344 PLN na piłkę nożną!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Piłka nożna typy bukmacherskie

FC Thun – Young Boys. Wygrana Young Boys.

Naszą wtorkową przygodę z piłką nożną zaczynamy od starcia w Szwajcarii. Mamy tutaj pojedynek ekip na dwóch przeciwległych miejscach w tabeli. Gospodarze zamykają stawkę i są głównym faworytem do spadku goście natomiast biją się zaciekle o mistrzostwo kraju.

W tym meczu idziemy po prostu w zwycięstwo Young Boys tak jak i w poprzedniej kolejce kiedy to nas nie zawiedli. Głębia składu – jakość tego składu – i po prostu dyspozycja drużyny jasno wskazuje tutaj faworyta.

Oglądając mecze obu ekip w poprzedniej kolejce gołym okiem było widać która z tych drużyn jest zdecydowanie lepsza. Young Boys dwa razy wracało do meczu żeby ostatecznie wygrać. Thun natomiast przegrał pojedynek z bezpośrednim rywalem o utrzymanie. Dodatkowo podstawowy defensywny pomocnik otrzymał czerwoną kartkę i dziś nie wystąpi. Idziemy w stronę faworyta.

Benfica – Santa Clara. Benfica wygra i powyżej 1,5 gola w meczu.

W Portugalii walka o mistrza trwa w najlepsze. Benfica i Porto mają po tyle samo punktów i nikt z tej dwójki nie może sobie pozwolić na potknięcie. Wybieramy starcie Benfiki w meczu z Santa Clarą i liczymy na zwycięstwo gospodarza i minimum 2 gole w meczu.

Na 7 kolejek do końca sezonu Canta Clara zajmuje bezpieczne 9 miejsce, raczej nie grozi im spadek ani walka o puchary. Benfica natomiast w poprzedniej kolejce w końcu przełamała serię remisów i zdołała wygrać w meczu wyjazdowym.

Tak jak pisaliśmy wyżej, tutaj nie ma miejsca na potknięcia. Liczymy na to, że Benfica szybko ustawi sobie mecz, strzeli minimum 2 gole i nawet bez bramek ze strony przyjezdnych zakład zostanie zaksięgowany na plus. Idziemy w stronę faworyta.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln