Betclic obrót bonusem do 550 PLN ❗ Jak wypłacić?

Chcesz bonus od Betclic, ale nie wiesz jak zrobić obrót? Obrót bonusem Betclic wcale nie należy do trudnych czynności. Wiemy, że typerzy nie lubią obracać bonusów, ale taki już urok promocji bukmacherskich. Betclic obrót bonusem jest całkowicie wykonalny, a po jego wykonaniu pieniądze będą mogły zostać wypłacone na twój rachunek bankowy. Przeczytaliśmy regulamin obrotu bonusem Betclic, a także korzystając z naszego doświadczenia przy tej promocji wyjaśnimy ci: jak obrócić bonus Betclic? Zobaczysz, że wystarczy kilka kroków, żeby bonus został obrócony!

W tym artykule dowiesz się:

  • Jaki kod promocyjny działa przy obrocie bonusem Betclic?
  • Jakie są zasady obrotu bonusem w Betclic?
  • Ile razy trzeba obrócić bonus Betclic?
  • Jaki jest kurs minimalny przy obrocie bonusem?
  • Jak zrobić obrót na przykładzie promocji od Obstawiamy!

Obrót bonusu i warunki obrotu to często spotykane haczyki w bonusach bukmacherskich. Większość bukmacherów robi takie zapisy w regulaminach bonusów i oferta Betclic nie jest żadnym wyjątkiem. Mamy jednak dobrą informację, że jeśli zgodnie z zasadami wypełnisz obrót bonusem, to będziesz mógł w zgodzie z promocją wypłacić wszystkie pieniądze od Betclic – te bonusowe i wygrane przy realizacji obrotu.

Jaki kod promocyjny wpisać do bonusu Betclic?

Na początku wyjaśnijmy, jaki bonus otrzymasz od Betclic oraz co trzeba zrobić, by pojawił się on na twoim koncie gracza. W pierwszej kolejności wszystko zaczyna się od rejestracji konta i wpisania kodu promocyjnego Betclic. Dla użytkowników portalu obstawiamy.info kod promocyjny to: OBSTAWPL. Hasło to wpisujesz zakładając nowe konto w zakładach online Betclic. Co odbierasz za kod promocyjny? Bonus 550 złotych, który później trzeba obrócić!

550 PLN NA START Z KODEM: OBSTAWPL

500 PLN

550

PLN

Zakład bez ryzyka Aż 550zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus należy zagrać za 625zł.
betclic obrót bonusem

Dokładniej – bonus Betclic to zakład bez ryzyka, który może maksymalnie wynosić 550 złotych na pierwszym kuponie. Obrotowi podlega nie zakład bez ryzyka, a zwrot stawki, który możesz otrzymać. Jak to działa? Obstawiasz za swoje pieniądze pierwszy kupon bez ryzyka za najwyższą stawkę do 625 złotych. Wówczas może dojść do dwóch wariantów:

wygrywasz – pieniądze wygrane są twoje i nie obowiązują cię zasady obrotu,

przegrywasz – otrzymujesz zwrot stawki (bonus) i przed zrobieniem wypłaty jesteś zobowiązany do obrotu bonusu Betclic.

Betclic cashback – tutaj dokładnie opisujemy charakterystykę bonusu i jego warunki.

Obrót bonusem Betclic będzie konieczny wtedy, gdy nie trafisz zakładu bez ryzyka, a jako bonus otrzymasz zwrot stawki. Co robić dalej, gdy Betclic przyznał cashback (zwrot stawki)? Czytaj dalej nasz artykuł, a wszystkiego się dowiesz!

Betclic obrót bonusem – regulamin

Wszystko co chcesz wiedzieć o obrocie bonusem Betclic znajdziesz w tym artykule, a także w regulaminie na stronie Betclic. Bukmacherzy nie mogą wedle własnego uznania określać warunków obrotu “na kolanie”. Każdy element związany z bonusem – jego przyznaniem, obrotem i wypłatą musi być określony w regulaminie promocji. W momencie rejestracji konta wyrażasz na to zgodę, a więc obligujesz siebie do zastosowania się do postanowień regulaminu. Obie strony w ten sposób wiedzą co robić, by bonus został zrealizowany prawidłowo. Wspominamy o tym po to, żeby gracze zdawali sobie sprawę, że obrót bonusu jest uwzględniony w warunkach oferty i tam można znaleźć wszystkie kwestie z tym związane.

betclic bonus regulamin

Na czym polega obrót bonusem Betclic? W regulaminie znajdujemy kilka kwestii z tym związanych. Wszystko jest czarno na białym, a więc ile masz czasu na obrót, ile razy trzeba obrócić bonus, a także jakie zakłady pozwolą ci wykonać obrót?

W obracaniu bonusów bukmacherskich ważny jest czas, by wszystkie ruchy zmieściły się w określonym terminie. Czas na zrobienie obrotu bonusem Betclic to 30 dni. Okres ten wchodzi w życie po przyznaniu bonusu. A więc nie liczy się data rejestracji konta, a dzień odbioru bonusu.

Obrót bonusem ma zostać zrealizowany na ośmiokrotność odebranego zwrotu stawki. Inaczej mówiąc bonus/zwrot trzeba obstawić x8 na kuponach w Betclic. To kolejna ważna informacja.

Istotną kwestią w obrocie bonusem Betclic jest to, jakie zakłady będą brane pod uwagę przy obliczaniu stawek do obrotu? To zakłady przedmeczowe lub “na żywo”, których kurs minimalny będzie wynosił 2.00. Gracze Betclic robiący obrót bonusem mogą obstawiać także kupony pojedyncze oraz wielokrotne (AKO).

Podsumowując – z regulaminu bonusu Betclic mamy wszystkie informacje, które pozwolą nam robić skuteczny obrót:

  • Czas: 30 dni
  • Obrót bonusem: x8
  • Zakłady do obrotu: pojedyncze, akumulowane, przedmeczowe i live
  • Kurs minimalny w obrocie: 2.00

Betclic obrót bonusem – jak to zrobić?

Zwroty stawek w bonusie Betclic mogą wynosić 20 złotych, a nawet 550 złotych. To zależy od tego jaki zakład bez ryzyka na początku obstawisz. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ w zależności do tego jaki bonus uzyskasz – kwota do obrotu będzie inna. Kod promocyjny: OBSTAWPL to cashback nawet 550 złotych. Na potrzeby tego poradniku załóżmy, że właśnie tyle otrzymałeś w bonusie Betclic. Znając już wszystkie parametry i wymogi związane z obrotem możemy obliczyć dokładnie, jaka kwota jest potrzebna, by warunki zostały zrealizowane.

Przy bonusie 550 złotych łączna kwota stawek dająca wykonanie obrotu w promocji Betclic to: 3300 złotych. Tak wychodzi z działania, bo obrót to inaczej mnożnik bonusu. W obrocie bonusem Betclic obrót to x8, więc bonus trzeba pomnożyć razy 8 i wychodzi kwota: 3300 złotych (550 zł x 6 = 4400 zł).

Co się stanie, gdy zrobisz już cały obrót? Wtedy pieniądze, które będą na twoim koncie bonusowym będzie można przenieść na saldo depozytowe i wypłacić je. W ich skład wchodzi bonus (550 zł) oraz środki, które wygrasz obstawiając za obrót bonusem. To wersja optymistyczna. Co w sytuacji, gdy robiąc obrót wyzerujesz swoje konto, bo zakłady nie będą wygrywać? Przy takiej ewentualności bukmacher uznaje, że obrót bonusem został wykonany. Nie musisz dokonywać kolejnej wpłaty, żeby dodatkowo ukończyć obrót. W tym momencie możesz już obstawiać bez warunków obrotu, jeśli zrobisz depozyt.

Jak obrócić bonus Betclic?

Bonus Betclic należy obrócić 8 razy z kursem minimalnym 2.0. Czas na wykonanie obrotu bonusu to 30 dni.

Jaka jest kwota bonusu w Betclic?

W Betclic obraca się bonusem nawet do 550 PLN z kodem promocyjnym: OBSTAWPL. Dzięki temu zyskujecie +50zł więcej niż w standardzie.

Czy da się obrócić bonusem Betclic?

Oczywiście, że tak! Przeczytaj nasz poradnik, zapoznaj się z regulaminem i sprawdź sposoby na obrót bonusem Betclic.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln