Bestbet24 kod promocyjny 2022: cashback 1500 PLN [BONUS]
Kod promocyjny: brak

1000 pln

1000 pln

Cashback

1000 pln
Odbierz bonus
Bestbet24 kod promocyjny 2022: cashback 1500 PLN [BONUS]

Bestbet24 kod promocyjny 2022: cashback 1500 PLN [BONUS]

Szukasz kodu promocyjnego do BestBet24 i informacji o bonusie tego bukmachera? Dobrze trafiłeś! W tym tekście znajdziesz kompleksową analizę sytuacji z kodem bonusowym, bonusem powitalnym oraz promocjami dla graczy, którzy skorzystali już z pakietu na start.

BestBet24 kod promocyjny – jaki jest?

Dla osób szukających kodu promocyjnego do BestBet24 i chcących w ten sposób zgarnąć wyższy bonus mamy fantastyczną wiadomość: bonus powitalny w BestBet24 jest taki sam dla każdego. Co to oznacza? Wpisanie kodu bonusowego w rejestracji nie jest konieczne do uzyskania wysokiego bonusu powitalnego – dwóch cashbacków do kwoty 1500 PLN! 

Jest to bardzo dobra wiadomość dla graczy. W przypadku niektórych polskich bukmacherów rejestracja z kodem jest niezbędna do zagwarantowania sobie lepszego pakietu bonusowego na start. 

Jednym z przykładów jest kod promocyjny eWinner, który podwyższa startowy zakład bez ryzyka do 110 PLN! Co najlepsze, zwrot za pierwszy przegrany zakład u tego bukmachera jest od razu gotowy do wypłaty na konto bankowe.

Jaki jest zatem kod bonusowy do BestBet24? Bukmacher ma jednakowy bonus dla wszystkich, więc nie trzeba wykorzystywać kodu promocyjnego.

Kod promocyjny BestBet24 – gdzie wpisać?

W poprzednim akapicie wspomnieliśmy o braku konieczności wpisywania kodu promocyjnego do uzyskania wysokiego bonusu powitalnego w BestBet24. Co jednak warto odnotować, taki kod promocyjny może zostać użyty. 

Gdzie wpisać kod promocyjny do BestBet24? W pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu “kod promocyjny” (pole zaznaczone na czerwono na poniższym obrazku):

BestBet24 kod promocyjny - rejestracja

Kod promocyjny umieszczony w rejestracji to standardowe rozwiązania u polskich oraz zagranicznych bukmacherów internetowych. Pozwala to na zagwarantowanie sobie lepszego bonusu już na samym początku po przejściu procesu zakładania konta.

Dobrym przykładem tego zjawiska jest forBET. 

Za rejestrację z kodem promocyjnym dla naszych czytelników zgarniesz rzeczy, których nie ma w standardowym pakiecie: wyższy bonus od I depozytu i zakład bez ryzyka. 

bestbet24 kod promocyjny - wyższy bonus w forbet

Więcej informacji o pakiecie startowym u tego czołowego polskiego bukmachera znajdziesz w naszej recenzji i analizie zasad: forBET bonus powitalny 2022.

Gdzie wpisać kod promocyjny – rejestracja

Do rozpoczęcia gry i skorzystania z kodów promocyjnych u wszystkich legalnych bukmacherów internetowych niezbędne jest założenie konta. Rejestracja jest darmowa i bardzo intuicyjna, natomiast co do zasady różni się nieco w zależności od operatora.

Sprawdźmy, jak proces rejestracji przebiega w BestBet24.

Formularz rejestracyjny został podzielony na 3 kroki. Jakie działania i jakie dane trzeba podać w poszczególnych etapach rejestracji?

 • 1. krok: adres e-mail, numer telefonu, hasło oraz kod promocyjny do BestBet24. Niezbędne jest też zaznaczenie dwóch zgód: o pełnoletniości oraz o marketingu.
 • 2. krok: imię i nazwisko, narodowość, PESEL, kod weryfikacyjny oraz źródło dochodu ze wskazaniem, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła.
 • 3. krok: ustalenie limitów na grę dotyczących czasu gry oraz stawek zakładów.

Po przejściu wszystkich trzech kroków pojawi się informacja, że “Twoje konto jest już aktywne” i będziesz mógł korzystać z konta tymczasowego.

BestBet24 kod promocyjny: konto tymczasowe

Aby w pełni aktywować konto wystarczy, że podasz informacje dotyczące miejsca zamieszkania, załączysz dokument tożsamości i wskażesz swój numer konta. Są to standardowe procedury przy weryfikacji u każdego bukmachera. 

Oczywiście, jeżeli chcesz tylko pograć i na razie nie potrzebujesz wypłacać środków, to możesz się wstrzymać z przechodzeniem pełnej rejestracji. 

BestBet24 – bonus powitalny

Pora przejść do sedna i tego, co interesuje graczy najbardziej, czyli do bonusu powitalnego. W dzisiejszych czasach nie ma bukmachera, który nie ma czegoś atrakcyjnego dla graczy i z pewnością nie dojdzie zmiany na tej płaszczyźnie.

Czy BestBet24 oferuje bonus na start? Oczywiście. 

Zatem jaki jest bonus na start w BestBet24? Nowi gracze skorzystają z łącznego cashbacku do 1500 PLN. Bonus ten obejmuje dwa pierwsze depozyty i zabezpiecza dwa kupony po 750 PLN.

Bestbet24 kod promocyjny: bonus powitalny

Jest to bardzo interesujące podejście, bo zazwyczaj bukmacherzy mający zakład bez ryzyka lub cashback na promocję od drugiego depozytu wybierają inny rodzaj bonusu, np. od depozytu. 

BestBet24 – cashback od dwóch depozytów

Cashback w BestBet24 to promocja dotycząca dwóch pierwszych depozytów. Po zasileniu konta masz dwukrotnie szansę na grę bez ryzyka do 750 PLN, co w ostatecznym rozrachunku daje gwarancję na poziomie 1500 PLN. 

Co zrobić, żeby zagrać bez ryzyka? Już tłumaczymy.

Na początek niezbędne będzie założenie konta (z kodem promocyjnym lub bez kodu promocyjnego). Następnie musisz wpłacić depozyt, bo cashback wymaga zaangażowania własnego kapitału i dokonania wpłaty.

Kolejnym krokiem będzie zagranie kuponu. BestBet24 zwraca stawkę pomniejszoną o podatek i zgarnięcie maksymalnego bonusu wiąże się z zagraniem za 852 PLN. Dodatkowym warunkiem jest zagranie kuponu AKO (min. 2 zdarzenia), natomiast nie ma wymagań kursowych.

Jeśli Twój pierwszy kupon będzie przegrany, to Twój zwrot wyniesie 750 PLN. Środki nie znajdą się na Twoim koncie automatycznie – aby je otrzymać, musisz zgłosić się na chat.

Zwrot za przegrany bonus startowy w BestBet24 zostanie przekazany w formie bonusu. 

Jak wypłacić ten bonus? Obracając nim dwukrotnie, kuponami z min. 2 zdarzeniami oraz kursem łącznym min. 1.70. Nie są to wygórowane warunki i spora część graczy powinna poradzić sobie z tym zadaniem.

Analogicznie prezentuje się sytuacja z drugim depozytem. Nie różnią się także zasady obrotu tym bonusem.

Podsumowując, bonus powitalny BestBet24 to cashback do 1500 PLN, który został podzielony na dwie równe części. 

Promocje dla stałych graczy

Ta sekcja przykuje uwagę graczy, którzy wpłacili już dwa depozyty i użyli już zabezpieczenia dwóch pierwszych kuponów.

Co w takim razie BestBet24 ma dla tych klientów?

 • eGry bez podatku – promocja dotyczy sportów wirtualnych i w BestBet24 obstawisz je bez podatku 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jeszcze lepsza wiadomość? Nie ma żadnych wymagań kursowych i dodatkowe 14% zostanie doliczone do każdego kuponu na virtuale.
 • Czwartkowy Booster – w każdy czwartek do godziny 12:00 BestBet24 ogłosi nową ofertę specjalną podnoszącą kursy od 10% do nawet 100%. Dodatkowa wygrana trafi bezpośrednio na Twoje konto główne – nie jest to zatem oferta stricte bonusowa.
 • Sobotni Freebet – w każdy czwartek aktywni gracze mogą liczyć na dodatkowy freebet. Za co? Te informacje (razem ze szczegółami) znajdują się na podstronie dotyczącej promocji.
 • Najlepsze ligi bez marży – każdego dnia BestBet24 całkowicie rezygnuje z marży na wybrane przez siebie rozgrywki. 
Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: brak

  1000 pln

  1000 pln

  Cashback

  1000 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln