Atlanta zmiażdży Charlotte pod koszem? Singiel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Atlanta Hawks – Charlotte Hornets (godz. 00:00): Collins zanotuje double double

Bardzo ciekawym typem na dzisiaj jest double double jednego z wysokich graczy Hawks, a mowa o Johnym Collinsie. Kursik na poziomie @2.52 biorąc pod uwagę, że główna linia na jego zbiórki oscyluje na granicy 8.5? Wydaje się, że jest to swego rodzaju boost do kursu i warto spróbować tego zakładu przeciwko Hornets. Dlaczego? Charlotte od kilku spotkań gra bez nominalnego środkowego, którym jest Mason Plumlee. Nawet z nim w składzie Szerszenie wyglądały słabo na desce, natomiast bez niego i z PJ Washingtonem jako fałszywą piątką – wygląda to jeszcze gorzej. Jeśli weźmiemy pod uwagę statystyki na przestrzeni całego sezonu – goście oddają najwięcej zbiórek rywalom spośród wszystkich zespołów ligi. W pierwszym meczu obu zespołów Collins był bliski uzyskania DD, jednak miał problemy z faulami i przeciwnik w tamtym momencie grał w całkiem innym rosterze, aniżeli tym, który wyjdzie dzisiaj. Przy odrobinie szczęścia, skrzydłowy Hawks może dołożyć co najmniej 10 zbiórek, o punkty się nie martwimy (16/17 ostatnich spotkań notował co najmniej 10 pkt). 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln