Australian Open – ćwierćfinałowe typy: Magda Linette – Karolina Pliskova | 25.01.2023

Australian Open – ćwierćfinałowe typy: Magda Linette – Karolina Pliskova

Darmowe typy bukmacherskie na Australian Open to analizy w stronę zawodników, którzy podczas tegorocznego turnieju osiągnęli życiową formę. Swój wzrok skierujemy w stronę meczów Magdy Linette z Karoliną Pliskovą, a także Tommy’ego Paula z Benem Sheltonem.

Podczas całego Australian Open będziemy korzystać z oferty Fuksiarza. Fuksiarz kod promocyjny to oferta dla wszystkich nowych Graczy. “Prawdziwy cashback” – tak Fuksiarz reklamuje swój bonus na start. O co chodzi w tej promocji? W skrócie jest to cashback, w którym dostajemy zwrot 50% postawionej stawki. Co najważniejsze zwrócone środki są już gotowe do wypłaty, nie ma tutaj żadnego obrotu.

Kod promocyjny fuksiarz

Magda Linette jest aktualnie czarnym koniem turnieju w Melbourne. Polka niespodziewanie łatwo ograła faworyzowaną Caroline Garcię i po raz pierwszy w swojej karierze awansowała do ćwierćfinału turnieju Wielkiego Szlema. Linette prezentuje życiową formę, a jej kolejna przeciwniczka, Karolina Pliskova, wcale nie wydaje się niemożliwą do ogrania. Niewykluczone, że to nie koniec kapitalnej passy polskiej tenisistki.

australian open typy

Magda Linette – Karolina Pliskova – nasze typy bukmacherskie

Magda Linette podczas Australian Open czuje się pewnie zarówno na serwisie, jak i przy wymianach. W meczu z Caroliną Garcia trafiała pierwszym serwisem z 75% skuteczności, podczas gdy rywalka miała zaledwie 49%. Pliskova w swoim meczu 1/8 finału również miała niezły procent pierwszego serwisu (69%), jednak wciąż znacznie gorszy, aniżeli Polka. Linette nie ma problemu z kończeniem wymian, ale też dłuższym rozgrywaniem. Jest tenis wygląda na niezwykle dojrzały. Za faworytkę meczu uznawana jest Czeszka. To może być bardzo dobra wiadomość dla Linette, której łatwiej będzie grać z pozycji underdoga. Wydaje nam się, że zobaczymy bardzo wyrównany mecz, w którym Polka powinna wygrać przynajmniej jednego seta. Jeśli tak się stanie, proponowany przez nas over gemów powinien być formalnością.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Magda Linette – Karolina Pliskova:

 • Magda Linette powyżej 11,5 gemów w meczu

Typy bukmacherskie na Australian Open: Tommy Paul – Ben Shelton

Przez cały Australian Open, ani razu nie zawiedliśmy się na Tommym Paulu. Amerykanin zgodnie z naszymi oczekiwaniami ogrywa kolejnych rywali. O ile bukmacherzy niezbyt wierzyli w jego zwycięstwo z Roberto Bautistą-Agutem, o tyle już w starciu z Benem Sheltonem zaczęli podzielać naszą opinię. Amerykanin gra bardzo dojrzały i pewny siebie tenis. Jego rodak, czyli właśnie Shelton, dopiero wchodzi w świat poważnego grania. Co prawda podczas Australian Open i tak osiągnął niespodziewanie dobry wynik, jednak też jakość jego dotychczasowych rywali pozostawiała wiele do życzenia. Prawdziwy test dopiero nadchodzi.

typy tenis

Tommy Paul – Ben Shelton – nasze typy bukmacherskie

Bukmacherzy tym razem orzekli, że faworytem meczu jest Tommy Paul. Trudno się z tym nie zgodzić, widząc, jak prezentuje się na korcie, a także jak duża jest różnica doświadczenia między nim, a młodym Sheltonem. Wciąż jednak pozostawiają oni nieco buforu bezpieczeństwa, nie ryzykując ustawienia Paula w roli murowanego faworyta. Kurs wystawiony na jego zwycięstwo wciąż jest zdecydowanie warty gry. Ben Shelton potrzebuje jeszcze chwili, aby na dobre wejść w tryby najmocniejszej rangi światowego tenisa. Tommy Paul już od dłuższego czasu się tam znajduje i to będzie widać w ich bezpośrednim meczu.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Tommy Paul – Ben Shelton:

 • Tommy Paul wygra mecz
bonus tenis

Więcej darmowych typów na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln