Bukmacherzy bonusy – kto z najlepszą ofertą promocyjną? 🥇

Polscy bukmacherzy z bonusami to standard, bo jedną z najważniejszych cech rynku zakładów sportowych są promocje na start i dla stałych klientów. Bukmacherzy w formie bonusów dają gratyfikację finansową dla swojego gracza, a w zamian pozyskują klienta i aktywizują go do obstawiania. Bonusy i bukmacherzy to zgrany duet. Za pośrednictwem środków bonusowych na start nowy gracz może otrzymać pieniądze za rejestrację. Pakiety powitalne u bukmacherów stanowią najważniejszy element strategii w poszerzaniu bazy klientów.

W tym artykule przeczytasz:

 • Jakie bonusy oferują polscy bukmacherzy?
 • Gdzie odbierzesz bonusy z kodami promocyjnymi Obstawiamy?
 • Jak odebrać bonusy u bukmacherów?
 • Co to znaczy, że bonus trzeba obrócić?

Bukmacherzy i bonusy na start to oferty specjalne dla nowych graczy, którzy nie mają zarejestrowanego konta online w firmie, której promocja dotyczy. Często bukmacherzy łączą bonusy, co pozwala otrzymać freebet, zakład bez ryzyka i 100% od wpłaty niemalże równocześnie po rejestracji i zrobieniu wpłaty. Oferty promocje obejmują dodatkowo stałych graczy, czyli takich, co już jakiś czas temu założyli konto w zakładach online. Aby skorzystać z takich ofert, zazwyczaj trzeba zrobić dodatkowy depozyt lub obstawić wymagany w ofercie specjalny kupon.

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich znaleźć można już kilkunastu operatorów z wyspecjalizowaną ofertą promocyjną. Sprawdź, co otrzymasz z kodami Obstawiamy!

Bukmacherzy – bonusy na start z kodami Obstawiamy!

U polskich bukmacherów otrzymasz specjalne bonusy na start, wpisując podczas rejestracji kod promocyjny z serwisu Obstawiamy.info. Taki zabieg sprawia, że operatorzy wypłacają nowym klientom, m.in:

 • darmowe zakłady
 • zakłady bez ryzyka
 • bonusy od depozytu

W zakładach online w pierwszej kolejności trzeba zarejestrować konto, gdzie na pytanie o kod promocyjny – wprowadzisz nasz kod promocyjny dla konkretnego bukmachera. U bukmacherów internetowych – rejestracja jest konieczna, żeby otrzymać bonusy na start, ale też żeby po prostu móc obstawiać.

Mamy dla was cztery propozycje zakładów bukmacherskich, gdzie użycie naszego kodu promocyjnego pozwoli uzyskać wam więcej środków na grę:

Betclic – bukmacher z bonusem na start

Pierwszy bukmacher dla nowych graczy, jakiego przedstawimy to Betclic. Jak można skorzystać z bonusów w Betclic? Dla nowych graczy ten operator przygotował zakład bez ryzyka 200 PLN. Rejestrując się w betclic.pl czytelnik Obstawiamy.info może wpisać w formularzu specjalny kod promocyjny w Betclic: OBSTAWIAMY. Co dzięki niemu zyskasz? Zakład bez ryzyka do 200 PLN

W takiej sytuacji użytkownicy Obstawiamy – odbierają bonus na start w Betclic o wartości 200 PLN!

Bukmacherzy bonusy - oferta powitalna Betclic

Za ubezpieczony pierwszy kupon w Betclicu możesz wytypować, jakie tylko chcesz wydarzenie. Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon, który zagrasz po wpisaniu kodu promocyjnego. Do zwrotu 200 PLN – stawka powinna wynosić 228 PLN, bo zawsze trzeba liczyć 12% na podatek. W przypadku przegranego pierwszego kuponu w Betclicu otrzymasz cashback. Co zrobić z nim dalej? Obrócić sześć razy typując kupony z kursem minimalnym 2.14. Po obrocie możesz już dowolnie wypłacać bonus i wygrane.

eWinner – bonusy na start z kodem Obstawiamy

eWinner to kolejny podmiot, u którego otrzymasz wyższą ofertę wpisując w pole “kod promocyjny” hasło: OBSTAWIAMY. Kod od Obstawiamy.info w eWinner wprowadzić trzeba już w pierwszym oknie rejestracji – tam gdzie wpisujesz e-mail, hasło i numer telefonu.

Bonus w eWinner - kod obstawiamy

Klasycznie nowi gracze eWinner typują bez ryzyka do 100 PLN, Ty za kod Obstawiamy możesz obstawić bez ryzyka ze zwrotem do 110 PLN. W obwodzie pozostaje później kolejny bonus – 50% od wpłaty do 500 PLN. Pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki powinieneś wytypować za stawkę 125.40 PLN, bo wtedy Twój zwrot będzie mógł wynosić 110 PLN. Cashback nie ma warunków obrotu, więc to zakład bez ryzyka z wypłatą na konto główne. Oznacza to tyle, że jeśli nie trafisz – odebrany bonus od razu można wypłacić z konta bukmacherskiego.

eWinner poszedł o krok dalej od Betclic, bo to bukmacher z dwoma bonusami na start, a nie tylko jedną promocją. Po zakładzie bez ryzyka – można dokonać drugiej wpłaty, za którą zostanie doładowane Twoje saldo bonusowe o 50% wpłaty do 500 PLN. W tym przypadku obrót jest już koniecznością i wynosi x6 w zakładach po kursie minimalnym 2.50.

Fortuna – bonusy od bukmachera z kodem Obstawiamy

Jakie bonusy możesz dostać od Fortuny? Na początek warto wiedzieć, że promocja powitalna będą znacznie lepsza z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMY. Wpisanie tego hasła w formularz rejestracji powiększy Twój bonus na start u tego bukmachera – otrzymasz extra freebet 30 PLN (za rejestrację konta stałego) – to darmowy zakład przyznawany w formie punktów FKP przez Fortunę.

Po wpłacie otrzymasz również specjalny bonus: powiększony trzy zakłady bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Pierwszy depozyt to zakład bez ryzyka do 100 PLN. Drugi z kolei to bezpieczny zakład do 200 PLN a trzeci depozyt gwarantuje promocję do 300 PLN. Co ważne, zakład bez ryzyka nie ma warunków obrotu.

Podsumowując, Fortuna to bukmacher z trzema bonusami dla nowych klientów, ale tylko pod takim warunkiem, że wpiszą oni kod promocyjny OBSTAWIAMY.

forBET – trzy bonusy od bukmachera za kod promocyjny

Polscy bukmacherzy dają naprawdę dużo środków formie bonusów na start. W tym zestawieniu wysoko będzie też bonus powitalny w forBET. U tego operatora otrzymasz nie jeden nie dwa a trzy bonusy na start! forBET z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMYPL nowym uczestnikom zakładów bukmacherskich przyznaje trzy promocje.

Bukmacherzy bonusy - oferta powitalna forBET

Co dokładnie jest w bonusach bukmacherskich forBET? Zakład bez ryzyka 1200 PLN, bonus od depozytu 100% do 2050 PLN i cały miesiąc gry bez podatku +14% do wygranych. Jaka jest kolejność wypłacania bonusów? Na start po wpłacie grasz bez ryzyka kupon do 1200 PLN, a gdy przegrywasz, odbierasz zwrot z warunkami obrotu. Od pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100%, jeśli jednokrotnie obrócisz wpłaconą kwotą.

Nowi gracze forBET za kod promocyjny są zwolnieni z podatku od stawki przez aż 30 dni. Typowanie bez podatku oznacza powiększone wygrane o 14%.

Bukmacherzy – bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu u bukmacherów są istotne z punktu widzenia początkujących typerów. Bonus bez depozytu pozwala mieć po rejestracji od razu doładowane konto środkami finansowymi. Może to być 20 PLN, jakie bukmacher przyzna ci w ramach promocji bez depozytu – tak jest w Fortunie i Totalbet. Bukmacherzy z bonusami bez depozytu są dobrym rozwiązaniem dla nowych użytkowników, którzy wciąż uczą się zakładów bukmacherskich. Odebrany darmowy bonus można wykorzystać na kupon w celu zgłębienia specyfiki obstawiania i działania zakładów sportowych.

Bukmacherzy w bonusach bez depozytu wypłacają nieduże kwoty, ale ze względu na to, że są darmowe, to i tak mogą się podobać.

Oto bukmacherzy z bonusami bez depozytu:

 • Fortuna – bonus 30 PLN
 • LVBET – bonus 20 PLN
 • Totalbet – bonus 20+20 PLN
 • STS – bonus 25 PLN

Bukmacherzy – bonusy jako zakłady bez ryzyka

Bukmacherzy z bonusami bez ryzyka, to kolejna kategoria firm, która jest popularna wśród typerów. Zakłady bez ryzyka umożliwiają zwroty stawek za przegrane kupony, więc nie trzeba długo tłumaczyć, dlaczego to tak intratna oferta z perspektywy obstawiającego. Zakłady bez ryzyka najczęściej dotyczą pierwszych kuponów obstawianych u bukmachera z pieniędzy, które sam wpłaciłeś. To bonusy z reguły przyznawane w promocjach powitalnych. Zakłady bez ryzyka mają to do siebie, że nie posiadają rozdmuchanych regulaminów, a często nie trzeba ich obracać przy wypłacie. To największe atuty tego rodzaju oferty.

Bukmacherzy z zakładami bez ryzyka:

 • Betclic – zakład bez ryzyka 200 PLN
 • forBET – zakład bez ryzyka 1200 PLN
 • eWinner – zakład bez ryzyka 110 PLN
 • Fortuna – zakład bez ryzyka 600 PLN
 • STS – zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Superbet – zakład bez ryzyka 3500 PLN

Polscy bukmacherzy – bonusy od depozytu z warunkami obrotu

Co to są warunki obrotu? W bonusach u bukmacherów to pytanie najczęściej dotyczy promocji od depozytu. To wysokie bonusy 100%, które przyznawane są za wpłaty na konto. Fortuna, forBET, eWinner czy Totalbet – to bukmacherzy z bonusami od depozytu. Kwoty są wysokie, bo mogą wynosić nawet kilka tysięcy PLN.

Odebrane bonusy od depozytu są zamrożone do czasu zrobienia obrotu. Co jest związane z obrotem bonusu u bukmachera? To wymagania dotyczące tego, ile razy trzeba obstawić za bonusowe pieniądze, żeby można było je wypłacić na rachunek bankowy lub przelać na saldo depozytowe. Obrót mówi o sumie stawek, która powinna być łącznie postawiona za bonusowe pieniądze. Gdy obrót to trzykrotność bonusu, to mnoży się wartość bonusu razy 3, a wynik daje sumę stawek, która spełnia obrót.

Gdy bonus to 500 PLN, a obrót x3 w takiej sytuacji suma stawek robiąca obrót = 1500 PLN.

Obrót bonusami od depozytu musi uwzględniać także kursy minimalne, rodzaje kuponów oraz czas na wypełnienie warunków. Oto bukmacherzy z bonusami od depozytu, które trzeba obrócić:

 • Betfan – bonus 200% do 300 PLN
 • forBET – bonus 100% do 2050 PLN
 • eWinner – bonus 50% do 500 PLN
 • STS – bonus do 1500 PLN
 • LVBet – bonus do 2000 PLN
Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln