Beal wyczaruje awans Czarodziejom?

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Indiana Pacers – Charlotte Hornets (godz. 00:30): Poniżej 233.5 punktów w meczu

Pierwszy i jedyny mecz pomiędzy tą dwójką, który wyłoni drużynę, która spotka się z przegranym meczu Washington -Boston o awans do PlayOff i rywalizację z Philadelphią 76ers w pierwszej rundzie. Nikt nie złoży broni i z pewnością będzie to najważniejsze spotkanie sezonu zarówno dla jednych jak i drugich. W obozie Pacers mieszane uczucia, bowiem niedawno gruchnęła informacja o absencji Carisa LeVerta, a dodatkowo wciąż niepewni występu są Sabonis, Brogdon czy Aaron Holiday. Szerszenie poza Haywardem i Martinem w pełnym składzie. Jaka więc propozycja na ten mecz? Biorąc pod uwagę historię spotkań w tym sezonie i mecz ogromnej wagi – widzimy tutaj underowe spotkanie. Linijka 233.5 punktów wydaje się dość bezpiecznym rynkiem biorąc pod uwagę, że w sezonie regularnym trzykrotnie padł wynik poniżej i były to dość przekonujące undery. Dodatkowo brak LeVerta mocno osłabia ofensywę Indiany i spowalnia tempo rozgrywania akcji. 

Boston Celtics – Washington Wizards (godz. 03:00): Beal minimum 25 punktów i 3 asysty

Nigdy nie byłem fanem grania wysokich linii punktowych graczy i w ostatnim dublu na tym się właśnie przejechaliśmy. Dlatego też dzisiaj idziemy w ciekawy zakład specjalny na jednego z liderów Wizards – Bradley Beala. W tym sezonie ekipa z Waszyngtonu spotkała się z Bostonem trzykrotnie i średnia Beala przeciwko Celtics to… ponad 40 punktów na mecz! Dziś 27-latek będzie nieocenionym graczem w talii Scotta Brooksa, bowiem bez jego scoringu wygrana z Bostonem będzie niezwykle ciężka. Linijka 25 punktów nie wydaje się być niczym wymagającym biorąc pod uwagę jego zdobycze w RS, gdzie najgorszy występ pod względem punktowym zaliczył w game 2 (a było to 35 punktów). Co do asyst – biorąc pod uwagę średnie z wszystkich trzech meczów – Beal uzyskał zaledwie 3.3 asyst na mecz, co jest słabiutkim wynikiem biorąc pod uwagę statystyki potencjalnych asyst, gdzie miał ich średnio ponad 11 na spotkanie (tylko o 4.7 mniej aniżeli Westbrook, a spójrzcie na dysproporcje linii). Zaniżone linie z kursem ogólnym na poziomie @1.55 – warto spróbować. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln