Będzie czwarty plus z rzędu? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Indiana Pacers – Milwaukee Bucks (godz. 23:00): Giannis minimum 20 punktów

Pierwszym, dopełniającym dubla typem będzie over lidera Bucks – Giannisa Antetokounmpo. Wybieramy niską linię ze względu na to, że szukamy niższego kursu, a 20 punktów Greka wydaje się rynkiem, który zostanie pokryty bez większego problemu. Gwiazda Milwaukee w pierwszym meczu pomiędzy obiema ekipami zaliczyła 30 punktów i był to jego jeden z lepszych występów w tym sezonie. Pacers mają na ‘czwórce” Sabonisa, jednak biorąc pod uwagę statystyki obrony tej pozycji – Indiana jest na szarym końcu, gorzej wypadają tylko takie zespoły jak Chicago, Orlando czy Washington. Portis wyciągnie spod kosza Turnera, co uwolni przestrzeń dla Antetokounmpo, który żywi się punktami pod koszem.

Memphis Grizzlies – Sacramento Kings (godz: 00:00): Brooks minimum 20 punktów

Moją pierwszą myślą patrząc na ten pojedynek i absencje był over De’Anthony Meltona, który wejdzie w buty Ja Moranta i powinien zyskać sporo rzutów, minut i być ważnym elementem układanki Grizzlies, jednak bukmacherzy nie proponują na niego lini. Z tego powodu zarzucamy sieci na Dillona Brooksa, który powinien być liderem punktowym tego zespołu i pod nieobecność Moranta jego odpowiedzialność za ofensywę Memphis będzie jeszcze większa. Będzie więcej minut, a co za tym idzie także rzutów. Dodatkowo Brooks będzie grał więcej z piłką, przez co może częściej atakować obręcz. W meczu punktów brakować nie powinno, bowiem zarówno jedna jak i druga drużyna ma ogromne, defensywne problemy. Memphis plasuje się na szarym końcu w statystykach defensywnego ratingu, natomiast Sacramento jest na 26. miejscu. Brooks w ostatnich 10 meczach wykręcał średnią ponad 18 punktów na mecz, jednak grał średnio zaledwie 25 minut na spotkanie – dziś te wartości powinny wzrosnąć.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln