obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Wieczorny E-Sport 04.03

NA LCS

Godzina: 21:00
Mecz: CLG vs Team Liquid

W dzisiejszym meczu ścierają się dwie ekipy, które wczorajsze zmagania zakończyły zwycięstwami. Liquid w pełni zasłużyło na wczoraj zgarnięty punkt. Od samego początku postawili twarde rywalom i zdominowali swojego przeciwnika na mapie. Świetnie pokazał się górny Liquid – Impact, który niemal w pojedynkę swoimi świetnymi zagraniami zapewnił koniom zwycięstwo. CLG co prawda wczoraj wygrało spotkanie, ale ich gra tak jak wcześniej była słaba tak dalej jest takiej jakości. Swoje zwycięstwo mogą tylko i wyłącznie zawdzięczać nieporadności Cloud9, które nie umiało skończyć gry. CLG cały sezon gra słabo i wczorajsza victoria, tego nie zmienia. Stawiamy na zwycięstwo Liquid.

Godzina 22:00
Mecz: Optic Gaming vs Echo Fox

Tutaj natomiast starcie liderów ligi z jedną drużyn zamykających tabelę. Oba zespoły wczoraj zanotowały po porażce. O ile taki wynik po stronie Optic nie dziwi, składowo zespół odstaje od top 6 ligi, tak wczorajsza wtopa Echo Fox, była solidnym zaskoczeniem. Echo Fox w całym sezonie spisuje się fantastycznie i jedni z faworytów do walki o bezpośrednie półfinały w play-offach, póki co przewodzą stawce. Lisy nie są drużyną, która dwa mecze pod rząd przegra, potrafią się otrząsnąć po zimnym prysznicu, jakim zgotowało im wczoraj ostatnie jeszcze Golden Guardians. Stawiamy na solidne zwycięstwo Echo Fox.

Godzina 01:00
Mecz: FlyQuest vs Clutch Gaming

FlyQuest na ostatnie 6 spotkań zanotowało bilans 2 zwycięstw i 4 porażek. Ich dzisiejsi oponenci, aż 5 zwycięstw i tylko 1 porażkę. Mimo słabego początku sezonu Clutch Gaming dowodzone przez Febivena na środkowej alei, w końcu widać znalazło wspólny język i drużyna gra na miarę oczekiwań przedsezonowy, powiedziałbym nawet że nieco je przewyższają ostatnimi wynikami. FlyQuest nigdy nie było drużyną liczącą się na rynku, solidny średniak odkąd osiągnęli awans na najwyższy poziom rozgrywek. Solidnymi twarzami zespołu są Flame oraz Wildturtle (jeśli ten drugi nie odwali jakiejś głupoty z jakiej jest znany). Flame jednak jako górny, nie ma zbyt wielkiego wpływu na losy spotkań, gdy dominują tam postaci wytrzymałe. Większość jest w rękach strzelców i środkowych, gdzie aktualnie przeważa Clutch Gaming. Fly ma dość sporą rotacje zawodników, co również nie sprzyja stabilizacji. Takie mecze po prostu Clutch Gaming musi wygrywać i na to dziś stawiamy.