316 PLN na sobotę z CS:GO!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Furia – Evil Geniuses. Wygrana Furii.

Ucieszyłem się nieco na wieść, że to właśnie Evil Geniuses będą walczyć z Furią w tym meczu z uwagi na fakt, że MIBR już wiedzą jak przygotować się pod swoich rodaków. Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest jeden i jest nim Furia.

Ta ekipa ma bardzo specyficzny styl gry, który charakteryzuje się mocną agresją, którą ciężko przewidzieć i niewielu zespołom udaje się ich rozszyfrować. Evil będą mieć swoje do powiedzenia na Nuke, jeśli ten zostanie przez nich spickowany, jednak na Vertigo powinni zostać odprawieni z kwitkiem.

Mapa decydująca to niemal w każdym wariancie mapka pod Brazylijczyków. Evil ma fajne procenty na Inferno, jednak ta mapa jest w ostatnim okresie mocno mielona przez Furie i z całą pewnością wpadła do ich topki.

Gambit Youngsters – Nemiga Gaming. Ax1Le over 35,5 eliminacji.

Skupiamy się w tym spotkaniu na linii gracza Youngsters czyli Ax1Le. 18-latek w ostatnim czasie kręci zawrotnie kosmiczne liczby i poza jedną mapą z Espadą, gdzie na swoim picku dostali ostre lanie i Rosjanin zdobył tylko 5 fragów – cała reszta spotkań to mocna dominacja z jego strony.

Zaczynając od meczu z Havu – 64 fragi (3 mapy), Espada – 43 fragi, 2x vs Syman 51 i 58 fragów 2x vs Forze 44 i 41 fragów. Statystyki pokazują dość klarownie, że Ax1Le jest w mocnej formie i dzisiaj powinien to również udowodnić. Linia wydaje się być bardziej niż atrakcyjna i postaramy się to wykorzystać.

Takie typy znajdziecie TYLKO w EWINNER. Załóż konto z linku poniżej, odbierz swoje PROMOCJE i zagraj kupon razem z nami.

Gdzie znaleźć nasze typy?

Over ax1Le – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1160487

Wygrana Furii – https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie/event/1191236

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln