334 PLN na kuponie w czwartek!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Typy na CSGO

FATE Esports – SKADE. Wygrana SKADE.

Jeszcze raz gramy w stronę Skade, które prezentuje się w ostatnim czasie coraz lepiej, a to z pewnością pokłosie zmian o których wspominałem we wczorajszej analizie.

Skade osłabiło swojego najbliższego przeciwnika podbierając im Duplicate’a, który był jednym z ich liderów. Teraz w jego buty wchodzi blocker, który jak na razie radzi sobie całkiem nieźle, jednak przekrojowo to Skade jest tutaj faworytem i przewaga w map poolu jest również zauważalna. Gram zwycięstwo SKADE w meczu.

Vitality – Faze. Powyżej 53,5 rund w meczu.

Bardzo wyrównane ekipy jeśli chodzi o formę w ostatnim czasie. Faze powoli odnajduje się w składzie z młodym Bymasem, z którego co mecz schodzi presja i widać, że coraz lepiej dogaduje się z nowymi kolegami z drużyny.

Francuzi natomiast wygrali ostatnio dość przekonująco z G2, które było rozbite po finale Dreamhacka z BIG. Poza porażką z NIPem grają całkiem przyzwoicie i zanosi się nam dzisiaj na bardzo wyrównany pojedynek. Patrząc w map pool zdecydowanego faworyta nie widać – w zasadzie każdy pick to 50/50 lub lekki faworyt.

Takie typy znajdziecie TYLKO w EWINNER. Załóż konto z linku poniżej, odbierz swoje PROMOCJE i zagraj kupon razem z nami.

Gdzie znaleźć nasze typy?

Wygrana SKADE – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1164253

Rundy w meczu Vitality – FAZE – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1140148

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln