem obdaruje tylko takich graczy, którzy będą posiadali konto stałe. Nie wystarczy sama rejestracja, a jeszcze trzeba zweryfikować dane wysyłając skany dokumentu tożsamości. 

Freebet w Fortunie zostanie ci dany jako 2800 punktów FKP. To tyle, co 20 PLN. Za darmowy zakład możesz wytypować każdy typy, bo nie ma warunków związanych z kursem minimalnym na kuponie. Robiąc stawkę trzeba zaznaczyć na kuponie, że płacisz za pośrednictwem 2800 punktów FKP.  

bukmacherzy z freebetem - fortuna

Bonus freebet od bukmachera Fortuny nie jest zakwalifikowany do promocji, które wymagają obrotu. Gdy wygrasz – pieniądze są twoje i możesz je wypłacić lub typować dalej.  

Totalbet – 20 PLN+10 PLN z kodem

Totalbet w promocji dla nowych graczy ma dwa darmowe zakłady, ale tylko jeden jest bonusem bez depozytu. To darmowe 20 PLN w standardowej ofercie i 10 PLN, jakie można zdobyć po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym od Obstawiamy! Totalbet przyznaje środki za założenie konta stałego – podobną praktykę stosuje bukmacher Fortuna. 

bukmacherzy z freebetem - totalbet

Po stałej rejestracji na totalbet.pl z automatu odbierzesz 20 PLN, a za rejestrację z naszym kodem dodatkowe 10 PLN.

Są to środki bez depozytu, bo nie musisz dokonywać płatności, żeby pieniądze znalazły się na twoim koncie. Zasady: kupon pojedynczy lub wielokrotny, gdzie kurs łączny będzie miał przynajmniej 2.00. 

Grając za darmowy zakład w Totalbet na kuponie trzeba zaznaczyć pole z nazwą bonusu 20 PLN lub 10 PLN. 

Jeśli jesteś ciągle głodny środków od Totalbet, to możesz otrzymać dodatkowe 20 PLN w darmowym zakładzie. Do tego będą potrzebne cztery kroki: 

 • zaznaczenie zgód marketingowych 
 • zrobienie pierwszego depozytu minimum 10 PLN 
 • wytypowanie pierwszego kuponu z salda depozytowego (za minimum 5 PLN) 
 • zagranie pierwszego kuponu na sporty wirtualne (za minimum 5 PLN) 

Darmowe zakłady w Totalbet nie mają warunków obrotu. 

Freebet bez depozytu w LVBET 

W LVBET darmowy zakład to bonus z mnożnikiem kursu x20. W takiej zależności kwota bonusu bez depozytu wynosi 1 PLN, bo mnożnik ją podnosi do wartości 20 PLN. Darmowy bonus w LVBET jest dla nowych graczy, którzy klikną w nasz odnośnik promocyjny i zarejestrują konto. 

Darmowy zakład od LVBET powinien być wykorzystany na kuponie “kombi” z trzema typami, które dadzą łączny kurs minimum 2.50. W przeciwieństwie do Fortuny i Totalbet w LVBET są warunki obrotu, ale tylko wtedy, jeśli wygrasz. Wtedy kwota wygranej musi być obrócona dwukrotnie w zakładach SOLO z kursem min. 2.00 lub zakładach AKO z kursem min. 1.50. 

Bukmacher z freebetem – STS 

W STS jest freebet bez depozytu dla nowych graczy wynoszący 25 PLN. Do tego bonusu droga jest prosta, bo wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym i zalogować się. STS od razu wypłaca na saldo bonusowe freebet w kwocie 25 PLN. 

Darmowy zakład jest ważny aż przez 120 dni. Można za niego wytypować kupon bez zwracania uwagi na kurs minimalny. Ważne jest jednak rozstrzygnięcie zakładów. Gdy wygrasz – to freebet od STS trzeba obrócić trzykrotnie na wygrywających kuponach. Do obrotu zaliczane są zakłady z kursem co najmniej 1.91. 

Bukmacher z freebetem bez depozytu to również mało znany szerszej grupie – BetX, który oferuje darmowy zakład 30 PLN. 

Freebet od eWinner dla stałych graczy 

Na początku tego artykułu zaznaczyliśmy, że freebety od bukmacherów mogą odebrać też stali klienci. Najlepszym przykładem takiego bukmachera jest eWinner. 

Freebety u tego operatora są przeznaczone dla zarejestrowanych graczy. To bonusy, które można odebrać w założeniu, że posiadasz konto w eWinner, a dodatkowo masz środki finansowe na tym koncie. 

bukmacherzy z freebetem - ewinner

eWinner przyznaje trzy freebety na trzy różne dyscypliny sportowe: 

 • Freebet 25 PLN na e-sport 
 • Freebet 50 PLN na piłkę nożną 

Do otrzymania darmowego zakładu na e-sport wymagany jest kupon AKO z kursem min. 2.20, gdzie znajdzie się miejsce dla przynajmniej dwóch typów z e-sportu. Bonus można otrzymać w środy i czwartki, a jego wysokość zależy od stawki z zastrzeżeniem, że maksymalnie to 25 PLN. 

Piłkarskie freebety w eWinner można otrzymać co weekend. Łącznie może to być 50 PLN w darmowych zakładach. W akcji “Futbol totalny” w sobotę zagraj kupon za 49 PLN z dwoma typami na piłkę nożną. Kurs minimalny kuponu powinien wynosić 2.50. Z automatu otrzymasz freebet 25 PLN, który w ciągu doby trzeba postawić w zakładach live przez mobilną aplikację stosując minimalny współczynnik kursowy 1.50 a maksymalny 10.00. Kolejnego dnia możesz zrobić to samo i zyskać następny freebet 25 PLN! 

Pytania i odpowiedzi 

 • Którzy bukmacherzy mają freebety bez depozytu? 

Freebety bez depozytu znajdziesz w zakładach bukmacherskich: Fortuna, Totalbet, LVBET, STS i BetX. 

 • U jakiego bukmachera są freebety dla stałych graczy? 

Bukmacher eWinner oferuje bonusy freebet dla stałych klientów. To darmowe zakłady na piłkę nożną, e-sport i tenis ziemny. 

 • Gdzie są najlepsze freebety? 

Według serwisu Obstawiamy.info najlepszą ofertę znajdziesz u bukmacherów: Fortuna, eWinner i Totalbet. 

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln