Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze

Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze
Kod promocyjny: brak

500 pln

500 pln

Cashback

Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze

Jednym z najnowszych operatorów na polskim rynku zakładów sportowych jest bukmacher Betters. Opinie krążące w sieci na temat tego serwisu są całkiem pozytywne, jednak my jak zwykle wolimy wyrobić sobie własne zdanie w tej kwestii. Przed Wami legalny bukmacher Betters – i opinie na jego temat.

Bukmacher Betters – opinie o bonusie na start

Konkurencja na polskim rynku zakładów internetowych jest spora, a lista bukmacherów z licencją wydłuża się z każdym miesiącem. Marząc o pozytywnych opiniach wśród graczy nowi operatorzy są zmuszeni proponować swoim klientom atrakcyjne bonusy powitalne. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Betters.

Każdy nowy klient tego legalnego bukmachera może liczyć na solidny bonus na start niezależnie od wyniku na pierwszym kuponie. Wystarczy zarejestrować konto gracza i zagrać swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. 30 PLN. Betters zbiera pochlebne opinie o bonusie na start, a wynika to m.in. z faktu, że darmowe środki pojawiają się na koncie niezależnie od wyniku na pierwszym kuponie.

Betters - opinie o bonusie na start

Jeśli graczowi zabraknie szczęścia i zakład okaże się przegrany, wówczas na jego koncie pojawi się freebet bonus o wartości 50% stawki aż do 500 PLN. Jeśli jednak pierwszy kupon będzie zwycięski, wówczas poza wygraną otrzymasz także darmowy freebet!

Stanie się tak w sytuacji, jeśli na zwycięskim kuponie znajdą się co najmniej 3 selekcje, a jego min. kurs łączny nie będzie niższy od 2.50. Wartość freebetu wyniesie 50% stawki, natomiast kwota bonusu nie może przekroczyć 250 PLN.

Przy każdym scenariuszu darmowy freebet pojawi się na koncie natychmiast po rozliczeniu zakładu, a na jego wykorzystanie gracz ma 72 godziny. Ten bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenie SOLO lub AKO z oferty zakładów sportowych Betters z kursem min. 1.80.

Recenzja Betters – opis i opinie bukmachera

Serwis Betters to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku. Bukmacher zadebiutował w połowie 2021 roku i błyskawicznie zaczął mocno rozpychać się łokciami. Firma należy do uznanego gracza na rynku, czyli spółki SILESIA Entertainment z siedzibą w Cieszynie, na czele której stoi Konrad Łabudek, były prezes Fortuny.

Rzecz jasna bukmacher Betters jest serwisem w 100% legalnym. Firma działa na bazie licencji nr PS4.6831.7.2020 z dnia 16 kwietnia 2021, która będzie obowiązywała przez okres 6 lat.

Dobre opinie o marce Betters

Skąd tak pozytywne Betters opinie w sieci? Z pewnością nie bez znaczenia jest w tym przypadku osoba ambasadora marki. Twarzą bukmachera Betters został bowiem doskonale znany w branży sportowej dziennikarz Bożydar Iwanow, który na co dzień m.in. komentuje mecze dla grupy Polsat.

Promocja happy hours w Betters

Recenzja bukmachera Betters – opinie o ofercie zakładów sportowych

Nawet najbardziej atrakcyjny bonus powitalny oraz najlepsze Betters opinie na nic by się zdały, gdyby nie solidna oferta zakładów. Jak pod tym względem prezentuje się ten legalny bukmacher?

Na początek rzut oka na listę pokrywanych rynków i konkurencji. Do dyspozycji graczy są kursy na ponad 30 dyscyplin sportowych, a także e-sport i sporty wirtualne. Wśród propozycji typowo sportowych nie brakuje zakładów na tak niszowe konkurencje jak chociażby piłka wodna, krykiet oraz szachy.

Widok strony i oferty Betters

Oferta Betters zakłady bukmacherskie da szczególne powody do zadowolenia typerom specjalizującym się w piłce nożnej. Lista dostępnych lig, rozgrywek oraz opcji zakładów prezentuje się naprawdę znakomicie i powinna zadowolić najbardziej wymagających graczy.

Do ich dyspozycji są bowiem m.in. handicapy azjatyckie i azjatyckie linie goli (brak “ćwiartek”) oraz naprawdę mnóstwo zakładów łączonych (np. wygrana gospodarzy i ponad 3,5 goli). Na pozytywne opinie o ofercie Betters z pewnością wpływ ma również możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z typami LIVE na tym samym kuponie.

Minimalnie słabiej prezentują się póki co zakłady na pozostałe konkurencje, jednak i tam nie ma powodów do narzekań, gdyż ciągle jest to bardzo solidna oferta zakładów. Gracze wiedzą, że to jeden z nowszych bukmacherów, więc Betters pracuje jeszcze na lepsze opinie. Jeśli natomiast chcielibyście ją porównać z propozycją od bukmachera o nieco dłuższym stażu na rynku, to być może pomocna w tym będzie recenzja eWinner

Betters zakłady bukmacherskie – opinie o ofercie na żywo

Nie mniej ważnym elementem każdego solidnego bukmachera internetowego jest jego sekcja na żywo. W tym przypadku nie mamy zbyt dobrych wieści. Nasz test potwierdził bowiem mieszane opinie graczy o zakładach live w Betters, a sama sekcja posiada kilka niedociągnięć.

Zacznijmy jednak od plusów. Lista pokrywanych dyscyplin, lig oraz rozgrywek prezentuje się całkiem przyzwoicie, a odnalezienie interesującego zakładu nie stanowi większego problemu. Sam panel jest skonstruowany w sposób czytelny i przejrzysty, a wyszukiwarka zakładów bywa w przypadku zakładów na żywo na wagę złota.

Betters z opiniami o zakładach na żywo

Tyle o zaletach, natomiast nasza recenzja o Betters nie byłaby wiarygodna, gdybyśmy nie wspomnieli w niej opinii o kilku słabszych elementach. Przede wszystkim bukmacher nie oferuje żadnych transmisji na żywo, jednak to akurat da się zrzucić na karb niedługiego stażu na rynku.

Kiepsko prezentują się również pozostałe aspekty kluczowe z punktu widzenia graczy obstawiających na żywo. Betters proponuje mizerny Match Tracker, a tak przydatne w kontekście obstawienia zwycięskiego kuponu statystyki na żywo można by policzyć na palcach jednej ręki. Podsumowując Betters opinie w tym temacie – nie ma tragedii, ale jest sporo do poprawy.

Recenzja Betters – opinie o sportach wirtualnych

Oferta od topowych bukmacherów to nie tylko dyscypliny tradycyjne, ale również sporty wirtualne. Typerzy specjalizujący się w tych ostatnich nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań decydując się na rejestrację u bukmachera Betters.

Oferta “virtualsów” od tego operatora prezentuje się bardzo solidnie, a w ręce graczy oddane są kursy dotyczące aż 7 konkurencji:

 • Rzuty karne
 • Wyścigi psów
 • Liga piłki nożnej
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi samochodowe
 • Piłka nożna Pro
 • Kolarstwo torowe
Betters zadowala opinie graczy swoimi sportami wirtualnymi

Opinie o stałych promocjach w Betters

Korzystna z punktu widzenia graczy polityka dotycząca bonusów i promocji to nie tylko atrakcyjna oferta powitalna, ale również sporo promocji dla stałych graczy. Jak w tej kwestii prezentuje się bukmacher Betters? Całkiem nieźle!

Opinie o promocjach w Betters

Aktywni gracze obstawiając kupony na dziś, zakłady długoterminowe oraz typy na żywo mogą liczyć na regularny zastrzyk darmowych środków, dzięki którym ich budżet nigdy nie będzie świecił pustkami. Każdy typer za takie możliwości pisze to samo – “Betters ma moją pozytywną opinie za stałe promocje”. Chociaż w porównaniu do konkurencji, nie jest to jeszcze coś, co mocno przyciąga. Oto kilka przykładowych promocji okolicznościowych od bukmachera Betters:

 • Happy Hours – zasady tej promocji są za każdym razem inne, natomiast każdorazowo do zgarnięcia są darmowe freebety. Aby wziąć w niej udział należy mieć aktywną subskrypcję SMS, za pomocą której bukmacher poinformuje gracza o zbliżającej się promocji.
 • Tygodniówka – promocja dla aktywnych graczy. Im więcej grasz, tym większa pula darmowych środków pojawi się na Twoim koncie gracza, a maks. bonus to 35 PLN tygodniowo.
 • RaiseBET – promocja dla specjalistów od wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus. Maks. bonus 50% można otrzymać trafiając kupon z 15 lub więcej selekcjami.
 • Freebet bonus – dokonując drugiego lub kolejnego depozytu gracz ma szansę na darmowy freebet o wartości 50 PLN.
Betters z promcoją RaiseBet podwyższa wygrane

Interfejs Betters – jakie opinie graczy?

Kilka słów na temat samej strony. Prawdę powiedziawszy mamy tutaj dość mieszane odczucia, przez co nasze opinie o Betters w kwestii interfejsu również nie są jednoznaczne.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu. Tradycyjnie po lewej mamy listę dostępnych konkurencji oraz wyszukiwarkę zakładów, na górze belkę z poszczególnymi sekcjami, a po prawej podgląd kuponu. A zatem klasyka.

Schody zaczynają się w momencie, gdy klikniemy jakieś konkretne wydarzenie. Ekran zostaje bowiem wówczas podzielony na pół, a poza widokiem konkretnego meczu mamy również podgląd na wszystkie wydarzenia z danej ligi. Są to wyłącznie nasze subiektywne przemyślenia o Betters i każdy ma swoje opinie, natomiast według nas nie jest to pomysł do końca udany, a na ekranie po prostu zbyt wiele się dzieje.

Poza tym małym niedociągnięciem interfejs bukmachera zasłużył na wysokie noty. Strona utrzymana jest w czarno – czerwonych barwach i prezentuje się bardzo nowocześnie, a korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność.

Na koniec drobny minus, tzn. brak dedykowanej aplikacji mobilnej. Po raz kolejny winę za taki stan rzeczy zrzucamy na krótki staż na rynku i mocno wierzymy, że specjalne oprogramowanie na smartfony lada dzień będzie dostępne. Sprawi to, że Betters będzie miał jeszcze lepsze opinie!

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny: brak

  500 pln

  500 pln

  Cashback

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln