Allen jednym z liderów Cavaliers? Singiel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers (godz. 02:00): Allen zdobędzie 20 punktów

Jarrett Allen w ostatnich 10 meczach notuje średnią na poziomie blisko 22 punktów na spotkanie, co daje jasno do zrozumienia, że środkowy Cavs jest w dobrej formie. Dodatkowo dzisiaj czeka go świetny matchup – Timberwolves to jeden z najgorszych zespołów ligi pod względem defensywy wysokich. W całym sezonie przedostatnia pozycja obrony centra, a w ostatnich 10 meczach gorzej wypadają tylko Hornets i Clippers. Ostatnie 5 spotkań to tylko 2 overy dzisiejszej linii, jednak mecze przeciwko Heat, Jazz czy Bulls nie są łatwe dla środkowych rywala. W poprzednim sezonie Allen zdobył kolejno 10 (zagrał tylko 15 minut, 4/5 z gry) i 23 punkty, gdzie w drugim meczu zagrał na równie wysokiej skuteczności. W tym sezonie jego rola w zespole znacznie wzrosła, tym bardziej pod nieobecność Sextona, który leczy uraz. Kurs na minimum 20 punktów jest na tyle kuszący, że biorąc pod uwagę podane wyżej argumenty – warto spróbować. Liczymy dziś punkty 23-latka!

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln