341 PLN do wygrania na SINGLU!

EWINNER promocje bukmacherskie

STOP! ODBIERZ 155 ZŁOTYCH, PROMOCJA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKI, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ! 👇👇👇👇👇

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Typy bukmacherskie esport

Gambit Youngsters – LDLC. Powyżej 2,5 map.

Obie drużyny spotkały się wczoraj i mecz zakończył się na 3 mapach – dzisiaj przewidujemy podobny scenariusz. Mocnym pickiem LDLC będzie Inferno na którym Rosjanie mają największe problemy ze wszystkich grywalnych przez nich map.

Francuzi odkąd dokonali zmian w składzie przegrali tylko trzykrotnie na 12 rozegranych starć na tej mapie. Dodanie gracza pokroju bodyy’ego wniosło dużo świeżości i potrzebnego skilla.

Gambit natomiast powinno bez problemu ograć LDLC na Vertigo/Mirage lub Overpassie. Powtórka z rozrywki i 2:1 dla juniorów Gambit w całym spotkaniu jak najbardziej realne.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln