obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Wielki HIT w HISZPANII na 0:0! Podsumowanie 7 kolejki LA LIGA

Załóż konto z linku poniżej i odbierz swój bonus od BETCLIC – otrzymaj zwrot stawki w formie bonusu za pierwszy ewentualnie przegrany kupon aż do 510 złotych (minus podatek). Zakładasz konto, wpłacasz – przykładowo 100 złotych, grasz za 100 złotych i jeśli kupon nie wejdzie otrzymujesz zwrot swojej stawki minus podatek – zwrot stawki do 510 złotych.

Bonusem trzeba obrócić 4x po kursie minimum @2,0 na całym kuponie.

LINK – ODBIERAM BONUS OD BETCLIC – przy rejestracji wpisz kod promocyjny – OBSTAWIAMYPL

Villarreal – Betis 5:1

Na inaugurację kolejki gospodarze pewnie rozbili Beticos 5-1. Już od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali piłkarze Villarrealu i to przyniosło efekt w postaci bramki na 1-0 w 39 minucie. W drugiej połowie nic się nie zmieniło. To Betis był minimalnie dłużej przy piłce, jednak cały czas gospodarze stwarzali sobie groźniejsze sytuacje. Druga połowa zakończyła się wynikiem 4-1 a cały mecz ostatecznie 5-1 i w pełni zasłużenie 3 punkty zostają w Villarrealu.

Athletic Bilbao – Valencia 0:1

Gospodarze przegrali pierwsze spotkanie w tym sezonie. Valencia z meczu na mecz gra coraz lepiej i w końcu piłkarze zaczynają się rozumieć na boisku. Jedyne trafienie miało miejsce w 27 minucie. Wtedy to Cheryshev wpisał się na listę strzelców dając Nietoperzem prowadzenie. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki i ostatecznie Valencia wywiozła cenne 3 punkty z Estadio San Mamés.

NIE WCHODZI KUPON? ODBIERZ ZWROT STAWKI! – SPRAWDZAM! (KLIK!)

Getafe – Barcelona 0:2

Kibice Dumy Katalonii wreszcie doczekali się wyjazdowego zwycięstwa. Gra Barcelony wyglądała w tym meczu nieco lepiej. Podopieczni Valverde potrafili w końcu wypracować przewagę i to oni prowadzili grę. W 41 minucie wynik spotkania otworzył Suarez a w 49 na 0-2 trafił Junior Firpo. Było to drugie zwycięstwo z rzędu Barcelony i pierwsze na wyjeździe, co jeszcze nie miało miejsca w tym sezonie.

Granada – Leganes 1:0

Na Estadio Nuevo Los Cármenes to goście sprawiali lepsze wrażenie. To właśnie piłkarze Leganes tworzyli więcej sytuacji pod bramką rywala. Jednak nie potrafili żadnej z nich wykorzystać. W 28 minucie dla gospodarzy trafił Puertas i ostatecznie wynik 1-0 udało się dowieść do końca spotkania.

Wskakuj do naszej grupy – ponad 48 TYSIĘCY użytkowników – WCHODZĘ DO GRUPY!

Atletico Madryt – Real Madryt 0:0

Z dużej chmury mały deszcz. W derbach Madrytu nie było nam dane zobaczy ani jednego trafienia, pomimo tego, że obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji. Na bohatera tego spotkania zdecydowanie wyrasta Oblak. Bramkarz Atletico obronił kilka dosyć niewygodnych strzałów i głównie dzięki niemu Atletico zdobyło w tym starciu 1 punkt.

Espanyol – Valladolid 0:2

Gospodarze co prawda prowadzili grę w tym spotkaniu i stwarzali więcej okazji pod bramką. Jednak cały czas są mocno nieskuteczni. W całym spotkaniu pomimo tak dużej liczby strzałów tylko 2 okazały się być celne. Goście z kolei pewnie wykorzystali swoje okazje. W 25 minucie z karnego trafił Michel a w 94 wynik na 0-2 ustalił Plano. Espanyol zagrał kolejny słaby mecz i w tym starciu zasłużenie zostali nawet bez 1 punktu.

Bonusy od POLSKICH LEGALNYCH BUKMACHERÓW – sprawdź – ODBIERAM 80 PLN na START za DARMO!

Eibar – Celta Vigo 2:0

Pierwsza połowa była dosyć nudna. Obie drużyny badały się nawzajem nie chcąc popełnić błędu. W drugiej z kolei goście mocniej wzięli się do pracy i to oni zdobyli znaczną przewagę. Do bramki jednak trafiali tylko piłkarze gospodarzy i tak w 47 trafił Exposito a w 60 minucie strzelił Orellana ustalając wynik spotkania na 2-0. Celta w doliczonym czasie miała jeszcze rzut karny, tego jednak nie wykorzystał Aspas.

Alaves – Mallorca 2:0

Przebieg tego meczu był dosyć podobny do starcia w Eibar. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie odważyła się bardziej zaryzykować i nie oglądaliśmy ani jednego celnego strzału. W drugiej piłkarze Deportivo mocniej przycisnęli i w 76 minucie z karnego trafił Perez. W 86 wynik spotkania na 2-0 ustalił Perez i ostatecznie 3 punkty zostały w Alaves.

Levante – Osasuna 1:1

Już w 4 minucie gospodarze za sprawą Hernaniego objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Po tym trafieniu jednak poczuli się zbyt pewnie i od tego momentu to Osasuna była z minuty na minutę coraz groźniejsza. Ich starania zostały nagrodzone w 57 minucie. Wtedy to Garcia doprowadził do remisu. Do końca spotkania żadna z drużyn nie znalazła drogi do bramki i obie ekipy podzieliły się punktami.

Sevilla – Sociedad 3:2

Spotkanie na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozpoczęło i zakończyło się bramką gości. Już w 4 minucie Oyarzabal dał Realowi prowadzenie. Jednak po tym trafieniu to gospodarze stwarzali sobie groźniejsze sytuacje. W 18 minucie trafił Nolito, w 47 Ocampos a w 80 Vazques. Drużyna z San Sebastian potrafiła jeszcze odpowiedzieć w 87 minucie jednak do wyrównania zabrakło już czasu. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 i komplet punktów zostaje w Sevilli.