337 złotych na kuponie z CSGO!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Typy bukmacherskie CSGO

Pro100 – Skade. Handica rund na pierwszej mapie -2,5 na SKADE.

Kolejny raz gramy przeciwko pro100 i analiza głównie oparta o ich słabą formę i rozpad składu. W Skade natomiast zmiany na plus.

Taką bez wątpienia uważam ściągnięcie Duplicate’a z Fate, który obok Rainwakera i dennyslawa będzie robił robotę. Bułgarzy z pewnością są teraz skillowo mocniejsi i nie powinni mieć problemów z ograniem przeciwnika.

Team Liquid – Evil Geniuses. Powyżej 25,5 rund na pierwszej mapie.

Według regulaminu BLASTa, drużyna wyżej rozstawiona w rankingu wybiera która ekipa będzie pierwsza pickować mapę i w tym wypadku jest to Liquid, jednak patrząc na historie rozgrywania spotkań i jak Liquid to rozgrywa – wolą mieć kontrolę nad mapą decydującą oddając pierwszy ban/pick przeciwnikowi.

W tym wypadku jeśli Evil dostanie szansę wyboru – padnie prawdopodobnie na Inferno, gdzie obie ekipy czują się dość komfortowo, jednak lepiej wypadają Geniuses, którzy wygrali 7 z 10 spotkań na Inferno w ostatnich 3 miesiącach.

Oczywiście z drugiej strony zawsze możemy się spodziewać Nuke’a z ich strony i będzie to zrozumiały pick, jednak patrząc przekrojowo – Inferno powinno być pierwsze i wielce prawdopodobne, że zobaczymy wyrównaną mapę. Ostatnim razem obie formacje skończyły po dwóch dogrywkach.

Takie typy znajdziecie TYLKO w EWINNER. Załóż konto z linku poniżej, odbierz swoje PROMOCJE i zagraj kupon razem z nami.

Gdzie znaleźć nasze typy?

Handicap rund na SKADE – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1152460

Over rund w meczu Liquid – Evil – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1123026

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln