327 złotych na piłce nożnej!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Heidenheim – Hamburger SV. Powyżej 3,5 kartek.

Dziś o godzinie 15:30 zostanie rozegrana przedostatnia kolejka drugiej Bundesligi i nas zainteresowało tutaj jedno spotkanie konkretnie mecz pomiędzy Heidenheim a Hamburgiem. Dla obu ekip jest to niewątpliwie najważniejsze spotkanie w kontekście walki o braże a nawet, w przypadku Hamburga, o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Patrząc na poprzednie mecze zarówno gospodarze jak i goście utrzymują wysoką formę jednak zdarzają im się wpadki. Podopieczni Schmidta gubili ostatnio punkty w starciach z St. Pauli, Hannoverem i Furth. O ile właśnie z Hannoverem i Furth jakaś zguba mogła być wkalkulowana tak z St. Pauli powinni zdobyć komplet punktów biorąc pod uwagę słabą dyspozycję Piratów.

Hamburg z kolei uległ niedawno w kolejnym arcyważnym spotkaniu ze Stuttgartem przegrywając to spotkanie 3-2. Następnie gubili punkty z Kiel czy chociażby z Osnabruckiem. W starciu z tą drugą drużyną nie potrafili się zrewanżować i zdobili z nimi tylko jedno oczko w dwóch starciach.

O wielkiej wadze tego spotkania może również znaczyć fakt, że gospodarze jeszcze nie zaznali emocji na najwyższym szczeblu. W poprzednich sezonach, po awansie do drugiej Bundesligi, najwyższą lokatę jaką udało im się wywalczyć to 5 miejsce w zeszłym roku.

Jak więc widać poczynili ogromny postęp otrzymując rok do roku wysoką dyspozycję, która może teraz zaowocować skuteczną walką o awans. Dla Hamburga jest to drugi sezon na zapleczu Bundesligi i wszyscy w klubie myślą tylko o jednym – żeby jak najszybciej wrócić tam gdzie jest ich miejsce.

Goście tego spotkania do sezonu 17/18 szczycili się tytułem jedynej ekipy która nieprzerwanie utrzymywała się w najwyższej klasie rozgrywkowej i takiemu klubowi, z taką historią nie przystoi gra w drugiej lidze. Podsumowując, waga tego spotkania będzie przeogromna i z racji tego proponujemy zakład na żółte kartki.

W naszej opinii bukmacherzy lekko przysnęli wystawiając dosyć niskie linie na te spotkanie. Już od 4 kartek w górę można złapać solidne kursy. Spodziewamy się, że tutaj, niezależnie od sędziego, obie ekipy będą walczyć dosłownie na śmierć i życie a przy takiej randze spotkania pokazanie 4 żółtych kartek jest jak najbardziej w zasięgu sędziego jak i zawodników znajdujących się na boisku.

Bielszyna – BATE Borysów. Powyżej 2,5 goli.

W tym spotkaniu typujemy, że padną przynajmniej 3 bramki w meczu. Patrząc na wyniki obu zespołów można być optymistą o takie rozstrzygnięcie. O ile gospodarze tego meczu może nie są specjalnie bramkostrzelni o tyle gracze BATE imponują formą strzelecką.

W ostatnich 8 spotkaniach ligowych strzelili średnio 2,6 gola na mecz, co robi wrażenie. Dodatkowo, w ostatnich dwóch pojedynkach ligowych pomiędzy tymi drużynami padły minimum 3 gole. Może być to dobry prognostyk dla tego typu.

Kolejnym czynnikiem przemawiającym za tym typem jest fakt, że ostatnia drużyna podejmuje pierwszą. Jeśli BATE chce się utrzymać na pierwszej pozycji, powinno strzelić kilka goli, by spokojnie wygrać i szybko ustawić sobie mecz.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln