Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze

Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze
Kod promocyjny: brak

500 pln

500 pln

Cashback

Betters opinie – co warto wiedzieć o nowym bukmacherze

Jednym z najnowszych operatorów na polskim rynku zakładów sportowych jest bukmacher Betters. Opinie krążące w sieci na temat tego serwisu są całkiem pozytywne, jednak my jak zwykle wolimy wyrobić sobie własne zdanie w tej kwestii. Przed Wami legalny bukmacher Betters – i opinie na jego temat.

Bukmacher Betters – opinie o bonusie na start

Konkurencja na polskim rynku zakładów internetowych jest spora, a lista bukmacherów z licencją wydłuża się z każdym miesiącem. Marząc o pozytywnych opiniach wśród graczy nowi operatorzy są zmuszeni proponować swoim klientom atrakcyjne bonusy powitalne. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Betters.

Każdy nowy klient tego legalnego bukmachera może liczyć na solidny bonus na start. Na początek operator propozuje freebet 5 zł bez depozytu. Co należy zrobić, by go otrzymać? Przejść pełny proces rejestracji oraz wyrazić wszystkie zgody na komunikację marketingową.

freebet bez depozytu betters

Po przejściu tego etapu można skorzystać z kolejnych dwóch promocji pakietu powitalnego – freebetu startowego oraz cashbacku 300/150.

Kolejnym elementem promocji powitalnej jest freebet startowy – aby go dostać, trzeba dokonać pierwszego depozytu i postawić zakład. Freebet wynosi 200% stawki brutto zakładu w kwocie do 40 zł.

Jeśli odebrałeś już dwa poprzednie freebety, możesz przejść do oferty cashback 300/150. Polega on na postawieniu zakładu Singiel lub Kombi za co najmniej 5 PLN. Jeżeli zakład będzie przegrany – otzrymasz zwrot w wysokości 100% stawki netto kuponu do 300 PLN. Jednak – co bardzo interesujące – w przypadku gdy kupon będzie wygrany, otrzymasz cashback 50% stawki kuponu do 150 PLN.

Recenzja Betters – opis i opinie bukmachera

Serwis Betters to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku. Bukmacher zadebiutował w połowie 2021 roku i od samego początku rozpycha się łokciami. Firma należy do uznanego gracza na rynku, czyli spółki SILESIA Entertainment z siedzibą w Cieszynie. Na jej czele stoi Konrad Łabudek, były prezes Fortuny.

Bukmacher Betters jest serwisem w 100% legalnym. Firma działa na bazie licencji nr PS4.6831.7.2020 z dnia 16 kwietnia 2021, która będzie obowiązywała przez okres 6 lat.

Recenzja bukmachera Betters – opinie o ofercie zakładów sportowych

Jednak nawet najbardziej atrakcyjny bonus powitalny oraz najlepsze Betters opinie na nic by się zdały, gdyby nie oferta zakładów. Jak pod tym względem prezentuje się ten legalny w Polsce bukmacher?

Na początek rzut oka na listę pokrywanych rynków i konkurencji. Do dyspozycji graczy są kursy na ponad 30 dyscyplin sportowych. Typerzy mają także do wyboru e-sport i sporty wirtualne. Wśród propozycji typowo sportowych nie brakuje zakładów na niszowe dyscypliny jak choćby piłka wodna czy krykiet.

Oferta Betters zakłady bukmacherskie da szczególne powody do zadowolenia typerom specjalizującym się w piłce nożnej. Lista dostępnych lig, rozgrywek oraz opcji zakładów prezentuje się naprawdę znakomicie i powinna zadowolić najbardziej wymagających graczy.

Do ich dyspozycji są bowiem m.in. handicapy azjatyckie i azjatyckie linie goli. Na pozytywne opinie o ofercie Betters z pewnością wpływ ma również możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z typami LIVE na tym samym kuponie.

Minimalnie słabiej prezentują się póki co zakłady na pozostałe konkurencje, jednak nie ma powodów do narzekań. W dalszym ciągu jest to bardzo solidna oferta zakładów. Gracze wiedzą, że to jeden z nowszych bukmacherów, więc Betters pracuje jeszcze na lepsze opinie. Jeśli natomiast chcielibyście ją porównać z propozycją od bukmachera o nieco dłuższym stażu na rynku, to być może pomocna w tym będzie recenzja eWinner

Betters zakłady bukmacherskie – opinie o ofercie na żywo

Bardzo ważnym elementem każdego solidnego bukmachera internetowego jest jego sekcja na żywo. W tym przypadku nie mamy zbyt dobrych wieści. Nasz test potwierdził bowiem mieszane opinie graczy o zakładach live w Betters, a sama sekcja posiada kilka niedociągnięć.

Zacznijmy jednak od plusów. Lista pokrywanych dyscyplin, lig oraz rozgrywek prezentuje się całkiem przyzwoicie, a odnalezienie interesującego zakładu nie stanowi większego problemu. Sam panel jest skonstruowany w sposób czytelny i przejrzysty. Wyszukiwanie interesujących nas potrafi być – w przypadku zakładów na żywo – na wagę złota.

Betters z opiniami o zakładach na żywo

Tyle o zaletach, natomiast nasza recenzja o Betters nie byłaby wiarygodna, gdybyśmy nie wspomnieli w niej opinii o kilku słabszych elementach. Przede wszystkim bukmacher nie oferuje żadnych transmisji na żywo.

Kiepsko prezentują się również pozostałe aspekty kluczowe z punktu widzenia graczy obstawiających na żywo. Betters proponuje nie najlepszy Match Tracker. Z kolei bardzo przydatne statystyki, w kontekście obstawienia zwycięskiego kuponu na żywo, moeżmy policzyć na palcach jednej ręki. Podsumowując Betters opinie w tym temacie – nie ma tragedii, ale jest sporo do poprawy.

Recenzja Betters – opinie o sportach wirtualnych

Oferta od topowych bukmacherów to nie tylko dyscypliny tradycyjne, ale również sporty wirtualne. Typerzy specjalizujący się w tych ostatnich nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań decydując się na rejestrację u bukmachera Betters.

Oferta “virtualsów” od tego operatora prezentuje się bardzo solidnie, a w ręce graczy oddane są kursy dotyczące aż 7 konkurencji:

 • Rzuty karne
 • Wyścigi psów
 • Liga piłki nożnej
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi samochodowe
 • Piłka nożna Pro
 • Kolarstwo torowe
Betters zadowala opinie graczy swoimi sportami wirtualnymi

Opinie o stałych promocjach w Betters

Korzystna z punktu widzenia graczy polityka dotycząca bonusów i promocji to nie tylko atrakcyjna oferta powitalna, ale również sporo promocji dla stałych graczy. Jak w tej kwestii prezentuje się bukmacher Betters? Całkiem nieźle!

Opinie o promocjach w betters

Aktywni gracze obstawiając zakłady długoterminowe czy typy na żywo mogą liczyć na regularny zastrzyk darmowych środków, dzięki którym ich budżet nigdy nie będzie świecił pustkami. Oto kilka przykładowych promocji okolicznościowych od bukmachera Betters:

 • Happy Hours – każdorazowo do zgarnięcia są darmowe freebety. Aby wziąć w niej udział należy mieć aktywną subskrypcję SMS, za pomocą której bukmacher poinformuje gracza o zbliżającej się promocji.
 • Tygodniówka – promocja dla aktywnych graczy. Im więcej grasz, tym większa pula darmowych środków pojawi się na Twoim koncie gracza, a maks. bonus to 35 PLN tygodniowo.
 • RaiseBET – promocja dla specjalistów od wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus. Maks. bonus 120% można otrzymać trafiając kupon z 20 lub więcej selekcjami.
raisebet betters

Interfejs Betters – jakie opinie graczy?

Kilka słów na temat samej strony. Prawdę powiedziawszy mamy tutaj dość mieszane odczucia, przez co nasze opinie o Betters w kwestii interfejsu również nie są jednoznaczne.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu. Tradycyjnie po lewej mamy listę dostępnych konkurencji oraz wyszukiwarkę zakładów, na górze belkę z poszczególnymi sekcjami, a po prawej podgląd kuponu.

Schody zaczynają się w momencie, gdy klikniemy jakieś konkretne wydarzenie. Ekran zostaje bowiem wówczas podzielony na pół, a poza widokiem konkretnego meczu mamy również podgląd na wszystkie wydarzenia z danej ligi. Są to wyłącznie nasze subiektywne przemyślenia o Betters i każdy ma swoje opinie. Uważamy natomiast, że nie jest to pomysł do końca udany, ponieważ na ekranie po prostu zbyt wiele się dzieje.

betters interfejs

Poza tym małym niedociągnięciem interfejs bukmachera zasłużył na wysokie noty. Strona utrzymana jest w czarno – czerwonych barwach. Prezentuje się bardzo dobrze i nowocześnie. Samo korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: brak

  500 pln

  500 pln

  Cashback

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln