Betters cashback – odbierz zwrot do 700 PLN ✅

Solidna promocja na start to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Tym razem pod lupę bierzemy Betters cashback i sprawdzamy, jakie są mocne, a jakie słabe strony pakietu dla nowych graczy od tego bukmachera. Jak zgarnąć Betters cashback? Co go wyróżnia na tle polskich konkurentów? Za moment się o tym przekonamy. 

Betters cashback – darmowe środki niezależnie od wyniku na kuponie

Czy powitalny Betters cashback gwarantujący darmowe środki do budżetu to jedyne atrybuty tego operatora? Oczywiście, że nie! Pomimo, że bukmacher, którego twarzą jest znany komentator Bożydar Iwanow nie ma zbyt długiego stażu na polskim rynku, to zbiera dobre opinie wśród graczy i pnie się w górę rankingów. 

Solidna oferta zakładów i wysokie kursy z pewnością w tym nie przeszkadzają, jednak my tym razem nie o nich, lecz o powitalnej promocji dla nowych graczy. Jest nią cashback w Betters, inaczej zwany zakładem bez ryzyka u bukmacherów, jednak w odróżnieniu od większości konkurentów na polskim rynku nie zwraca kasy za wpadkę na pierwszym, lecz dopiero na drugim lub kolejnym kuponie spełniającym warunki promocji. 

Proomcja Betters cashback

Mało tego! Darmowe środki można również zgarnąć w przypadku zwycięskiego kuponu promocyjnego! Dlaczego tak się dzieje? Aby to wyjaśnić najłatwiej będzie zaprezentować Wam kompletny pakiet powitalny dla nowych klientów tego bukmachera. 

Pakiet powitalny Betters – cashback i freebet dla nowych graczy

Tym co wyróżnia Betters cashback na tle polskich konkurentów jest fakt, że ta promocja powitalna obejmuje drugi lub kolejny kupon po rejestracji konta. Zazwyczaj polscy bukmacherzy zwracają kasę za pierwszy zakład, lecz to nie jedyna różnica. Betters zakład bez ryzyka to bowiem gwarancja darmowych środków niezależnie od tego, czy kupon jest wygrany, czy przegrany!

Dlaczego bukmacher zdecydował się nagradzać graczy cashbackiem dopiero przy okazji drugiego lub kolejnego kuponu, który spełni warunki promocji? Dzieje się tak dlatego, że za pierwszy kupon w Betters można zgarnąć darmowy freebet! Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i za min. 20 PLN zagrać dowolny kupon z oferty zakładów, a niezależnie od wyników do konta zostanie dopisany freebet bonus 20 PLN. 

Freebet startowy w Betters

Darmowe środki można wykorzystać na dowolnym kuponie SOLO lub AKO po kursie min. 1.80. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo, a na wykorzystanie freebetu gracz ma maksymalnie 72 godziny. 

Szczegóły promocji freebet w Betters

Betters cashback – aż do 700 PLN na start! 

Skoro już wiecie, dlaczego Betters cashback obowiązuje dopiero na drugim lub kolejnym kuponie po rejestracji to najwyższy czas, aby sprawdzić jak go otrzymać. Choć w tym przypadku takie sformułowanie nie jest do końca trafione, gdyż bukmacher rozdaje darmowe środki każdemu graczowi, który spełni warunki promocji. 

Wszystko co bowiem trzeba zrobić, to za co najmniej 30 PLN obstawić dowolny kupon SOLO lub AKO i… to wszystko! Już na tym etapie gracz ma 100% gwarancję, że Betters cashback zostanie dopisany do jego konta. Jedyną niewiadomą pozostaje kwota darmowych środków. 

Betteres cashback do 700 PLN

Ta bowiem uzależniona jest od wyniku promocyjnego kuponu. Jeśli zakład okaże się przegrany, wówczas do konta gracza zostanie dopisany Betters cashback o wartości 100% stawki netto, a maksymalny zwrot to aż 700 PLN. Mało tego! 

Jeśli graczowi dopisało szczęście na drugim lub kolejnym kuponie spełniającym warunki promocji, to poza wygraną… również otrzyma Betters cashback! Tym razem kwota darmowych środków wyniesie 50% stawki aż do 350 PLN, natomiast aby tak się stało promocyjny kupon musi składać się z co najmniej 3 selekcji, a kurs min. nie może być niższy od 2.50. 

Warunki cashbacka w Betters

Zastanawia Was, dlaczego za każdym razem do znudzenia piszemy, że Betters zakład bez ryzyka obowiązuje na drugim lub kolejnym kuponie spełniającym warunki promocyjne? Gdyż tak się właśnie dzieje!

Gracz nie ma obowiązku wykorzystywać tego bonusu na drugim kuponie po rejestracji, a Betters cashback aktywuje się dopiero wówczas, gdy kupon spełni warunki promocyjne. Przykład? Jeśli postawisz swój kupon nr 2 za 18 PLN, kupon nr 3 za 29 PLN, a kupon nr 4 za 31 PLN, to dopiero na kuponie nr 4 aktywuje się Betters zakład bez ryzyka! 

Betters cashback – jak wypłacić darmowe środki?

Betters cashback za pierwszy kupon spełniający warunki promocji powitalnej pojawi się na koncie gracza automatycznie po rozliczeniu konkretnego zakładu. Jak się jednak zapewne domyślacie, darmowe środki nie powędrują od razu na saldo depozytowe, lecz zostaną dopisane do salda bonusowego, a to oznacza, że nie można ich od razu wypłacić. 

Bonus należy najpierw zaakceptować, a następnie w ciągu 14 dokonać obrotu. Ile razy i na jakich warunkach trzeba wykorzystać Betters cashback? Bukmacher wymaga obrotu 2x na kuponach AKO z co najmniej 3 zdarzeniami oraz minimalnym kursem łącznym 2.50. 

Betters cashback – opinie graczy

Na jakie opinie wśród samych graczy zasłużył sobie Betters cashback? Jakie komentarze o tej promocji powitalnej przeważają? Zdecydowanie pozytywne! 

Przede wszystkim typerzy na forach doceniają powiew świeżości. Betters nie zaprezentował bowiem tradycyjnego zakładu bez ryzyka, lecz poszedł o krok dalej i wymyślił ciekawe warunki, które wyróżniają tę promocję na tle legalnych konkurentów. 

Po pierwsze, gracz otrzymuje darmowe środki zarówno za wygrany, jak i przegrany kupon promocyjny. Poprawcie nas jeśli się mylimy, jednak naszym zdaniem jest to absolutna innowacja na polskiej scenie i za to należą się brawa. 

Po drugie, bardzo solidnie prezentuje się kwota darmowych środków. Maksymalny Betters cashback 700 PLN to całkiem sporo kasy, a za taką stawkę można skonstruować atrakcyjny kupon. 

Po trzecie, bardzo podoba nam się fakt, że bukmacher nie narzuca graczowi, kiedy ten musi skorzystać z promocji. Może to zrobić na drugim, trzecim lub dziesiątym kuponie po rejestracji, a Betters zakład bez ryzyka aktywuje się automatycznie, gdy stawka min. wyniesie 30 PLN. 

Wreszcie, bukmacher nie wymaga zbyt skomplikowanego obrotu. Jasne, wolelibyśmy od razu wypłacić kasę, jednak będąc uczciwym obrót 2x na kuponach AKO z 3 typami nie jest czymś niewykonalnym. 

Betters cashback bonus 700 PLN – alternatywy od legalnych bukmacherów

 • Bukmacher forBET – zakład bez ryzyka 1200 PLN

Wiosną 2022 roku swój zupełnie świeży pakiet dla nowych graczy zaprezentował bukmacher forBET. Jednym z jego głównych elementów jest premierowy forBET zakład bez ryzyka, a standardowa oferta wynosi aż 1000 PLN. Od czego jednak macie nas?!!!

Z naszym kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL do zgarnięcia jest dodatkowe 200 PLN, a zatem za pierwszy przegrany kupon po rejestracji konta można odzyskać aż 1200 PLN! 

Rzecz jasna darmowych środków nie można od razu wypłacić. forBET wymaga najpierw obrotu bonusem 1x na kuponie AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.30. Czas na obrót bonusem forBET to 14 dni.

Cashback w promocji forBET na start
 • Bukmacher Fortuna – zakład bez ryzyka 600 PLN

Wielu graczy zapomina, że również zagraniczni bukmacherzy są w Polsce legalni, pod warunkiem, że posiadają odpowiednią licencję. Doskonałym przykładem jest chociażby Fortuna, która od lat jest jednym z liderów polskiego rynku. 

Wykorzystując nasz kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji na koncie gracza pojawi się atrakcyjny pakiet na start, a jednym z jego elementów jest cashback za wpadkę na pierwszym kuponie. 

Fortuna zwraca nowym graczom aż do 600 PLN, a bonus można łatwo wypłacić dokonując obrotu 1x bez warunków kursu minimalnego. 

Fortuna z cashbackiem
 • Bukmacher eWinner – zakład bez ryzyka 110 PLN

Jeszcze mniej skomplikowaną ścieżkę wypłacenia bonusu cashback za pierwszy przegrany kupon oferuje swoim nowym klientom eWinner. Bukmacher bowiem w ogóle nie wymaga obrotu otrzymanych środków, a kasę można od razu przelać na rachunek bankowy. 

Cashback od eWinner z naszym kodem promocyjnym OBSTAWIAMY wynosi 110 PLN (+10 PLN za kod), a rejestrację konta w tym serwisie powinni rozważyć m.in. fani koszykówki. 

Ambasadorem bukmachera jest bowiem Marcin Gortat, dlatego nie może dziwić fakt, że atrakcyjne zakłady na NBA są jedną ze specjalności eWinner. 

Wyższy cashback w eWinner z kodem Obstawiamy

Betters cashback – FAQ

Co to jest Betters cashback?

To bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera gwarantujący darmowe środki niezależnie od wyników na kuponie promocyjnym. 

Czy Betters zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego kuponu po rejestracji konta?

Nie, promocją objęty będzie drugi lub dowolny kolejny kupon spełniający warunki promocji. 

Betters cashback – jaki bonus otrzymam?

To zależy czy Twój kupon promocyjny będzie zwycięski, czy przegrany. Maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia to 700 PLN. 

Czy Betters zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego kuponu po rejestracji konta?

Nie, promocją objęty będzie drugi lub dowolny kolejny kupon spełniający warunki promocji. 

Czy Betters cashback to jedyna promocja na start od tego bukmachera? 

Nie, pakiet powitalny obejmuje również freebet startowy za pierwszy kupon 20 PLN. 

Co to jest Betters cashback?

To bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera gwarantujący darmowe środki niezależnie od wyników na kuponie promocyjnym. 

Czy Betters zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego kuponu po rejestracji konta?

Nie, promocją objęty będzie drugi lub dowolny kolejny kupon spełniający warunki promocji. 

Betters cashback – jaki bonus otrzymam?

To zależy czy Twój kupon promocyjny będzie zwycięski, czy przegrany. Maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia to 350 PLN lub 700 PLN. 

Czy Betters cashback to jedyna promocja na start od tego bukmachera? 

Nie, pakiet powitalny obejmuje również freebet startowy za pierwszy kupon 20 PLN. 

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln